Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

024: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

za 09:00 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[4]01:46,36(1)--05:35,74(1)07:29,16(1)
  Lisa Bloemberg01:53,42
2.AEGAegir[3]01:49,02(2)--05:37,70(2)07:30,81(2)
  Micky Karsten01:53,11
3.LAGLaga[7]01:49,46(3)--05:40,01(3)07:34,37(3)
  Roos Tiel01:54,36
4.PROProteus[5]01:53,24(4)--05:53,85(4)07:52,38(4)
  Liselotte Mulder01:58,53
5.PHOPhocas[6]01:55,24(5)--06:00,46(5)07:59,82(5)
  Sanne Huisman01:59,36

za 09:05 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[3]01:46,74(1)--05:34,27(1)07:27,84(1)
  Nienke van der Laan01:53,57
2.TRITriton[7]01:47,78(2)--05:40,31(2)07:35,98(2)
  Anouk van Amerongen01:55,67
3.EUREuros[6]01:54,12(5)--05:46,27(3)07:41,82(3)
  Ilse van Bruggen01:55,55
4.SILSilVia[5]01:51,86(3)--05:46,61(4)07:42,48(4)
  Benita de Man01:55,87
5.ARGArgo[4]01:53,05(4)--05:49,96(5)07:48,26(5)
  Lilian Prinsen01:58,30

za 09:10 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[7]01:44,63(1)--05:33,31(1)07:26,83(1)
  Laura Kuiper01:53,52
2.SKASkadi[6]01:48,11(2)--05:39,81(2)07:33,01(2)
  Pauline Zellenrath01:53,20
3.SKOSkøll/Amstel[4]01:49,62(3)--05:45,46(3)07:39,04(3)
  Hanna Sevinga01:53,58
4.ORCOrca/Triton[2]01:52,26(4)--05:46,06(4)07:42,03(4)
  Loes Verkuil01:55,97
5.NERNereus[3]01:54,40(5)--05:50,81(5)07:47,28(5)
  Esther van Broekhuizen01:56,47
6.SAUSaurus[5]01:54,69(6)--05:55,51(6)07:53,02(6)
  Fleur van Heest01:57,51

za 15:10 : B-finale

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:55,43(1)03:54,37(1)05:54,44(1)07:49,58(1)
  Roos Tiel01:58,9402:00,0701:55,14
2.SKOSkøll/Amstel[3]01:58,42(2)03:59,30(3)05:58,96(2)07:54,57(2)
  Hanna Sevinga02:00,8801:59,6601:55,61
3.SILSilVia[6]01:58,62(3)03:58,67(2)05:59,90(3)07:56,08(3)
  Benita de Man02:00,0502:01,2301:56,18
4.EUREuros[5]02:00,34(4)04:01,21(4)06:04,30(4)08:02,14(4)
  Ilse van Bruggen02:00,8702:03,0901:57,84
5.ORCOrca/Triton[2]02:01,10(6)04:06,40(5)06:07,77(5)08:08,93(5)
  Loes Verkuil02:05,3002:01,3702:01,16
6.PROProteus[7]02:00,70(5)--06:17,32(6)08:19,12(6)
  Liselotte Mulder02:01,80

za 15:15 : A-finale

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:49,65(1)03:43,78(1)05:37,27(1)07:31,89(1)
  Nienke van der Laan01:54,1301:53,4901:54,62
2.NJONjord[5]01:54,18(4)03:50,39(3)05:43,72(2)07:37,75(2)
  Laura Kuiper01:56,2101:53,3301:54,03
3.TRITriton[7]01:53,46(3)03:51,23(4)05:47,49(4)07:44,25(3)
  Anouk van Amerongen01:57,7701:56,2601:56,76
4.ASOAsopos[6]01:53,22(2)03:50,22(2)05:47,30(3)07:46,87(4)
  Lisa Bloemberg01:57,0001:57,0801:59,57
5.SKASkadi[2]01:55,93(6)03:55,94(6)05:54,43(5)07:52,32(5)
  Pauline Zellenrath02:00,0101:58,4901:57,89
6.AEGAegir[3]01:55,69(5)03:55,48(5)05:55,94(6)07:54,47(6)
  Micky Karsten01:59,7902:00,4601:58,53

Acties

Terug