Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 08:45 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[5]01:49,42(1)03:47,10(1)05:46,62(1)07:46,66(1)
  Sophie Wooldrik01:57,6801:59,5202:00,04
2.NJONjord 1[4]01:50,95(2)03:48,44(2)05:48,45(2)07:48,98(2)
  Fleur Kuhlemeier01:57,4902:00,0102:00,53
3.PHOPhocas[6]01:53,63(3)03:54,85(4)05:54,49(3)07:55,78(3)
  Loes Wielink02:01,2201:59,6402:01,29
4.AEGAegir[7]01:53,89(4)03:53,50(3)05:55,48(4)07:56,91(4)
  Lotje Mulder01:59,6102:01,9802:01,43
5.EUREuros[3]01:54,56(5)03:56,73(5)06:02,40(5)08:08,51(5)
  Lauren Appelman02:02,1702:05,6702:06,11

za 08:50 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:52,42(1)03:53,08(1)05:55,99(1)07:55,43(1)
  Malou Broekhuizen02:00,6602:02,9101:59,44
2.THEThêta[6]01:56,20(4)03:56,57(2)05:58,15(2)07:58,29(2)
  Lisa Dekkers02:00,3702:01,5802:00,14
3.PROProteus/Asopos[4]01:58,04(6)03:58,80(5)06:01,80(3)08:01,77(3)
  Mieke Rikken02:00,7602:03,0001:59,97
4.LAGLaga[5]01:55,32(2)03:57,76(3)06:03,57(4)08:04,86(4)
  Siri van der Meijden02:02,4402:05,8102:01,29
5.GYAGyas[2]01:55,80(3)04:00,99(6)06:03,86(5)08:05,34(5)
  Sigrid Broeze02:05,1902:02,8702:01,48
6.SAUSaurus[7]01:57,09(5)03:58,55(4)06:05,95(6)08:06,71(6)
  Petra Custers02:01,4602:07,4002:00,76

za 08:55 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[4]01:47,58(1)--05:42,52(1)07:40,12(1)
  Willemiek Zweiphenning01:57,60
2.ORCOrca 1[3]01:51,98(2)--05:51,01(2)07:47,40(2)
  Liselotte Van der Togt01:56,39
3.NJONjord 2[7]01:54,66(5)--05:54,56(3)07:48,17(3)
  Mieke Wilms01:53,61
4.SKOSkøll[2]01:54,17(4)--05:56,03(4)07:56,48(4)
  Madeline Mol02:00,45
5.OKEOkeanos[6]01:53,26(3)--05:57,48(5)07:57,23(5)
  Saskia Kleij01:59,75
6.TRITriton[5]01:56,34(6)--06:02,82(6)08:00,76(6)
  Sanne de Nijs01:57,94

za 15:00 : B-finale

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[3]02:05,92(2)04:12,68(2)06:19,62(1)08:20,27(1)
  Madeline Mol02:06,7602:06,9402:00,65
2.NJONjord 2[4]02:03,63(1)04:12,26(1)06:20,10(2)08:21,10(2)
  Mieke Wilms02:08,6302:07,8402:01,00
3.PHOPhocas[5]02:06,12(3)04:16,64(4)06:25,72(4)08:31,00(3)
  Loes Wielink02:10,5202:09,0802:05,28
4.LAGLaga[7]02:06,75(4)04:16,07(3)06:24,53(3)08:31,34(4)
  Siri van der Meijden02:09,3202:08,4602:06,81
5.PROProteus/Asopos[6]02:11,99(5)04:27,72(5)06:48,07(5)09:08,09(5)
  Mieke Rikken02:15,7302:20,3502:20,02

za 15:05 : A-finale

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[5]01:58,34(1)04:00,67(1)06:05,48(1)08:08,13(1)
  Willemiek Zweiphenning02:02,3302:04,8102:02,65
2.SKASkadi[4]02:01,02(2)04:05,24(2)06:09,86(2)08:12,43(2)
  Sophie Wooldrik02:04,2202:04,6202:02,57
3.NJONjord 1[2]02:03,57(4)04:09,72(3)06:15,77(3)08:17,86(3)
  Fleur Kuhlemeier02:06,1502:06,0502:02,09
4.NERNereus[6]02:03,35(3)04:10,03(4)06:20,18(5)08:22,56(4)
  Malou Broekhuizen02:06,6802:10,1502:02,38
5.THEThêta[3]02:05,68(6)04:12,02(5)06:18,39(4)08:23,20(5)
  Lisa Dekkers02:06,3402:06,3702:04,81
6.ORCOrca 1[7]02:03,77(5)04:12,99(6)06:20,41(6)08:26,70(6)
  Liselotte Van der Togt02:09,2202:07,4202:06,29

Acties

Terug