Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

015: LN 1x

Lichte nieuwelingen skiff
5 races

za 12:57 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[4]01:56,77(1)03:55,24(3)06:05,56(4)07:52,52(1)
  Aubin Macquart01:58,4702:10,3201:46,96
2.HEMHemus[2]01:57,12(3)03:52,40(1)05:53,89(3)07:54,49(2)
  Stijn Kanters01:55,2802:01,4902:00,60
3.SKASkadi 2[3]01:56,77(1)03:54,95(2)05:53,36(2)07:55,62(3)
  Brian Overeijnder01:58,1801:58,4102:02,26
4.PROProteus 3[6]02:01,25(5)04:02,07(4)06:05,91(5)08:11,69(4)
  Martin Lentz02:00,8202:03,8402:05,78
5.THEThêta 2[5]01:59,68(4)04:04,35(5)05:50,75(1)08:16,34(5)
  Mattijs Jansen02:04,6701:46,4002:25,59

za 13:01 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[2]01:55,07(1)03:55,13(1)06:01,82(1)08:10,16(1)
  Maarten van Buuren02:00,0602:06,6902:08,34
2.ROORoosendaalse[6]01:57,25(2)03:59,44(2)06:06,11(2)08:11,34(2)
  Wouter Constandse02:02,1902:06,6702:05,23
3.LAGLaga[3]01:57,61(3)04:00,75(3)06:07,83(3)08:12,41(3)
  Bram Dorsman02:03,1402:07,0802:04,58
4.PELPelargos[5]02:02,95(4)04:07,77(4)06:37,75(5)08:33,50(4)
  Rinus Verhorevoort02:04,8202:29,9801:55,75
5.THEThêta 3[4]02:07,63(5)04:17,91(5)06:16,96(4)08:58,95(5)
  Michiel Bouw02:10,2801:59,0502:41,99

za 13:05 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 2[2]--04:00,09(1)--08:21,06(1)
  Thijs Boumans
2.VIDVidar 1[4]--04:04,25(2)--08:23,86(2)
  Jeroen Brouwers
3.THEThêta 1[5]--04:05,31(3)--08:24,39(3)
  Stef Schenkelaars
4.ORCOrca 1[3]--04:06,64(4)--08:47,26(4)
  Sam Beenhakker

za 13:09 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]--04:12,60(4)06:09,31(1)08:18,50(1)
  Ivo de Graaf01:56,7102:09,19
2.LAALaak 1[4]--04:04,67(2)06:12,46(2)08:22,27(2)
  Hans van den Berg02:07,7902:09,81
3.LAALaak 2[6]----06:17,93(3)08:34,52(3)
  Bas de Ruijter02:16,59
4.AEGAegir[2]--04:03,34(1)06:30,43(4)08:52,55(4)
  Martijn Berkman02:27,0902:22,12
5.OKEOkeanos[5]--04:05,44(3)06:45,62(5)09:12,70(5)
  Tom Schuit02:40,1802:27,08

za 17:54 : A-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[5]--04:44,50(1)06:22,74(1)09:38,07(1)
  Aubin Macquart01:38,2403:15,33
2.PROProteus 2[4]--04:47,47(2)07:13,18(2)09:46,56(2)
  Thijs Boumans02:25,7102:33,38
3.HEMHemus[2]--05:02,69(3)07:17,44(3)10:11,01(3)
  Stijn Kanters02:14,7502:53,57
4.SKASkadi 1[3]--05:09,92(4)07:39,83(4)10:27,57(4)
  Maarten van Buuren02:29,9102:47,74
5.ROORoosendaalse[6]--05:30,25(5)07:52,70(5)11:45,27(5)
  Wouter Constandse02:22,4503:52,57

Acties

Terug