NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

136: DB 1x

Dames beginnelingen skiff
4 races

zo 10:36 : voorwedstrijd 1

9.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]02:00,48(1)04:08,06(1)06:13,74(1)08:22,74(1)
  Merel Jeanne l' Ami02:07,5802:05,6802:09,00
2.EUREuros 2[5]02:01,16(2)04:10,86(2)06:16,88(2)08:24,77(2)
  Maureen Groot Koerkamp02:09,7002:06,0202:07,89
3.ORCOrca 2[4]02:02,51(3)04:12,51(3)06:18,13(3)08:24,93(3)
  Tessa Sturkenboom02:10,0002:05,6202:06,80
4.EUREuros 1[6]02:03,42(4)04:14,57(4)06:21,96(4)08:30,34(4)
  Justine Wolters02:11,1502:07,3902:08,38

zo 10:40 : voorwedstrijd 2

9.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[6]02:00,15(2)04:07,98(2)06:12,05(1)08:22,27(1)
  Myrna Brandt02:07,8302:04,0702:10,22
2.AEGAegir[3]02:01,63(3)04:09,04(4)06:14,91(4)08:24,81(2)
  Floor Stam02:07,4102:05,8702:09,90
3.ORCOrca 3[4]01:59,38(1)04:07,10(1)06:12,75(2)08:26,03(3)
  Willemiek Zweiphenning02:07,7202:05,6502:13,28
4.LAALaak[5]02:02,08(4)04:08,28(3)06:13,85(3)08:29,00(4)
  Nina Hendriks02:06,2002:05,5702:15,15

zo 10:44 : voorwedstrijd 3

9.0 m/s, 170° (Z), 5% wind mee, 95% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[3]02:05,62(3)04:12,90(3)06:18,27(1)08:26,69(1)
  F.D. Cieraad02:07,2802:05,3702:08,42
2.NERNereus[7]02:01,06(1)04:11,21(1)06:20,30(3)08:28,78(2)
  Veronique Meester02:10,1502:09,0902:08,48
3.PROProteus[4]02:01,46(2)04:11,58(2)06:19,80(2)08:29,26(3)
  Alyanne Duker02:10,1202:08,2202:09,46
4.SKOSkøll[6]02:06,30(4)04:21,13(4)06:29,72(4)08:44,27(4)
  Maxime Veenhoven02:14,8302:08,5902:14,55
5.GYAGyas[5]02:10,55(5)04:25,45(5)06:36,36(5)08:48,47(5)
  Grietina van Wijk02:14,9002:10,9102:12,11

zo 17:14 : A-finale

6.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:57,26(1)03:59,86(1)06:06,96(1)08:13,39(1)
  Merel Jeanne l' Ami02:02,6002:07,1002:06,43
2.NERNereus[7]02:04,25(4)04:08,71(3)06:16,19(3)08:19,23(2)
  Veronique Meester02:04,4602:07,4802:03,04
3.ORCOrca 1[5]01:59,81(2)04:06,39(2)06:13,84(2)08:19,55(3)
  Myrna Brandt02:06,5802:07,4502:05,71
4.EUREuros 2[6]02:02,50(3)04:10,88(4)06:21,21(4)08:30,89(4)
  Maureen Groot Koerkamp02:08,3802:10,3302:09,68
5.AEGAegir[2]02:04,55(5)04:12,26(5)06:24,03(5)08:34,77(5)
  Floor Stam02:07,7102:11,7702:10,74
6.LAGLaga[4]02:05,35(6)04:15,30(6)06:26,34(6)08:37,15(6)
  F.D. Cieraad02:09,9502:11,0402:10,81

Acties

Terug