Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

039: J16 1x B

Jongens zestien skiff B
4 races

za 08:08 : heat 1

6.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1[4]01:55,51(2)03:55,21(1)06:01,32(1)08:06,28(1)
  Fabian Driessen01:59,7002:06,1102:04,96
2.SALSalland 1[6]01:55,28(1)03:59,69(2)06:05,49(2)08:08,03(2)
  Marijn Reimer02:04,4102:05,8002:02,54
3.NAUNautilus[5]--04:17,08(3)06:31,66(3)08:40,45(3)
  Christiaan van Meggelen02:14,5802:08,79
4.ALPAlphen[7]--04:17,82(4)06:35,34(4)08:42,26(4)
  Gert Veldhuizen02:17,5202:06,92
5.MAAMaas 1[3]--04:25,20(5)06:40,38(5)08:52,56(5)
  Philip Oggel02:15,1802:12,18

za 08:12 : heat 2

6.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PAMPampus[3]01:58,43(1)04:06,34(2)06:11,57(1)08:15,39(1)
  Samuel Stapel02:07,9102:05,2302:03,82
2.SPASpaarne 3[7]01:59,44(2)04:04,95(1)06:12,45(2)08:20,04(2)
  Bjense Loman02:05,5102:07,5002:07,59
3.HUNHunze 2[6]02:00,69(3)04:07,53(3)06:15,65(3)08:22,20(3)
  Tom Burghard02:06,8402:08,1202:06,55
4.HOOHoop 2[5]02:01,01(4)04:11,23(4)06:20,51(4)08:29,24(4)
  Daniël Mulder02:10,2202:09,2802:08,73
5.DDSDDS[4]02:03,93(5)04:17,15(5)06:30,57(5)08:48,60(5)
  Marnix van Hunnik02:13,2202:13,4202:18,03

za 08:16 : heat 3

6.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 2[6]01:58,00(1)04:09,84(1)06:12,56(1)08:21,24(1)
  Maarten van Harten02:11,8402:02,7202:08,68
2.HOOHoop 1[7]01:59,85(3)04:10,16(2)06:12,56(1)08:23,26(2)
  David Budwilowitz02:10,3102:02,4002:10,70
3.SPASpaarne 4[4]01:58,58(2)04:10,56(3)06:15,46(3)08:36,71(3)
  Jip Bult02:11,9802:04,9002:21,25
4.LEYLeythe 1[5]02:04,95(4)04:18,73(4)06:22,57(4)08:48,38(4)
  Leander Gall02:13,7802:03,8402:25,81
5.MAAMaas 2[3]02:13,06(5)04:33,89(5)06:32,09(5)09:15,70(5)
  Maarten Ruoff02:20,8301:58,2002:43,61

za 08:20 : heat 4

6.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 2[5]01:56,19(1)04:01,90(1)06:09,34(1)08:18,25(1)
  Daan Insinger02:05,7102:07,4402:08,91
2.HUNHunze 1[3]02:00,11(5)04:07,90(4)06:15,61(3)08:20,78(2)
  Dimitri van Wijngaarden02:07,7902:07,7102:05,17
3.SALSalland 2[4]01:58,20(3)04:03,10(2)06:11,36(2)08:21,35(3)
  Tom Kappert02:04,9002:08,2602:09,99
4.LAALaak[2]02:02,30(6)04:12,20(6)06:23,25(6)08:31,84(4)
  Joep Kuppers02:09,9002:11,0502:08,59
5.DAVDaventria[7]01:57,47(2)04:07,41(3)06:20,02(4)08:32,14(5)
  Jasper Schaap02:09,9402:12,6102:12,12
6.EEMEem[6]01:58,87(4)04:09,62(5)06:22,85(5)08:37,34(6)
  Daniël Bassie02:10,7502:13,2302:14,49

Acties

Terug