Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

024: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

za 10:03 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:41,60(1)03:26,61(1)05:16,78(1)07:07,40(1)
  Brechtje Jansen van Rosendaal01:45,0101:50,1701:50,62
2.NERNereus[4]01:44,80(2)03:32,94(2)05:24,07(2)07:14,40(2)
  Esther van Broekhuizen01:48,1401:51,1301:50,33
3.SILSilVia/Zwolsche[5]01:46,62(3)03:34,72(3)05:25,84(3)07:20,15(3)
  Emma van Gerven01:48,1001:51,1201:54,31
4.OKEOkeanos/RIC[3]01:51,30(4)03:43,84(4)05:38,63(4)07:36,73(4)
  Tinka Makaske01:52,5401:54,7901:58,10

za 10:11 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:40,06(2)03:28,23(2)05:16,73(2)07:03,92(1)
  Anouk van Amerongen01:48,1701:48,5001:47,19
2.ASOAsopos[6]01:38,18(1)03:24,96(1)05:15,45(1)07:04,24(2)
  Lisa Bloemberg01:46,7801:50,4901:48,79
3.ARGArgo[3]01:44,62(4)03:31,52(4)05:19,60(3)07:06,27(3)
  Lilian Prinsen01:46,9001:48,0801:46,67
4.SKOSkøll/Gyas[5]01:40,71(3)03:29,24(3)05:21,21(4)07:11,00(4)
  Anne-Sophie Romijn01:48,5301:51,9701:49,79
5.EUREuros[7]01:45,66(5)03:37,43(5)05:27,83(5)07:18,05(5)
  Ilse van Bruggen01:51,7701:50,4001:50,22

za 10:19 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[3]01:41,17(1)03:27,22(1)05:16,30(1)07:04,63(1)
  Nienke van der Laan01:46,0501:49,0801:48,33
2.LAGLaga[5]01:41,55(2)03:30,87(2)05:20,72(2)07:12,78(2)
  Roos Tiel01:49,3201:49,8501:52,06
3.SKASkadi[7]01:46,77(4)03:37,82(4)05:28,19(3)07:19,21(3)
  Pauline Zellenrath01:51,0501:50,3701:51,02
4.AEGAegir[6]01:46,52(3)03:37,40(3)05:30,51(4)07:23,46(4)
  Caroline Vellinga01:50,8801:53,1101:52,95
5.ORCOrca/Triton[4]01:50,81(5)03:43,41(5)05:40,12(5)07:34,59(5)
  Loes Verkuil01:52,6001:56,7101:54,47

za 15:18 : B-finale

4.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll/Gyas[7]01:43,34(2)03:32,90(2)05:21,88(2)07:07,04(1)
  Anne-Sophie Romijn01:49,5601:48,9801:45,16
2.SILSilVia/Zwolsche[6]01:41,85(1)03:31,34(1)05:21,00(1)07:10,43(2)
  Emma van Gerven01:49,4901:49,6601:49,43
3.ARGArgo[5]01:45,53(4)03:36,05(4)05:26,05(4)07:11,21(3)
  Lilian Prinsen01:50,5201:50,0001:45,16
4.SKASkadi[4]01:43,55(3)03:34,28(3)05:23,23(3)07:12,67(4)
  Pauline Zellenrath01:50,7301:48,9501:49,44
5.AEGAegir[3]01:48,64(5)03:42,34(5)05:33,69(5)07:24,60(5)
  Caroline Vellinga01:53,7001:51,3501:50,91

za 15:26 : A-finale

4.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:40,03(1)03:22,24(1)05:07,59(1)06:51,11(1)
  Brechtje Jansen van Rosendaal01:42,2101:45,3501:43,52
2.GYAGyas[3]01:41,34(2)03:25,75(2)05:09,93(2)06:53,76(2)
  Nienke van der Laan01:44,4101:44,1801:43,83
3.ASOAsopos[7]01:41,61(3)03:29,68(3)05:17,92(3)07:04,61(3)
  Lisa Bloemberg01:48,0701:48,2401:46,69
4.LAGLaga[6]01:43,81(4)03:32,54(5)05:20,08(4)07:06,73(4)
  Roos Tiel01:48,7301:47,5401:46,65
5.TRITriton[5]01:44,12(5)03:31,78(4)05:21,38(5)07:08,68(5)
  Anouk van Amerongen01:47,6601:49,6001:47,30
6.NERNereus[2]01:47,01(6)03:35,42(6)05:24,60(6)07:13,80(6)
  Esther van Broekhuizen01:48,4101:49,1801:49,20

Acties

Terug