Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

201: SA 1x

Senioren A skiff
12 races

za 11:09 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]01:55,12(2)03:54,58(1)05:58,67(1)08:06,08(1)
  Roel Braas01:59,4602:04,0902:07,41
2.NERNereus 3[3]01:54,28(1)03:57,26(2)06:03,51(2)08:13,72(2)
  Robert Vicic02:02,9802:06,2502:10,21
3.AEGAegir 5[5]01:58,42(3)04:00,91(3)06:09,52(3)08:16,98(3)
  Menno van Blitterswijk02:02,4902:08,6102:07,46
4.NERNereus 8[2]02:07,93(4)04:23,51(4)06:44,43(4)09:09,41(4)
  Job Heidweiller02:15,5802:20,9202:24,98

za 11:13 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 5[4]01:53,99(1)03:56,71(1)05:56,96(1)08:03,83(1)
  Jozef Klaassen02:02,7202:00,2502:06,87
2.WILWillem III (7)[3]02:00,21(2)04:02,04(2)06:04,01(2)08:11,41(2)
  Meindert Klem02:01,8302:01,9702:07,40
3.LAGLaga 1[2]02:00,49(3)04:09,79(3)06:21,09(4)08:24,04(3)
  Amos Keijser02:09,3002:11,3002:02,95
4.RICRIC[5]02:04,45(5)04:14,94(5)06:19,56(3)08:29,00(4)
  Coen van Tilburg02:10,4902:04,6202:09,44
5.NERNereus 9[6]02:00,99(4)04:12,42(4)06:25,72(5)08:38,67(5)
  Jaap Scholten02:11,4302:13,3002:12,95

za 11:17 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[4]01:50,70(1)03:50,37(1)05:52,36(1)07:52,90(1)
  O.F.J. Siegelaar01:59,6702:01,9902:00,54
2.AEGAegir 3[6]01:54,56(3)03:55,72(3)05:55,16(2)07:55,13(2)
  Gijs Elting02:01,1601:59,4401:59,97
3.PROProteus 1[3]01:51,99(2)03:53,03(2)05:58,59(3)08:16,50(3)
  Maarten van Blokland02:01,0402:05,5602:17,91
4.AEGAegir 1[5]01:55,68(4)04:00,19(4)06:07,96(4)08:18,10(4)
  Bart Thomson02:04,5102:07,7702:10,14
5.SKASkadi 2[2]01:58,47(5)04:05,78(5)06:15,00(5)08:24,56(5)
  Vincent van der Leer02:07,3102:09,2202:09,56

za 11:21 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[4]01:50,58(1)03:48,32(1)05:48,19(1)07:50,34(1)
  Thijs van Luijk01:57,7401:59,8702:02,15
2.GYAGyas 1[3]01:52,63(2)03:53,14(2)05:56,00(2)07:57,75(2)
  Nanne Sluis02:00,5102:02,8602:01,75
3.ORCOrca 2[6]01:53,90(3)03:59,67(3)06:13,02(3)08:15,49(3)
  Jonathan Hijlkema02:05,7702:13,3502:02,47
4.NERNereus 6[2]01:57,94(4)04:05,24(4)06:16,91(5)08:18,37(4)
  Abe Wiersma02:07,3002:11,6702:01,46
5.ORCOrca 1[5]02:01,33(5)04:07,81(5)06:15,72(4)08:19,23(5)
  Wietse Venema02:06,4802:07,9102:03,51

za 11:25 : voorwedstrijd 5

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]--03:52,16(1)05:52,06(1)07:54,09(1)
  Harold Langen01:59,9002:02,03
2.NERNereus 1[3]--03:52,60(2)05:54,56(2)07:57,09(2)
  Peter van Schie02:01,9602:02,53
3.NERNereus 11[6]--04:02,92(5)06:07,52(5)08:03,50(3)
  Abel Göbel02:04,6001:55,98
4.GYAGyas 2[5]--03:56,47(3)06:01,60(3)08:03,92(4)
  Jelle Vos02:05,1302:02,32
5.NERNereus 4[2]--04:00,04(4)06:06,08(4)08:23,87(5)
  Freek Robbers02:06,0402:17,79

za 11:29 : voorwedstrijd 6

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 2[6]--03:47,65(1)05:49,96(1)07:49,28(1)
  Derk Noordhuis02:02,3101:59,32
2.NERNereus 2[4]--03:48,38(2)05:51,64(2)08:07,15(2)
  Dirk Uittenbogaard02:03,2602:15,51
3.NERNereus 7[5]--03:53,79(4)05:59,92(3)08:22,55(3)
  Quirijn Knab02:06,1302:22,63
4.VIDVidar[3]--03:50,11(3)06:11,24(4)08:30,87(4)
  Sjoerd Dijkstra02:21,1302:19,63
5.NERNereus 10[2]--04:10,74(5)06:26,02(5)08:32,12(5)
  Thijs IJsbrandy02:15,2802:06,10

za 16:08 : herkansing 1

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 7[3]----06:54,24(1)09:21,87(1)
  Quirijn Knab02:27,63
2.AEGAegir 1[5]----07:00,05(2)09:27,47(2)
  Bart Thomson02:27,42
3.NERNereus 6[2]----07:13,27(3)09:39,75(3)
  Abe Wiersma02:26,48
4.ORCOrca 1[6]----07:18,68(4)09:47,99(4)
  Wietse Venema02:29,31
5.AEGAegir 5[4]----07:26,69(5)09:56,50(5)
  Menno van Blitterswijk02:29,81

za 16:12 : herkansing 2

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[4]--04:20,84(1)06:48,29(1)09:16,32(1)
  Maarten van Blokland02:27,4502:28,03
2.NERNereus 11[3]--04:34,56(2)--09:34,18(2)
  Abel Göbel
3.NERNereus 4[1]--04:36,10(3)--09:49,62(3)
  Freek Robbers
4.RICRIC[2]--04:48,03(4)--09:53,85(4)
  Coen van Tilburg
5.NERNereus 8[5]--04:49,93(5)--10:07,55(5)
  Job Heidweiller
6.NERNereus 9[6]--05:03,52(6)--10:19,16(6)
  Jaap Scholten

za 16:16 : herkansing 3

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[5]--04:33,98(1)07:14,22(3)09:15,45(1)
  Sjoerd Dijkstra02:40,2402:01,23
2.NERNereus 10[6]--04:52,25(3)07:11,64(2)09:29,44(2)
  Thijs IJsbrandy02:19,3902:17,80
3.ORCOrca 2[4]--04:49,32(2)06:54,59(1)09:34,60(3)
  Jonathan Hijlkema02:05,2702:40,01
4.LAGLaga 1[3]--04:59,76(4)07:24,90(4)09:42,39(4)
  Amos Keijser02:25,1402:17,49
5.SKASkadi 2[1]--05:11,61(5)07:42,71(5)10:05,78(5)
  Vincent van der Leer02:31,1002:23,07
6.GYAGyas 2[2]--06:16,77(6)09:07,17(6)11:37,93(6)
  Jelle Vos02:50,4002:30,76

zo 10:30 : halve-finale 1

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[4]--03:24,30(1)--07:18,48(1)
  O.F.J. Siegelaar
2.NERNereus 5[3]--03:28,19(3)--07:23,88(2)
  Jozef Klaassen
3.PROProteus 1[6]--03:28,15(2)--07:25,75(3)
  Maarten van Blokland
4.GYAGyas 1[5]--03:28,66(4)--07:26,10(4)
  Nanne Sluis
5.NERNereus 1[2]--03:28,77(5)--07:29,59(5)
  Peter van Schie
6.NERNereus 10[1]--03:33,57(6)--07:35,10(6)
  Thijs IJsbrandy

zo 10:34 : halve-finale 2

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[3]--03:26,13(4)--07:16,69(1)
  Thijs van Luijk
2.NERNereus 2[2]--03:22,64(2)--07:17,82(2)
  Dirk Uittenbogaard
3.VIDVidar[6]--03:19,60(1)--07:21,69(3)
  Sjoerd Dijkstra
4.TRITriton[4]--03:26,38(5)--07:23,23(4)
  Harold Langen
5.NERNereus 3[5]--03:24,70(3)--07:23,54(5)
  Robert Vicic
6.AEGAegir 1[1]--03:29,08(6)--07:38,09(6)
  Bart Thomson

zo 10:38 : halve-finale 3

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]--03:18,60(1)--07:02,45(1)
  Roel Braas
2.AEGAegir 2[3]--03:22,64(2)--07:16,75(2)
  Derk Noordhuis
3.AEGAegir 3[2]--03:25,57(3)--07:26,55(3)
  Gijs Elting
4.NERNereus 7[6]--03:33,84(4)--07:35,97(4)
  Quirijn Knab
5.NERNereus 11[1]--03:40,56(5)--07:42,91(5)
  Abel Göbel

Acties

Terug