Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

208: J18 1x

Jongens achttien skiff
21 races

za 11:33 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche 3[4]01:55,02(1)03:59,16(1)06:06,38(1)08:14,49(1)
  Philip den Bremer02:04,1402:07,2202:08,11
2.HOOHoop[5]01:55,33(2)04:01,10(2)06:08,04(2)08:27,91(2)
  Floris Loeffen02:05,7702:06,9402:19,87
3.NEPNeptunus[6]02:02,49(3)04:14,29(3)06:26,33(3)08:33,81(3)
  Damion Eigenberg02:11,8002:12,0402:07,48
4.LEYLeythe 4[2]02:03,51(4)04:18,42(4)06:31,48(4)08:42,06(4)
  Jelle van Haasteren02:14,9102:13,0602:10,58
5.WILWillem III 6[3]02:11,29(5)04:35,55(5)07:01,97(5)09:20,54(5)
  Tim Lenters02:24,2602:26,4202:18,57

za 11:37 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1[5]01:59,15(1)04:03,10(1)06:09,86(1)08:15,81(1)
  Jeroen Oortwijn02:03,9502:06,7602:05,95
2.RICRIC[4]02:04,29(3)04:14,34(3)06:24,02(2)08:31,35(2)
  Michiel Moerman02:10,0502:09,6802:07,33
3.NAANaarden 1[3]02:03,93(2)04:13,07(2)06:25,48(3)08:37,46(3)
  Niels Brinkman02:09,1402:12,4102:11,98
4.SALSalland[2]02:07,31(4)04:22,34(4)06:40,81(4)08:53,42(4)
  Jan Willem Hermans02:15,0302:18,4702:12,61
5.ZWOZwolsche 2[6]02:09,21(5)04:24,08(5)06:42,19(5)08:59,06(5)
  Lars van den Boom02:14,8702:18,1102:16,87

za 11:41 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[5]01:57,43(1)04:00,05(1)06:05,35(1)08:10,37(1)
  Lex van den Herik02:02,6202:05,3002:05,02
2.ZWOZwolsche 4[4]02:02,42(2)04:10,64(2)06:16,33(2)08:26,38(2)
  Joost de Goede02:08,2202:05,6902:10,05
3.WILWillem III 5[2]02:11,92(5)04:26,91(5)06:40,24(4)08:49,69(3)
  Sem Aslier02:14,9902:13,3302:09,45
4.AMSAmstel 1[3]02:11,43(4)04:26,13(4)06:41,63(5)08:50,06(4)
  Gijs Andringa02:14,7002:15,5002:08,43
5.EEMEem 2[6]02:03,03(3)04:19,68(3)06:39,50(3)08:53,11(5)
  Maurits Droogh02:16,6502:19,8202:13,61

za 11:45 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BASBasler[5]--03:49,46(1)05:53,14(2)07:48,71(1)
  Hendrik Juergen Nelis02:03,6801:55,57
2.HUNHunze 2[4]--03:49,83(2)05:52,71(1)07:49,14(2)
  Luuk Adema02:02,8801:56,43
3.ZWOZwolsche 1[3]--04:01,29(3)06:15,66(3)08:31,43(3)
  Tom Schwantje02:14,3702:15,77
4.AMSAmstel 2[6]--04:15,59(4)06:36,48(4)08:52,08(4)
  Douwe van Benschop02:20,8902:15,60
5.AMSAmstel 4[2]--04:21,88(5)06:48,97(5)09:21,02(5)
  Navin Keizer02:27,0902:32,05

za 11:49 : voorwedstrijd 5

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1[4]01:47,61(1)03:48,16(1)05:52,68(1)08:03,46(1)
  Melvin Twellaar02:00,5502:04,5202:10,78
2.VIKViking 2[3]01:57,91(4)04:03,15(4)06:08,88(4)08:11,40(2)
  Freek Temming02:05,2402:05,7302:02,52
3.WILWillem III 2[5]01:51,36(2)03:56,00(2)06:05,25(2)08:16,88(3)
  Simon van Dorp02:04,6402:09,2502:11,63
4.ROORoosendaalse 2[1]01:56,39(3)04:02,27(3)06:08,59(3)08:18,95(4)
  Jurgen Elenbaas02:05,8802:06,3202:10,36
5.TROTromp 3[2]02:00,59(5)04:06,78(5)06:13,26(5)08:25,32(5)
  Rick Spaans02:06,1902:06,4802:12,06
6.WILWillem III 4[6]02:04,76(6)04:19,65(6)06:36,67(6)08:49,48(6)
  Floris de Widt02:14,8902:17,0202:12,81

za 11:53 : voorwedstrijd 6

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1[5]01:56,30(1)03:57,40(1)06:07,59(1)08:17,28(1)
  Bram Schwarz02:01,1002:10,1902:09,69
2.WILWillem III 3[6]01:56,30(1)04:02,09(2)06:14,48(2)08:25,49(2)
  Julien Rühl02:05,7902:12,3902:11,01
3.TORTOR/Maastrichtsche[4]01:58,69(3)04:08,48(3)06:19,80(3)08:25,97(3)
  Max Menten02:09,7902:11,3202:06,17
4.VIKViking 4[2]02:02,64(4)04:13,71(4)06:34,72(5)08:43,64(4)
  Sam Langerak02:11,0702:21,0102:08,92
5.BEABeatrix[3]02:06,64(5)04:15,38(5)06:31,26(4)08:43,89(5)
  Thomas Buise02:08,7402:15,8802:12,63
6.NAANaarden 2[1]02:09,36(6)04:23,71(6)06:48,30(6)09:08,42(6)
  Diederik van Gent02:14,3502:24,5902:20,12

za 11:57 : voorwedstrijd 7

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 2[5]01:57,06(1)04:00,17(1)06:10,78(1)08:24,95(1)
  Bart Roovers02:03,1102:10,6102:14,17
2.TROTromp 4[2]02:04,17(4)04:12,21(3)06:47,69(6)08:36,55(2)
  Marlon Dijkstra02:08,0402:35,4801:48,86
3.VIKViking 1[6]01:58,32(2)04:09,22(2)06:26,76(3)08:43,06(3)
  Melle Le Fevre02:10,9002:17,5402:16,30
4.AMSAmstel 3[1]02:07,91(6)04:15,91(4)06:35,42(4)08:52,79(4)
  Quinten Ooms02:08,0002:19,5102:17,37
5.HEMHemus 2[4]02:03,24(3)04:18,84(5)06:40,43(5)08:59,06(5)
  Floris Korten02:15,6002:21,5902:18,63
6.TUBTubantia[3]02:05,49(5)04:25,85(6)06:24,85(2)09:07,63(6)
  Merlijn den Breeijen02:20,3601:59,0002:42,78

za 12:01 : voorwedstrijd 8

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus 1[5]01:54,12(1)03:54,42(1)05:58,54(1)08:01,71(1)
  Maarten Hurkmans02:00,3002:04,1202:03,17
2.TROTromp 2[1]02:00,86(4)04:04,41(3)06:09,01(2)08:10,79(2)
  Jeroen Weits02:03,5502:04,6002:01,78
3.VIKViking 3[4]01:57,89(2)04:02,82(2)06:09,40(3)08:12,10(3)
  IJsbrand Daleboudt02:04,9302:06,5802:02,70
4.ROORoosendaalse 1[6]01:59,98(3)04:09,16(4)06:26,15(4)08:38,23(4)
  Joris Constandse02:09,1802:16,9902:12,08
5.HEMHemus 3[3]02:09,81(5)04:23,40(5)06:37,39(5)08:48,59(5)
  Rens de Vries02:13,5902:13,9902:11,20
6.NAUNautilus[2]02:12,67(6)04:24,99(6)06:40,62(6)08:53,22(6)
  David Kampman02:12,3202:15,6302:12,60

za 12:05 : voorwedstrijd 9

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3[5]01:53,99(1)----08:00,13(1)
  Bram Meijer
2.TROTromp 1[4]01:54,23(2)----08:08,62(2)
  Haye Dijkstra
3.HUNHunze 3[2]02:00,48(3)----08:36,00(3)
  Wouter de Boer
4.EEMEem 1[6]02:02,60(5)----08:41,88(4)
  Simon Maas
5.SPASpaarne 2[3]02:01,98(4)----09:00,12(5)
  Willem Crul
6.ROORoosendaalse 3[1]02:37,72(6)----09:06,01(6)
  Giel van Osch

za 16:42 : herkansing 1

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[4]----07:32,97(1)09:58,09(1)
  Haye Dijkstra02:25,12
2.VIKViking 3[3]----07:45,06(2)10:08,52(2)
  IJsbrand Daleboudt02:23,46
3.AMSAmstel 3[5]----07:58,24(3)10:26,29(3)
  Quinten Ooms02:28,05

za 16:46 : herkansing 2

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 2[4]--05:01,43(1)07:12,81(1)09:35,63(1)
  Jeroen Weits02:11,3802:22,82
2.VIKViking 4[5]--05:05,10(2)07:38,27(2)09:58,35(2)
  Sam Langerak02:33,1702:20,08
3.VIKViking 1[3]--05:10,48(3)07:43,31(4)10:00,80(3)
  Melle Le Fevre02:32,8302:17,49
4.TROTromp 3[2]--05:11,33(4)07:41,43(3)10:03,61(4)
  Rick Spaans02:30,1002:22,18

za 16:50 : herkansing 3

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ROORoosendaalse 2[5]--04:44,12(1)--09:30,25(1)
  Jurgen Elenbaas
2.TORTOR/Maastrichtsche[3]--04:49,95(3)--09:39,49(2)
  Max Menten
3.TROTromp 4[4]--04:49,18(2)--09:39,71(3)
  Marlon Dijkstra
4.AMSAmstel 4[2]--05:07,38(4)--10:10,57(4)
  Navin Keizer

za 16:54 : herkansing 4

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[3]--05:02,66(1)07:29,67(1)09:54,08(1)
  Simon van Dorp02:27,0102:24,41
2.WILWillem III 3[4]--05:11,46(2)07:48,56(2)10:13,73(2)
  Julien Rühl02:37,1002:25,17
3.AMSAmstel 2[5]--05:13,79(3)08:00,65(3)10:35,27(3)
  Douwe van Benschop02:46,8602:34,62
4.EEMEem 2[2]--05:41,68(4)08:34,62(4)11:17,78(4)
  Maurits Droogh02:52,9402:43,16

za 16:58 : herkansing 5

7.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 2[4]--04:41,61(1)07:03,51(1)09:26,36(1)
  Freek Temming02:21,9002:22,85
2.ZWOZwolsche 1[3]--04:43,63(2)07:07,36(2)09:30,86(2)
  Tom Schwantje02:23,7302:23,50
3.AMSAmstel 1[5]--05:17,65(3)07:56,98(3)10:34,46(3)
  Gijs Andringa02:39,3302:37,48
4.ZWOZwolsche 2[2]--05:43,91(4)08:34,37(4)11:22,00(4)
  Lars van den Boom02:50,4602:47,63

za 17:02 : herkansing 6

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 2[4]--04:58,76(1)07:43,76(1)10:20,89(1)
  Luuk Adema02:45,0002:37,13
2.SALSalland[5]--05:16,77(2)08:07,01(2)10:41,50(2)
  Jan Willem Hermans02:50,2402:34,49
3.WILWillem III 6[2]--05:44,60(3)08:49,61(4)11:28,10(3)
  Tim Lenters03:05,0102:38,49
4.ROORoosendaalse 3[6]--06:13,10(5)08:47,28(3)11:33,45(4)
  Giel van Osch02:34,1802:46,17
5.WILWillem III 5[3]--05:46,00(4)09:38,39(5)12:38,44(5)
  Sem Aslier03:52,3903:00,05

za 17:06 : herkansing 7

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche 4[4]--04:48,04(1)07:21,86(1)09:45,11(1)
  Joost de Goede02:33,8202:23,25
2.NAANaarden 1[3]--04:51,61(2)07:22,96(2)09:45,33(2)
  Niels Brinkman02:31,3502:22,37
3.LEYLeythe 4[5]--04:55,32(3)07:34,13(3)10:05,26(3)
  Jelle van Haasteren02:38,8102:31,13
4.SPASpaarne 2[2]--05:27,30(5)08:09,32(4)10:44,38(4)
  Willem Crul02:42,0202:35,06
5.NAUNautilus[6]--05:21,03(4)08:11,56(5)10:45,20(5)
  David Kampman02:50,5302:33,64

za 17:10 : herkansing 8

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NEPNeptunus[3]--05:01,79(1)07:37,58(1)10:03,80(1)
  Damion Eigenberg02:35,7902:26,22
2.RICRIC[4]--05:06,29(2)07:41,95(2)10:07,36(2)
  Michiel Moerman02:35,6602:25,41
3.EEMEem 1[5]--05:16,70(3)08:01,39(3)10:36,98(3)
  Simon Maas02:44,6902:35,59
4.HEMHemus 3[2]--05:35,55(5)08:26,79(5)10:58,62(4)
  Rens de Vries02:51,2402:31,83
5.TUBTubantia[6]--05:35,23(4)08:25,10(4)11:02,29(5)
  Merlijn den Breeijen02:49,8702:37,19

za 17:14 : herkansing 9

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop[4]--04:51,46(1)07:21,82(1)09:45,44(1)
  Floris Loeffen02:30,3602:23,62
2.ROORoosendaalse 1[5]--05:09,58(2)07:49,00(2)10:16,96(2)
  Joris Constandse02:39,4202:27,96
3.HUNHunze 3[3]--05:15,62(3)07:56,76(3)10:20,12(3)
  Wouter de Boer02:41,1402:23,36
4.HEMHemus 2[2]--05:39,37(5)08:22,59(5)10:51,68(4)
  Floris Korten02:43,2202:29,09
5.NAANaarden 2[6]--05:35,58(4)08:21,42(4)10:52,79(5)
  Diederik van Gent02:45,8402:31,37

zo 10:56 : halve-finale 1

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[5]--03:31,70(1)--07:38,31(1)
  Lex van den Herik
2.HUNHunze 2[1]--03:35,09(3)--07:40,71(2)
  Luuk Adema
3.BASBasler[4]--03:35,05(2)--07:41,71(3)
  Hendrik Juergen Nelis
4.LEYLeythe 1[3]--03:40,04(4)--07:47,52(4)
  Jeroen Oortwijn
5.VIKViking 2[6]--03:40,64(5)--07:57,26(5)
  Freek Temming

zo 11:00 : halve-finale 2

7.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1[3]--03:29,49(1)--07:36,28(1)
  Melvin Twellaar
2.SPASpaarne 1[5]--03:35,61(2)--07:40,97(2)
  Bram Schwarz
3.TROTromp 1[2]--03:39,40(4)--07:43,28(3)
  Haye Dijkstra
4.HOOHoop[6]--03:35,63(3)--07:43,62(4)
  Floris Loeffen
5.LEYLeythe 2[4]--03:45,51(5)--07:51,33(5)
  Bart Roovers
6.NEPNeptunus[1]--03:51,44(6)--08:08,00(6)
  Damion Eigenberg

zo 11:04 : halve-finale 3

8.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus 1[3]--03:32,96(1)--07:36,37(1)
  Maarten Hurkmans
2.LEYLeythe 3[5]--03:40,86(3)--07:46,48(2)
  Bram Meijer
3.TROTromp 2[6]--03:45,09(4)--07:59,01(3)
  Jeroen Weits
4.ROORoosendaalse 2[1]--03:38,88(2)--08:01,01(4)
  Jurgen Elenbaas
5.ZWOZwolsche 4[4]------08:02,44(5)
  Joost de Goede
6.WILWillem III 2[2]--03:45,39(5)--08:06,37(6)
  Simon van Dorp

Acties

Terug