Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

110: N 1x

Nieuwelingen skiff
4 races

zo 11:13 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 2[6]01:46,14(4)03:32,30(1)05:23,19(1)07:14,10(1)
  Menno van Blitterswijk01:46,1601:50,8901:50,91
2.ORCOrca 2[7]01:45,04(3)03:35,10(3)05:23,76(2)07:17,00(2)
  Nicos Starreveld01:50,0601:48,6601:53,24
3.AEGAegir 1[2]01:50,34(6)03:32,66(2)05:25,41(3)07:23,33(3)
  Bart Thomson01:42,3201:52,7501:57,92
4.PROProteus 2[3]01:48,04(5)03:38,07(4)05:33,47(4)07:30,64(4)
  Vincent Klaassens01:50,0301:55,4001:57,17
5.WILWillem III[4]01:42,50(2)03:42,38(5)05:40,38(5)07:37,92(5)
  Nicolaas Woudenberg01:59,8801:58,0001:57,54
6.ORCOrca 3[5]01:42,08(1)03:54,34(6)05:51,94(6)07:52,45(6)
  Jort Timmer02:12,2601:57,6002:00,51

zo 11:18 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[2]01:46,84(1)03:37,29(1)05:28,82(1)07:26,33(1)
  Gerbren Spoelstra01:50,4501:51,5301:57,51
2.GYAGyas 2[7]01:47,28(2)03:40,19(2)05:34,22(2)07:29,96(2)
  Jelle Vos01:52,9101:54,0301:55,74
3.SKASkadi 2[3]01:50,52(6)03:43,43(4)05:38,37(3)07:34,11(3)
  Floris von Bönninghausen01:52,9101:54,9401:55,74
4.ORCOrca 1[4]01:47,28(2)03:41,43(3)05:38,66(4)07:39,20(4)
  Wietse Venema01:54,1501:57,2302:00,54
5.VIDVidar[6]01:47,93(4)03:48,74(6)05:48,32(6)07:45,81(5)
  Marcel Terpstra02:00,8101:59,5801:57,49
6.AEGAegir 3[5]01:50,08(5)03:47,77(5)05:46,50(5)07:48,01(6)
  Jens Schepers01:57,6901:58,7302:01,51

zo 11:23 : voorwedstrijd 4

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[3]01:43,84(1)03:36,54(1)05:32,20(1)07:27,07(1)
  Vincent van der Leer01:52,7001:55,6601:54,87
2.THEThêta[2]01:44,55(2)03:40,04(2)05:37,64(2)07:32,59(2)
  Pim van Lier01:55,4901:57,6001:54,95
3.WILWillem III/Nereus[4]01:49,00(4)03:46,23(4)05:42,71(3)07:36,91(3)
  Joris Bruil01:57,2301:56,4801:54,20
4.SKOSkøll[7]01:48,12(3)03:44,52(3)05:45,39(4)07:44,67(4)
  Steven Moerman01:56,4002:00,8701:59,28
5.ASOAsopos[6]01:57,50(6)03:47,73(5)05:49,79(5)07:50,02(5)
  Wouter van der Wal01:50,2302:02,0602:00,23
6.NERNereus[5]01:50,01(5)03:57,03(6)05:58,60(6)08:00,16(6)
  Pim Monsma02:07,0202:01,5702:01,56

zo 16:40 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 23% wind mee, 77% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[5]01:46,47(3)--05:23,25(1)07:08,39(1)
  Gerbren Spoelstra01:45,14
2.AEGAegir 2[3]01:46,71(4)--05:26,05(3)07:12,26(2)
  Menno van Blitterswijk01:46,21
3.SKASkadi 1[4]01:43,19(1)--05:24,59(2)07:16,91(3)
  Vincent van der Leer01:52,32
4.ORCOrca 2[7]01:49,34(6)--05:28,40(4)07:18,45(4)
  Nicos Starreveld01:50,05
5.THEThêta[6]01:45,79(2)--05:31,49(5)07:27,66(5)
  Pim van Lier01:56,17
6.GYAGyas 2[2]01:47,39(5)--05:31,49(5)07:39,65(6)
  Jelle Vos02:08,16

Acties

Terug