Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

021: LEj 8+

Lichte eerstejaars acht
4 races

za 11:30 : voorwedstrijd 1

9.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:33,73(1)03:16,18(2)04:56,85(1)06:40,41(1)
  Ward van den Boorn01:42,4501:40,6701:43,56
2.ORCOrca/Triton[3]01:34,66(2)03:21,18(3)04:59,72(2)06:43,33(2)
  Oscar Dijksman01:46,5201:38,5401:43,61
3.SKASkadi[2]01:39,39(4)03:13,53(1)05:04,57(3)06:47,72(3)
  Tim van Aalst01:34,1401:51,0401:43,15
4.AEGAegir[5]01:37,15(3)03:22,57(4)05:06,34(4)06:53,74(4)
  Amoz Dubbeldam01:45,4201:43,7701:47,40
5.THETheta/Saurus[6]01:39,69(5)03:23,82(5)05:08,76(5)06:55,55(5)
  Stef Schenkelaars01:44,1301:44,9401:46,79
6.GYAGyas[7]01:40,28(6)03:25,70(6)05:17,51(6)07:07,50(6)
  Lukas Fuchs01:45,4201:51,8101:49,99

za 11:35 : voorwedstrijd 2

9.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[3]01:34,15(2)03:14,75(3)05:02,36(1)06:38,65(1)
  A.A. Draaijer01:40,6001:47,6101:36,29
2.VIDVidar[2]01:35,31(4)03:25,41(6)05:02,97(2)06:41,27(2)
  Jeroen Brouwers01:50,1001:37,5601:38,30
3.OKEOkeanos[7]01:34,43(3)03:14,05(1)05:03,92(4)06:41,56(3)
  Trond Husby01:39,6201:49,8701:37,64
4.SKOSkøll[4]01:33,73(1)03:14,44(2)05:03,51(3)06:42,86(4)
  Sjoerd ten Brinke01:40,7101:49,0701:39,35
5.NJONjord[6]01:35,59(5)03:15,39(4)05:12,43(5)06:59,79(5)
  Cas Retel01:39,8001:57,0401:47,36
6.PHOPhocas[5]01:39,94(6)03:20,22(5)05:14,53(6)07:02,77(6)
  Mylcher Majdandzic01:40,2801:54,3101:48,24

za 18:05 : B-finale

9.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THETheta/Saurus[3]01:42,47(3)03:24,69(1)05:15,56(1)07:01,12(1)
  Stef Schenkelaars01:42,2201:50,8701:45,56
2.PHOPhocas[2]01:43,29(4)03:27,21(2)05:16,36(2)07:04,02(2)
  Mylcher Majdandzic01:43,9201:49,1501:47,66
3.AEGAegir[4]01:42,19(2)03:31,38(4)05:27,46(3)07:14,46(3)
  Amoz Dubbeldam01:49,1901:56,0801:47,00
4.NJONjord[6]01:41,69(1)03:30,72(3)05:29,41(4)07:21,71(4)
  Cas Retel01:49,0301:58,6901:52,30
5.GYAGyas[7]01:47,04(5)03:41,70(5)05:48,05(5)07:43,49(5)
  Lukas Fuchs01:54,6602:06,3501:55,44

za 18:10 : A-finale

9.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[2]01:40,47(5)03:16,46(2)05:00,49(1)06:39,02(1)
  Trond Husby01:35,9901:44,0301:38,53
2.NERNereus[4]01:35,64(1)03:16,17(1)05:05,59(2)06:47,56(2)
  Ward van den Boorn01:40,5301:49,4201:41,97
3.VIDVidar[3]--03:21,02(3)05:08,32(3)06:50,61(3)
  Jeroen Brouwers01:47,3001:42,29
4.LAGLaga[5]01:37,84(3)03:22,93(4)05:16,16(4)06:58,41(4)
  A.A. Draaijer01:45,0901:53,2301:42,25
5.ORCOrca/Triton[6]01:37,03(2)03:26,86(5)05:22,54(5)07:12,05(5)
  Oscar Dijksman01:49,8301:55,6801:49,51
6.SKASkadi[7]01:39,81(4)03:34,23(6)05:34,79(6)07:28,93(6)
  Tim van Aalst01:54,4202:00,5601:54,14

Acties

Terug