Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

140: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
6 races

za 14:12 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 3[4]01:40,55(1)03:28,32(1)05:18,25(1)07:03,54(1)
  Roel van Broekhuizen01:47,7701:49,9301:45,29
2.VIKViking 1[6]01:41,74(2)03:29,43(2)05:19,67(2)07:04,85(2)
  Freek Temming01:47,6901:50,2401:45,18
3.NAANaarden 1[3]01:44,77(3)03:38,32(3)05:33,88(3)07:28,90(3)
  Thom op den Velde01:53,5501:55,5601:55,02
4.VIKViking 2[5]01:49,45(4)03:44,73(4)05:39,91(4)07:33,09(4)
  IJsbrand Daleboudt01:55,2801:55,1801:53,18

za 14:16 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TUBTubantia[4]01:44,86(1)03:37,48(1)05:33,31(1)07:29,19(1)
  Merlijn den Breeijen01:52,6201:55,8301:55,88
2.WILWillem III 1[6]01:51,24(3)03:48,79(3)05:45,71(3)07:36,52(2)
  Nathan Bierman01:57,5501:56,9201:50,81
3.WILWillem III 2[5]01:50,02(2)03:47,82(2)05:44,71(2)07:36,89(3)
  Rorik de Boer01:57,8001:56,8901:52,18
4.LEYLeythe 2[3]01:54,46(4)03:55,70(4)05:57,44(4)07:56,67(4)
  Jelle van Haasteren02:01,2402:01,7401:59,23

za 14:20 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ROORoosendaalse[5]01:44,32(1)03:33,78(1)05:24,10(1)07:12,07(1)
  Dirk van den Nieuwelaar01:49,4601:50,3201:47,97
2.PAMPampus/Weesp[4]01:45,85(2)03:37,33(2)05:27,70(2)07:15,42(2)
  Sam Broekman01:51,4801:50,3701:47,72
3.NAANaarden/Amstel[6]01:46,76(4)03:40,24(4)05:32,77(4)07:20,52(3)
  Marlon Dijkstra01:53,4801:52,5301:47,75
4.TROTromp[7]01:45,85(2)03:38,29(3)05:31,32(3)07:20,82(4)
  Maarten Bakker01:52,4401:53,0301:49,50
5.NAANaarden 2[3]01:51,59(5)03:52,29(5)05:56,12(5)07:58,18(5)
  Nicolaas Deknatel02:00,7002:03,8302:02,06

za 14:24 : voorwedstrijd 4

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze/Tromp[5]01:42,00(1)03:28,53(1)05:18,04(1)07:08,94(1)
  Siebren Hazelhoff Roelfzema01:46,5301:49,5101:50,90
2.WILWillem III 4[6]01:43,04(2)03:31,87(2)05:25,37(2)07:14,36(2)
  Koen van den Herik01:48,8301:53,5001:48,99
3.HOOHoop 1[7]01:43,44(3)03:35,73(3)05:33,57(3)07:28,17(3)
  Max van Eldonk01:52,2901:57,8401:54,60
4.HOOHoop 2[3]01:47,06(4)03:39,17(4)05:37,95(4)07:31,09(4)
  Albert Sillem01:52,1101:58,7801:53,14
5.LEYLeythe 1[4]01:49,22(5)03:45,30(5)05:40,81(5)07:31,43(5)
  Bram Meijer01:56,0801:55,5101:50,62

zo 16:32 : A-finale

7.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 1[2]01:39,22(1)03:24,00(1)05:11,52(1)06:57,42(1)
  Freek Temming01:44,7801:47,5201:45,90
2.WILWillem III 3[4]01:40,87(2)03:26,67(2)05:20,56(3)06:57,59(2)
  Roel van Broekhuizen01:45,8001:53,8901:37,03
3.HUNHunze/Tromp[3]01:43,76(3)03:33,06(3)05:15,90(2)07:07,73(3)
  Siebren Hazelhoff Roelfzema01:49,3001:42,8401:51,83
4.WILWillem III 4[7]01:44,24(4)03:33,66(4)05:22,43(4)07:07,92(4)
  Koen van den Herik01:49,4201:48,7701:45,49
5.ROORoosendaalse[5]01:45,70(5)03:37,83(5)05:37,14(6)07:24,32(5)
  Dirk van den Nieuwelaar01:52,1301:59,3101:47,18
6.TUBTubantia[6]01:46,92(6)03:40,43(6)05:30,09(5)07:30,93(6)
  Merlijn den Breeijen01:53,5101:49,6602:00,84

zo 16:36 : B-finale

7.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PAMPampus/Weesp[5]01:45,40(2)03:36,89(2)05:28,64(2)07:19,58(1)
  Sam Broekman01:51,4901:51,7501:50,94
2.NAANaarden 1[6]01:42,44(1)03:34,30(1)05:27,78(1)07:22,75(2)
  Thom op den Velde01:51,8601:53,4801:54,97
3.NAANaarden/Amstel[3]01:49,23(5)03:44,40(5)05:35,59(3)07:24,83(3)
  Marlon Dijkstra01:55,1701:51,1901:49,24
4.HOOHoop 1[2]01:47,98(3)03:43,00(3)05:37,66(4)07:27,75(4)
  Max van Eldonk01:55,0201:54,6601:50,09
5.WILWillem III 2[7]01:48,41(4)03:43,68(4)05:38,55(5)07:33,36(5)
  Rorik de Boer01:55,2701:54,8701:54,81
6.WILWillem III 1[4]01:51,53(6)03:45,67(6)05:43,40(6)07:41,91(6)
  Nathan Bierman01:54,1401:57,7301:58,51

Acties

Terug