Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

213: M16 1x

Meisjes zestien skiff
12 races

za 08:00 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[3]--04:37,79(1)07:04,09(1)09:31,43(1)
  Fenna Verberne02:26,3002:27,34
2.MAAMaas 2[4]--04:49,72(2)07:21,25(2)09:52,21(2)
  Eefje Schelling02:31,5302:30,96
3.VIKViking 1[6]--04:55,58(3)07:34,21(3)10:13,21(3)
  Mirre Dona02:38,6302:39,00
4.VIKViking 4[5]--05:04,57(4)07:49,22(4)10:34,06(4)
  Britt Coopmans02:44,6502:44,84

za 08:04 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp[4]--04:48,47(1)07:17,24(1)09:41,32(1)
  Fieke Verhaaf02:28,7702:24,08
2.AMSAmstel 2[3]--04:50,14(2)07:19,00(2)09:41,95(2)
  Anne Martine Klok02:28,8602:22,95
3.DAVDaventria[5]--05:08,49(3)07:48,06(3)10:23,71(3)
  Lotte Geldermans02:39,5702:35,65

za 08:08 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 5[6]02:21,33(1)04:46,52(1)07:13,98(1)09:34,36(1)
  Susan Temming02:25,1902:27,4602:20,38
2.HUNHunze 1[4]02:25,98(4)04:52,37(2)07:18,66(3)09:38,11(2)
  Joeke Verlinden02:26,3902:26,2902:19,45
3.VIKViking 3[3]02:25,79(3)04:52,69(3)07:17,49(2)09:40,22(3)
  Femke van de Vliet02:26,9002:24,8002:22,73
4.ROORoosendaalse 1[5]02:21,60(2)04:52,95(4)07:29,38(4)10:03,36(4)
  Sterre Nijland02:31,3502:36,4302:33,98
5.HUNHunze 2[7]02:28,89(5)05:04,53(5)07:40,79(5)10:16,53(5)
  Laura van Loenen02:35,6402:36,2602:35,74

za 08:12 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 1[5]02:20,19(3)--07:01,42(1)09:22,93(1)
  Mick Jonkers02:21,51
2.GOUGouda 1[6]02:17,41(1)--07:06,09(2)09:30,61(2)
  Sera Weevers02:24,52
3.ARCARC[7]02:18,59(2)--07:10,77(3)09:35,21(3)
  Nelly van der Veen02:24,44
4.WILWillem III 1[3]02:24,62(4)--08:06,56(5)10:08,97(4)
  Ella Cordus02:02,41
5.DDSDDS 2[4]02:38,44(5)--07:33,59(4)10:45,39(5)
  Jos van der Meel03:11,80

za 08:16 : voorwedstrijd 5

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[3]02:17,28(2)04:35,11(1)06:53,53(1)09:09,17(1)
  Karolien Florijn02:17,8302:18,4202:15,64
2.ZWOZwolsche[7]02:16,03(1)04:37,99(2)07:04,76(2)09:30,69(2)
  Celine den Bremer02:21,9602:26,7702:25,93
3.DDSDDS 1[6]02:17,60(3)04:43,35(3)07:12,01(3)09:40,87(3)
  Leonoor kuiperbak02:25,7502:28,6602:28,86
4.ROORoosendaalse 2[5]02:21,98(4)04:50,30(4)07:19,91(4)09:52,95(4)
  Hanne Potters02:28,3202:29,6102:33,04
5.GOUGouda 2[4]02:24,70(5)04:54,74(5)07:27,64(5)09:58,84(5)
  Anne-Fleur van der Zee02:30,0402:32,9002:31,20

za 08:20 : voorwedstrijd 6

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC 1[3]02:17,83(1)04:45,66(1)07:09,00(1)09:30,26(1)
  Siza Kuin02:27,8302:23,3402:21,26
2.MAAMaas 1[7]02:21,58(3)04:50,36(2)07:16,58(2)09:38,47(2)
  Ilse Feenstra02:28,7802:26,2202:21,89
3.VIKViking 2[4]02:21,34(2)04:52,25(3)07:25,32(3)09:51,15(3)
  Lis Verouden02:30,9102:33,0702:25,83
4.WILWillem III 2[5]02:24,54(4)04:57,27(4)07:28,85(4)09:54,66(4)
  Tamar van Alten02:32,7302:31,5802:25,81
5.NAUNautilus[6]02:24,79(5)05:03,92(5)07:43,87(5)10:18,42(5)
  Lies Kelder02:39,1302:39,9502:34,55

za 14:28 : herkansing 1

6.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 2[3]--05:07,02(1)07:49,83(1)10:33,34(1)
  Lis Verouden02:42,8102:43,51
2.ROORoosendaalse 1[5]--05:09,28(3)07:52,76(2)10:37,33(2)
  Sterre Nijland02:43,4802:44,57
3.VIKViking 1[4]--05:11,53(4)07:57,81(3)10:41,20(3)
  Mirre Dona02:46,2802:43,39
4.WILWillem III 1[2]--05:08,65(2)08:00,67(4)11:02,62(4)
  Ella Cordus02:52,0203:01,95
5.DDSDDS 2[6]--05:40,52(5)08:44,35(5)11:44,18(5)
  Jos van der Meel03:03,8302:59,83

za 14:32 : herkansing 2

6.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DDSDDS 1[3]--05:03,99(1)07:47,86(1)10:27,53(1)
  Leonoor kuiperbak02:43,8702:39,67
2.ROORoosendaalse 2[6]--05:07,85(2)08:30,72(5)10:34,87(2)
  Hanne Potters03:22,8702:04,15
3.VIKViking 3[4]--05:14,20(3)07:59,78(3)10:37,93(3)
  Femke van de Vliet02:45,5802:38,15
4.GOUGouda 2[2]--05:23,65(4)08:10,12(4)11:00,20(4)
  Anne-Fleur van der Zee02:46,4702:50,08
5.VIKViking 4[5]--05:25,25(5)07:53,94(2)11:35,39(5)
  Britt Coopmans02:28,6903:41,45

za 14:36 : herkansing 3

6.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARCARC[5]02:30,85(1)06:01,45(5)08:28,07(3)10:36,46(1)
  Nelly van der Veen03:30,6002:26,6202:08,39
2.WILWillem III 2[3]02:35,84(3)05:30,86(3)08:24,42(2)10:57,14(2)
  Tamar van Alten02:55,0202:53,5602:32,72
3.HUNHunze 2[6]02:34,61(2)05:30,57(2)09:15,75(5)11:08,75(3)
  Laura van Loenen02:55,9603:45,1801:53,00
4.NAUNautilus[2]02:41,77(4)05:43,02(4)08:44,90(4)11:25,37(4)
  Lies Kelder03:01,2503:01,8802:40,47
5.DAVDaventria[4]02:48,69(5)05:16,46(1)08:04,42(1)11:55,93(5)
  Lotte Geldermans02:27,7702:47,9603:51,51

zo 08:00 : halve-finale 1

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[4]------08:53,75(1)
  Fenna Verberne
2.GOUGouda 1[2]------09:12,52(2)
  Sera Weevers
3.TROTromp[3]------09:17,73(3)
  Fieke Verhaaf
4.HUNHunze 1[5]------09:26,05(4)
  Joeke Verlinden
5.ROORoosendaalse 2[1]------09:40,37(5)
  Hanne Potters
6.VIKViking 2[6]------09:42,57(6)
  Lis Verouden

zo 08:04 : halve-finale 2

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 1[4]------09:06,07(1)
  Mick Jonkers
2.ZWOZwolsche[5]------09:18,10(2)
  Celine den Bremer
3.DDSDDS 1[6]------09:19,18(3)
  Leonoor kuiperbak
4.MAAMaas 1[2]------09:23,86(4)
  Ilse Feenstra
5.VIKViking 5[3]------09:29,89(5)
  Susan Temming
6.WILWillem III 2[1]------09:48,70(6)
  Tamar van Alten

zo 08:08 : halve-finale 3

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[4]------08:50,69(1)
  Karolien Florijn
2.RICRIC 1[3]------09:07,67(2)
  Siza Kuin
3.AMSAmstel 2[2]------09:10,70(3)
  Anne Martine Klok
4.MAAMaas 2[5]------09:24,20(4)
  Eefje Schelling
5.ARCARC[6]------09:27,62(5)
  Nelly van der Veen
6.ROORoosendaalse 1[1]------09:46,80(6)
  Sterre Nijland

Acties

Terug