NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

171: DTal 8+

Dames talenten acht
4 races

zo 09:09 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[6]01:44,79(1)03:36,16(1)05:32,22(1)07:28,35(1)
  Marilou Bodde01:51,3701:56,0601:56,13
2.NJONjord[7]01:47,85(2)03:38,33(2)05:34,56(2)07:29,73(2)
  Beatrice Meijer01:50,4801:56,2301:55,17
3.SKOSkøll[5]01:50,88(3)03:47,09(3)05:46,08(3)07:44,74(3)
  Evelien Stevenson01:56,2101:58,9901:58,66
4.PHOPhocas[2]01:51,82(4)03:50,77(4)05:53,73(4)07:55,20(4)
  Annemarie Schokkin01:58,9502:02,9602:01,47
5.SAUSaurus[3]01:55,04(5)03:56,27(5)06:00,42(5)08:03,57(5)
  Ingrid Bugter02:01,2302:04,1502:03,15
6.PROProteus[4]01:59,71(6)04:08,23(6)06:17,14(6)08:25,51(6)
  Louise-Anne Zaat02:08,5202:08,9102:08,37

zo 09:15 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:52,99(2)03:48,16(1)05:46,44(1)07:44,48(1)
  Sigrid Broeze01:55,1701:58,2801:58,04
2.TRITriton[7]01:54,90(4)03:55,00(4)05:53,88(3)07:50,52(2)
  Marloes van Dijk02:00,1001:58,8801:56,64
3.ASOAsopos[3]01:53,34(3)03:51,60(2)05:52,98(2)07:51,72(3)
  Renée Smit01:58,2602:01,3801:58,74
4.OKEOkeanos[4]01:51,17(1)03:52,17(3)05:57,42(4)07:58,54(4)
  Noushka Bloedjes02:01,0002:05,2502:01,12
5.LAGLaga[6]02:01,65(5)04:12,46(5)06:25,19(5)08:33,05(5)
  Sanne Bouwman02:10,8102:12,7302:07,86

zo 09:21 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]01:53,50(1)03:55,09(1)05:58,19(1)07:57,24(1)
  Maaike Spuij02:01,5902:03,1001:59,05
2.NERNereus[3]01:54,71(3)03:56,65(2)05:59,50(2)07:58,43(2)
  Lisette van Alewijk02:01,9402:02,8501:58,93
3.VIDVidar[7]01:53,74(2)03:57,45(3)06:03,76(3)08:07,11(3)
  Inge Tanke02:03,7102:06,3102:03,35
4.AEGAegir[5]01:58,71(5)04:01,63(4)06:08,65(4)08:13,29(4)
  Svenja Peters02:02,9202:07,0202:04,64
5.SKASkadi[6]01:56,83(4)04:02,42(5)06:09,36(5)08:18,31(5)
  Jolien Berends02:05,5902:06,9402:08,95

zo 14:56 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[6]01:49,46(1)03:42,81(1)05:39,35(1)07:35,46(1)
  Marilou Bodde01:53,3501:56,5401:56,11
2.NJONjord[2]01:50,42(2)03:44,73(2)05:41,47(2)07:38,07(2)
  Beatrice Meijer01:54,3101:56,7401:56,60
3.GYAGyas[4]01:56,98(3)03:52,59(3)05:53,11(3)07:53,02(3)
  Sigrid Broeze01:55,6102:00,5201:59,91
4.TRITriton[7]02:01,42(6)04:02,01(5)06:06,34(4)08:06,84(4)
  Marloes van Dijk02:00,5902:04,3302:00,50
5.ARGArgo[5]01:59,38(4)04:01,01(4)06:06,89(5)08:10,93(5)
  Maaike Spuij02:01,6302:05,8802:04,04
6.NERNereus[3]01:59,55(5)04:03,33(6)06:08,92(6)08:13,88(6)
  Lisette van Alewijk02:03,7802:05,5902:04,96

Acties

Terug