Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: LDDev 2x

Lichte dames development dubbeltwee
4 races

za 11:29 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[7]01:53,08(4)03:50,48(3)05:53,81(3)07:51,45(1)
  Nelleke Scheijen01:57,4002:03,3301:57,64
2.NJONjord 1[3]01:52,06(2)03:50,07(2)05:53,38(2)07:52,27(2)
  Willemijn Sneep01:58,0102:03,3101:58,89
3.VIDVidar/Thêta[2]01:51,14(1)03:48,71(1)05:53,19(1)07:52,91(3)
  Marieke van Hoof01:57,5702:04,4801:59,72
4.NERNereus[5]01:54,63(6)03:53,22(6)05:56,24(5)07:53,64(4)
  Joëlle Zaal01:58,5902:03,0201:57,40
5.OKEOkeanos[4]01:53,85(5)03:51,82(4)05:55,55(4)07:53,94(5)
  Claartje Ottens01:57,9702:03,7301:58,39
6.GYAGyas 2[6]01:52,86(3)03:52,16(5)05:57,51(6)07:59,61(6)
  Lisa Heij01:59,3002:05,3502:02,10

za 11:34 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMYAmycus[4]01:54,06(1)03:53,74(1)05:57,29(1)07:59,32(1)
  Marike Veldhuis01:59,6802:03,5502:02,03
2.SKASkadi/Argo[3]01:56,50(2)03:56,29(2)06:00,69(2)08:01,34(2)
  Annika van Putten01:59,7902:04,4002:00,65
3.NJONjord 2[7]01:58,65(3)03:59,21(3)06:03,14(3)08:05,86(3)
  Veerle van Velze02:00,5602:03,9302:02,72
4.AEGAegir[5]02:04,15(5)04:10,92(4)06:22,18(4)08:32,10(4)
  Ren?e Baeten02:06,7702:11,2602:09,92
5.GYAGyas 1[6]02:03,89(4)04:14,11(5)06:26,84(5)08:35,81(5)
  Anna Koerhuis02:10,2202:12,7302:08,97

za 16:05 : B-finale

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[3]01:54,49(1)03:57,56(1)06:04,61(1)08:06,15(1)
  Lisa Heij02:03,0702:07,0502:01,54
2.OKEOkeanos[4]01:55,30(2)03:58,56(2)06:06,54(2)08:07,49(2)
  Claartje Ottens02:03,2602:07,9802:00,95
3.NERNereus[6]01:56,86(3)04:01,71(3)06:07,84(3)08:08,75(3)
  Joëlle Zaal02:04,8502:06,1302:00,91
4.GYAGyas 1[7]02:01,70(4)04:13,83(5)06:28,95(5)08:38,59(4)
  Anna Koerhuis02:12,1302:15,1202:09,64
5.AEGAegir[5]02:02,72(5)04:13,58(4)06:28,58(4)08:40,95(5)
  Ren?e Baeten02:10,8602:15,0002:12,37

za 16:10 : A-finale

5.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMYAmycus[4]01:51,79(1)03:50,09(1)05:50,61(1)07:53,32(1)
  Marike Veldhuis01:58,3002:00,5202:02,71
2.VIDVidar/Thêta[2]01:53,19(2)03:52,59(2)05:55,95(2)07:58,75(2)
  Marieke van Hoof01:59,4002:03,3602:02,80
3.NJONjord 1[3]01:53,35(3)03:55,02(3)05:57,09(3)07:59,56(3)
  Willemijn Sneep02:01,6702:02,0702:02,47
4.PROProteus[5]01:57,19(4)03:59,28(4)06:03,32(4)08:07,09(4)
  Nelleke Scheijen02:02,0902:04,0402:03,77
5.NJONjord 2[7]01:57,99(5)04:00,67(5)06:04,62(5)08:09,33(5)
  Veerle van Velze02:02,6802:03,9502:04,71
6.SKASkadi/Argo[6]01:58,19(6)04:01,32(6)06:05,34(6)08:10,08(6)
  Annika van Putten02:03,1302:04,0202:04,74

Acties

Terug