Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

204: LDSA 1x

Lichte dames senioren A skiff
6 races

za 10:23 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[5]02:03,54(1)04:15,35(2)06:41,18(5)08:37,22(1)
  Ilse Paulis02:11,8102:25,8301:56,04
2.SKASkadi[4]02:05,31(2)04:14,35(1)06:28,44(2)08:43,71(2)
  Maaike Head02:09,0402:14,0902:15,27
3.ORCOrca 2[7]02:06,03(3)04:19,90(4)06:32,92(3)08:44,60(3)
  Marleen van Roessel02:13,8702:13,0202:11,68
4.NERNereus 1[3]02:09,37(5)04:18,81(3)06:26,33(1)08:57,48(4)
  Lisa Worner02:09,4402:07,5202:31,15
5.WILWillem III[6]02:08,74(4)04:22,88(5)06:45,68(6)09:00,10(5)
  Amber van Zomeren02:14,1402:22,8002:14,42
6.TRITriton 2[2]02:10,62(6)04:25,94(6)06:36,08(4)09:04,97(6)
  Joanneke Jansen02:15,3202:10,1402:28,89

za 10:27 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]02:10,51(2)04:22,87(2)06:34,76(1)08:39,98(1)
  Marie-Anne Frenken02:12,3602:11,8902:05,22
2.ORCOrca 1[6]02:08,02(1)04:21,87(1)--08:44,21(2)
  Jose van Paassen02:13,85
3.LAGLaga[3]02:12,78(3)04:27,81(3)--08:54,79(3)
  Mirte Kraaijkamp02:15,03
4.NERNereus 3[5]02:14,66(4)04:31,03(4)--08:58,69(4)
  Anne-Marie Schonk02:16,37
5.ORCOrca 3[4]02:18,07(5)04:37,75(5)--09:19,58(5)
  Larissa Vermin02:19,68

za 15:48 : herkansing 1

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]------09:51,87(1)
  Maaike Head
2.TRITriton 2[6]------10:00,97(2)
  Joanneke Jansen
3.WILWillem III[2]------10:10,31(3)
  Amber van Zomeren
4.NERNereus 3[5]------10:15,65(4)
  Anne-Marie Schonk
5.LAGLaga[3]------10:23,59(5)
  Mirte Kraaijkamp

za 15:52 : herkansing 2

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[4]------10:06,54(1)
  Jose van Paassen
2.NERNereus 1[5]------10:13,12(2)
  Lisa Worner
3.ORCOrca 2[3]------10:14,82(3)
  Marleen van Roessel
4.ORCOrca 3[2]------11:11,40(4)
  Larissa Vermin

zo 17:45 : B-finale

6.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[4]--03:52,67(1)--08:13,65(1)
  Marleen van Roessel
2.NERNereus 3[5]--04:00,83(2)--08:29,06(2)
  Anne-Marie Schonk
3.ORCOrca 3[2]--04:08,29(3)--08:56,18(3)
  Larissa Vermin

zo 17:52 : A-finale

6.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]--03:50,75(3)--08:05,32(1)
  Marie-Anne Frenken
2.SKASkadi[2]--03:49,98(2)--08:05,84(2)
  Maaike Head
3.NERNereus 1[1]--03:47,76(1)--08:09,48(3)
  Lisa Worner
4.NERNereus 2[4]--03:51,83(4)--08:09,65(4)
  Ilse Paulis
5.ORCOrca 1[5]--03:53,20(5)--08:11,69(5)
  Jose van Paassen
6.TRITriton 2[6]--03:55,05(6)--08:25,61(6)
  Joanneke Jansen

Acties

Terug