Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

015: LDev 4-

Lichte development vier-zonder
4 races

za 13:08 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 100° (O), 10% wind tegen, 90% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[7]01:39,33(5)03:15,25(3)04:55,40(1)06:34,91(1)
  Nils Meijer01:35,9201:40,1501:39,51
2.AEGAegir[6]01:34,88(2)03:14,25(1)04:57,04(2)06:38,51(2)
  Sandor Kruse01:39,3701:42,7901:41,47
3.LAGLaga[4]01:37,70(4)03:17,84(4)05:01,31(4)06:39,60(3)
  Nick Overkamp01:40,1401:43,4701:38,29
4.ARGArgo/Vidar[2]01:34,30(1)03:15,03(2)04:59,20(3)06:42,49(4)
  Gijs Koetsenruijter01:40,7301:44,1701:43,29
5.PROProteus[3]01:40,27(6)03:18,26(5)05:02,07(5)06:43,67(5)
  Gerald van der Geugten01:37,9901:43,8101:41,60
6.PHOPhocas[5]01:36,88(3)03:23,84(6)05:11,91(6)07:00,30(6)
  Tom de Wilt01:46,9601:48,0701:48,39

za 13:13 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 100° (O), 10% wind tegen, 90% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:32,40(1)03:10,86(1)04:50,79(1)06:30,00(1)
  Daniel van de Berg01:38,4601:39,9301:39,21
2.OKEOkeanos/Orca[5]01:34,49(2)03:14,51(3)04:53,95(2)06:34,06(2)
  Tim Hendrik Kok01:40,0201:39,4401:40,11
3.SKASkadi[4]01:34,77(3)03:14,25(2)04:55,39(3)06:36,45(3)
  Stephan Niemansburg01:39,4801:41,1401:41,06
4.TRITriton[2]01:37,31(6)03:18,91(6)04:59,65(5)06:37,32(4)
  Stijn Kanters01:41,6001:40,7401:37,67
5.NJONjord[3]01:35,82(4)03:15,36(4)04:57,13(4)06:40,29(5)
  Jelle Algie01:39,5401:41,7701:43,16
6.EUREuros[7]01:36,55(5)03:18,26(5)05:00,35(6)06:42,36(6)
  Theo van Hal01:41,7101:42,0901:42,01

za 17:05 : B-finale

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:36,15(1)03:18,99(1)05:00,82(1)06:41,23(1)
  Jelle Algie01:42,8401:41,8301:40,41
2.EUREuros[7]01:41,38(4)03:25,65(4)05:07,69(3)06:47,07(2)
  Theo van Hal01:44,2701:42,0401:39,38
3.PROProteus[3]01:40,57(2)03:24,91(2)05:07,36(2)06:48,30(3)
  Gerald van der Geugten01:44,3401:42,4501:40,94
4.ARGArgo/Vidar[5]01:40,75(3)03:25,44(3)05:10,95(4)06:55,33(4)
  Gijs Koetsenruijter01:44,6901:45,5101:44,38
5.TRITriton[4]01:43,26(5)03:28,00(5)05:12,20(5)06:57,57(5)
  Stijn Kanters01:44,7401:44,2001:45,37
6.PHOPhocas[2]01:43,81(6)03:29,60(6)05:14,94(6)07:01,41(6)
  Tom de Wilt01:45,7901:45,3401:46,47

za 17:10 : A-finale

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:34,37(1)03:12,85(1)04:55,09(1)06:34,30(1)
  Daniel van de Berg01:38,4801:42,2401:39,21
2.LAGLaga[2]--03:20,43(4)05:05,64(4)06:44,62(2)
  Nick Overkamp01:45,2101:38,98
3.GYAGyas[4]01:39,95(5)03:20,63(5)05:05,81(5)06:45,50(3)
  Nils Meijer01:40,6801:45,1801:39,69
4.OKEOkeanos/Orca[6]01:36,88(3)03:17,22(2)05:03,25(2)06:45,94(4)
  Tim Hendrik Kok01:40,3401:46,0301:42,69
5.SKASkadi[7]01:39,22(4)03:23,04(6)05:10,03(6)06:51,85(5)
  Stephan Niemansburg01:43,8201:46,9901:41,82
6.AEGAegir[3]01:36,71(2)03:18,27(3)05:05,09(3)06:52,06(6)
  Sandor Kruse01:41,5601:46,8201:46,97

Acties

Terug