Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

205: SA 2-

Senioren A twee-zonder
12 races

za 09:59 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Skadi[3]01:43,57(1)03:32,15(1)05:25,73(1)07:19,37(1)
  Mitchel Steenman01:48,5801:53,5801:53,64
2.NJONjord[5]01:48,12(3)03:36,80(3)05:31,55(3)07:22,36(2)
  Peter Gründer01:48,6801:54,7501:50,81
3.ORCOrca[6]01:44,69(2)03:33,75(2)05:29,97(2)07:23,85(3)
  Djimmer Smits01:49,0601:56,2201:53,88
4.LAGLaga 4[4]01:50,63(4)03:51,67(4)05:56,39(4)07:58,00(4)
  D. van Laake02:01,0402:04,7202:01,61

za 10:03 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/Nereus[4]01:46,84(2)03:38,63(1)05:34,47(1)07:20,06(1)
  Ruben Knab01:51,7901:55,8401:45,59
2.WILWillem III/Skøll[3]01:54,77(4)03:40,13(2)05:34,73(2)07:25,75(2)
  Tim Heijbrock01:45,3601:54,6001:51,02
3.VIDVidar 2[6]01:47,83(3)03:41,64(3)05:41,56(3)07:40,35(3)
  Wouter Borghs01:53,8101:59,9201:58,79
4.DUDDudok[5]01:45,76(1)03:56,32(4)06:02,69(4)08:07,54(4)
  Joris Faas02:10,5602:06,3702:04,85

za 10:07 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir/Nereus[3]01:44,87(1)03:36,22(1)05:34,77(1)07:30,46(1)
  Thomas Doornbos01:51,3501:58,5501:55,69
2.NERNereus/Proteus[4]01:45,81(2)03:40,39(2)05:40,27(2)07:38,23(2)
  Sjoerd de Groot01:54,5801:59,8801:57,96
3.NERNereus 2[5]01:55,24(3)03:54,64(4)05:57,19(4)07:53,50(3)
  Philip d' Ailly01:59,4002:02,5501:56,31
4.ORCOrca/Newcastle UBC[6]01:55,73(4)03:53,09(3)05:55,63(3)07:56,08(4)
  Jasper Holst01:57,3602:02,5402:00,45

za 10:11 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Okeanos[3]01:47,74(2)03:41,32(1)05:34,35(1)07:25,80(1)
  Robert L�cken01:53,5801:53,0301:51,45
2.PROProteus[4]01:47,25(1)03:43,39(2)05:37,34(2)07:29,68(2)
  Matthijs Meissner01:56,1401:53,9501:52,34
3.VIDVidar 1[5]01:49,84(3)03:44,57(3)05:40,34(3)07:43,58(3)
  Ronald Greweldinger01:54,7301:55,7702:03,24
4.LAGLaga 3[6]01:52,18(4)03:58,07(4)06:02,70(4)08:09,55(4)
  Leon van der Spek02:05,8902:04,6302:06,85

za 10:15 : voorwedstrijd 5

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Skadi[3]01:48,42(1)03:44,06(2)05:39,89(1)07:28,84(1)
  Govert Viergever01:55,6401:55,8301:48,95
2.SKASkadi[4]01:49,54(2)03:43,74(1)05:40,87(2)07:30,69(2)
  Reinier Spillenaar Bilgen01:54,2001:57,1301:49,82
3.EUREuros[5]01:52,01(3)03:52,17(3)05:58,34(3)08:03,20(3)
  Sander Peters02:00,1602:06,1702:04,86
4.SAUSaurus[6]02:00,55(4)04:07,24(4)06:17,51(4)08:22,12(4)
  Christoph Pennings02:06,6902:10,2702:04,61

za 10:19 : voorwedstrijd 6

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos/Gyas[3]01:49,58(2)03:44,10(1)05:37,28(1)07:27,71(1)
  Boudewijn Röell01:54,5201:53,1801:50,43
2.LAGLaga 1[4]01:47,38(1)03:45,59(2)05:41,92(2)07:30,50(2)
  Sjors de Rooij01:58,2101:56,3301:48,58
3.NERNereus 1[7]01:53,07(4)03:52,16(3)06:08,45(5)07:31,15(3)
  Pieter Kruit01:59,0902:16,2901:22,70
4.ARGArgo[5]01:51,75(3)03:53,17(4)06:03,41(4)08:05,66(4)
  Kevin Hout02:01,4202:10,2402:02,25
5.ASOAsopos[6]01:59,09(5)04:05,46(5)05:46,05(3)08:07,10(5)
  Bernd Oostrum02:06,3701:40,5902:21,05

za 15:36 : herkansing 1

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[3]--04:03,14(1)06:12,83(1)08:17,79(1)
  Djimmer Smits02:09,6902:04,96
2.NERNereus 1[4]--04:10,58(3)06:19,42(2)08:23,18(2)
  Pieter Kruit02:08,8402:03,76
3.LAGLaga 3[5]--04:07,94(2)06:22,16(3)08:30,25(3)
  Leon van der Spek02:14,2202:08,09
4.ORCOrca/Newcastle UBC[2]--04:27,72(4)07:12,60(4)09:35,38(4)
  Jasper Holst02:44,8802:22,78

za 15:40 : herkansing 2

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DUDDudok[5]------08:24,08(1)
  Joris Faas
2.EUREuros[3]------08:27,12(2)
  Sander Peters
3.NERNereus 2[4]------08:31,60(3)
  Philip d' Ailly
4.LAGLaga 4[2]------08:57,69(4)
  D. van Laake

za 15:44 : herkansing 3

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 1[3]------08:17,00(1)
  Ronald Greweldinger
2.VIDVidar 2[4]------08:31,97(2)
  Wouter Borghs
3.ARGArgo[2]------08:52,04(3)
  Kevin Hout
4.ASOAsopos[6]------08:59,14(4)
  Bernd Oostrum
5.SAUSaurus[5]------09:00,96(5)
  Christoph Pennings

zo 09:59 : halve-finale 1

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir/Nereus[3]--03:11,52(1)--06:51,24(1)
  Thomas Doornbos
2.NJONjord/Nereus[4]--03:15,16(4)--06:56,17(2)
  Ruben Knab
3.SKASkadi[2]--03:12,50(2)--06:57,54(3)
  Reinier Spillenaar Bilgen
4.PROProteus[5]--03:12,71(3)--07:02,44(4)
  Matthijs Meissner
5.DUDDudok[6]--03:21,59(5)--07:15,74(5)
  Joris Faas
6.VIDVidar 2[1]--03:23,41(6)--07:18,03(6)
  Wouter Borghs

zo 10:03 : halve-finale 2

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Okeanos[4]--03:08,98(1)--06:42,48(1)
  Robert L�cken
2.NERNereus/Skadi[3]--03:12,00(2)--06:58,55(2)
  Govert Viergever
3.VIDVidar 1[6]--03:13,94(3)--07:00,16(3)
  Ronald Greweldinger
4.NJONjord[5]--03:14,45(4)--07:00,67(4)
  Peter Gründer
5.LAGLaga 1[2]--03:16,09(5)--07:02,81(5)
  Sjors de Rooij
6.NERNereus 1[1]--03:18,83(6)--07:06,46(6)
  Pieter Kruit

zo 10:07 : halve-finale 3

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Skadi[3]------06:39,64(1)
  Mitchel Steenman
2.WILWillem III/Skøll[2]--03:10,65(1)--06:48,59(2)
  Tim Heijbrock
3.NERNereus/Proteus[5]------06:54,24(3)
  Sjoerd de Groot
4.ORCOrca[6]--03:11,88(2)--06:58,53(4)
  Djimmer Smits
5.ASOAsopos/Gyas[4]------06:58,93(5)
  Boudewijn Röell
6.EUREuros[1]--03:24,37(3)--07:20,61(6)
  Sander Peters

Acties

Terug