Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

011: M18 1x

Meisjes achttien skiff
12 races

vr 19:45 : time-trial

5.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe------08:09,10(1)
  Karolien Florijn
2.SALSalland 2------08:20,62(2)
  Bente Paulis
3.WILWillem III 1------08:26,14(3)
  Fanny Bon
4.ZWOZwolsche 1------08:28,69(4)
  Martine van den Boomgaard
5.TROTromp 1------08:35,73(5)
  Claudia de Hartog
6.VIKViking 4------08:35,81(6)
  Carlijn Hutter
7.WILWillem III 2------08:38,83(7)
  To Wiersma
8.MAAMaas 1------08:44,10(8)
  Annabel Oggel
9.ZWOZwolsche 2------08:46,24(9)
  Celine den Bremer
10.WETWetterwille------08:46,57(10)
  Hanneke Smedes
11.AMSAmstel 1------08:50,16(11)
  Mick Jonkers
12.WILWillem III 3------08:50,22(12)
  Inte Koopman
13.TROTromp 2------08:51,96(13)
  Fieke Verhaaf
14.VIKViking 1------08:55,38(14)
  Luka van der Zwan
15.HUNHunze 1------08:59,40(15)
  Marjolein Scholtens
16.ARCARC------08:59,43(16)
  Marleen van der Meer
17.VIKViking 3------08:59,45(17)
  Lis Verouden
18.VIKViking 2------09:00,84(18)
  Mirre Dona
19.JASJason------09:02,86(19)
  Emma Jacobs
20.SPASpaarne------09:03,41(20)
  Danique Botter
21.LAALaak------09:05,23(21)
  Carlijn Wilms
22.THEThêta------09:07,39(22)
  Lieke van Bodegom
23.RICRIC------09:07,47(23)
  Siza Kuin
24.WILWillem III 4------09:09,84(24)
  Xanne Vos
25.AMSAmstel 2------09:10,43(25)
  Lyke van Dalen
26.HUNHunze 2------09:10,84(26)
  Laura van Loenen
27.MAAMaas 2------09:12,85(27)
  Emma Verhulst
28.NAANaarden------09:22,98(28)
  Sofie Rosenberg
29.SALSalland 1------09:30,04(29)
  Chantal Spijkers
30.WILWillem III 5------09:47,68(30)
  Shakiela Bouwer

za 10:11 : kwart-finale 2

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[4]02:12,56(1)04:30,67(1)06:50,40(1)09:11,31(1)
  Karolien Florijn02:18,1102:19,7302:20,91
2.VIKViking 3[2]02:16,43(2)04:42,45(2)07:14,27(2)09:43,18(2)
  Lis Verouden02:26,0202:31,8202:28,91
3.HUNHunze 1[3]02:21,10(4)04:46,08(3)07:16,38(3)09:45,89(3)
  Marjolein Scholtens02:24,9802:30,3002:29,51
4.WETWetterwille[6]02:20,48(3)04:48,16(4)07:20,33(4)09:50,22(4)
  Hanneke Smedes02:27,6802:32,1702:29,89
5.MAAMaas 1[5]02:22,55(5)04:52,22(5)07:26,09(5)09:55,34(5)
  Annabel Oggel02:29,6702:33,8702:29,25
6.WILWillem III 4[7]02:27,94(6)05:04,23(6)07:46,48(6)10:22,65(6)
  Xanne Vos02:36,2902:42,2502:36,17

za 10:15 : kwart-finale 1

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[5]02:10,95(1)04:38,08(1)07:06,67(1)09:24,29(1)
  Fanny Bon02:27,1302:28,5902:17,62
2.VIKViking 4[4]02:15,25(2)04:43,70(2)07:12,82(2)09:34,04(2)
  Carlijn Hutter02:28,4502:29,1202:21,22
3.ZWOZwolsche 2[6]02:18,30(3)04:56,19(3)07:29,32(3)09:54,14(3)
  Celine den Bremer02:37,8902:33,1302:24,82
4.ARCARC[3]02:21,94(5)05:00,81(4)07:35,47(4)10:03,04(4)
  Marleen van der Meer02:38,8702:34,6602:27,57
5.SPASpaarne[2]02:21,50(4)05:02,15(5)07:38,25(5)10:03,26(5)
  Danique Botter02:40,6502:36,1002:25,01
6.LAALaak[7]02:24,25(6)05:04,54(6)07:43,65(6)10:13,29(6)
  Carlijn Wilms02:40,2902:39,1102:29,64

za 10:19 : kwart-finale 3

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland 2[4]02:17,73(1)04:40,94(1)07:04,87(1)09:27,45(1)
  Bente Paulis02:23,2102:23,9302:22,58
2.WILWillem III 2[5]02:22,54(2)04:49,21(2)07:15,95(2)09:37,50(2)
  To Wiersma02:26,6702:26,7402:21,55
3.AMSAmstel 1[6]02:23,52(3)04:53,53(3)07:24,54(3)09:49,32(3)
  Mick Jonkers02:30,0102:31,0102:24,78
4.VIKViking 1[3]02:27,87(4)04:57,22(4)07:30,17(4)09:57,03(4)
  Luka van der Zwan02:29,3502:32,9502:26,86
5.THEThêta[2]02:29,37(5)05:01,63(5)07:37,26(5)10:02,77(5)
  Lieke van Bodegom02:32,2602:35,6302:25,51
6.JASJason[7]02:32,81(6)05:12,77(6)07:52,45(6)10:25,27(6)
  Emma Jacobs02:39,9602:39,6802:32,82

za 10:23 : kwart-finale 4

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche 1[5]02:14,35(1)04:36,98(1)07:01,94(1)09:20,44(1)
  Martine van den Boomgaard02:22,6302:24,9602:18,50
2.TROTromp 1[4]02:16,11(2)04:42,24(2)07:09,23(2)09:33,66(2)
  Claudia de Hartog02:26,1302:26,9902:24,43
3.TROTromp 2[6]02:21,48(3)04:52,35(3)07:23,27(3)09:46,27(3)
  Fieke Verhaaf02:30,8702:30,9202:23,00
4.VIKViking 2[2]02:22,16(4)04:53,47(4)07:26,23(4)09:52,37(4)
  Mirre Dona02:31,3102:32,7602:26,14
5.RICRIC[7]02:24,78(6)04:58,79(6)07:31,88(5)09:58,28(5)
  Siza Kuin02:34,0102:33,0902:26,40
6.WILWillem III 3[3]02:22,94(5)04:57,19(5)07:33,86(6)09:59,04(6)
  Inte Koopman02:34,2502:36,6702:25,18

za 14:33 : halve-finale 1

5.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[4]02:12,57(1)04:31,33(1)06:55,19(1)09:13,20(1)
  Fanny Bon02:18,7602:23,8602:18,01
2.WILWillem III 2[3]02:18,73(3)04:38,27(3)07:03,50(3)09:23,59(2)
  To Wiersma02:19,5402:25,2302:20,09
3.ZWOZwolsche 1[5]02:14,10(2)04:36,38(2)07:02,94(2)09:23,99(3)
  Martine van den Boomgaard02:22,2802:26,5602:21,05
4.ZWOZwolsche 2[2]02:20,14(4)04:42,50(4)07:11,42(4)09:37,09(4)
  Celine den Bremer02:22,3602:28,9202:25,67
5.AMSAmstel 1[6]02:24,84(6)04:55,45(6)07:26,43(5)09:53,14(5)
  Mick Jonkers02:30,6102:30,9802:26,71
6.VIKViking 3[7]02:23,41(5)04:52,90(5)07:33,95(6)10:03,96(6)
  Lis Verouden02:29,4902:41,0502:30,01

za 14:38 : halve-finale 2

5.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[4]02:11,01(1)04:28,70(1)06:45,71(1)09:03,00(1)
  Karolien Florijn02:17,6902:17,0102:17,29
2.SALSalland 2[5]02:12,84(2)04:36,10(2)06:58,55(2)09:22,43(2)
  Bente Paulis02:23,2602:22,4502:23,88
3.VIKViking 4[7]02:18,57(4)04:44,12(3)07:07,44(3)09:32,39(3)
  Carlijn Hutter02:25,5502:23,3202:24,95
4.TROTromp 1[3]02:15,42(3)04:46,52(4)07:12,97(4)09:40,51(4)
  Claudia de Hartog02:31,1002:26,4502:27,54
5.TROTromp 2[2]02:19,73(5)04:52,48(5)07:22,78(5)09:50,82(5)
  Fieke Verhaaf02:32,7502:30,3002:28,04
6.HUNHunze 1[6]02:28,58(6)05:12,17(6)07:53,08(6)10:34,87(6)
  Marjolein Scholtens02:43,5902:40,9102:41,79

zo 10:22 : E-finale

1.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 2[5]02:08,92(2)04:24,38(1)06:43,09(1)08:56,68(1)
  Lyke van Dalen02:15,4602:18,7102:13,59
2.MAAMaas 2[6]02:12,07(4)04:28,38(3)06:44,82(2)08:59,15(2)
  Emma Verhulst02:16,3102:16,4402:14,33
3.NAANaarden[3]02:13,41(5)04:29,12(4)06:48,99(3)09:09,55(3)
  Sofie Rosenberg02:15,7102:19,8702:20,56
4.HUNHunze 2[2]02:08,29(1)04:27,72(2)06:51,66(4)09:16,58(4)
  Laura van Loenen02:19,4302:23,9402:24,92
5.SALSalland 1[7]02:11,41(3)04:34,97(5)07:03,44(5)09:29,38(5)
  Chantal Spijkers02:23,5602:28,4702:25,94
6.WILWillem III 5[4]02:15,73(6)04:41,16(6)07:13,03(6)09:42,93(6)
  Shakiela Bouwer02:25,4302:31,8702:29,90

zo 10:26 : D-finale

1.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[5]02:10,17(2)04:25,71(1)06:42,25(1)08:56,49(1)
  Danique Botter02:15,5402:16,5402:14,24
2.THEThêta[4]02:11,51(4)04:27,11(3)06:43,74(2)08:56,68(2)
  Lieke van Bodegom02:15,6002:16,6302:12,94
3.WILWillem III 3[3]02:09,84(1)04:26,35(2)06:44,96(3)08:58,69(3)
  Inte Koopman02:16,5102:18,6102:13,73
4.LAALaak[7]02:10,67(3)04:28,52(4)06:47,27(4)09:04,12(4)
  Carlijn Wilms02:17,8502:18,7502:16,85
5.WILWillem III 4[2]02:11,77(5)04:31,23(5)06:51,63(5)09:08,39(5)
  Xanne Vos02:19,4602:20,4002:16,76
6.JASJason[6]02:17,53(6)04:34,71(6)06:53,93(6)09:13,49(6)
  Emma Jacobs02:17,1802:19,2202:19,56

zo 14:46 : C-finale

2.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WETWetterwille[5]02:02,52(1)04:13,83(1)06:27,22(1)08:45,67(1)
  Hanneke Smedes02:11,3102:13,3902:18,45
2.MAAMaas 1[7]02:08,35(2)04:19,89(2)06:34,33(2)08:51,79(2)
  Annabel Oggel02:11,5402:14,4402:17,46
3.VIKViking 1[4]02:08,75(3)04:21,33(3)06:37,72(3)08:57,08(3)
  Luka van der Zwan02:12,5802:16,3902:19,36
4.RICRIC[2]02:09,19(5)04:25,93(6)06:44,18(5)09:00,26(4)
  Siza Kuin02:16,7402:18,2502:16,08
5.VIKViking 2[3]02:08,99(4)04:24,75(5)06:42,84(4)09:03,27(5)
  Mirre Dona02:15,7602:18,0902:20,43
6.ARCARC[6]02:09,65(6)04:23,88(4)06:45,03(6)09:06,01(6)
  Marleen van der Meer02:14,2302:21,1502:20,98

zo 14:51 : B-finale

2.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[5]01:58,90(1)04:07,78(1)06:22,12(1)08:38,06(1)
  Claudia de Hartog02:08,8802:14,3402:15,94
2.HUNHunze 1[7]02:03,97(4)04:14,10(4)06:27,70(3)08:40,39(2)
  Marjolein Scholtens02:10,1302:13,6002:12,69
3.AMSAmstel 1[2]02:03,74(3)04:07,79(2)06:27,94(4)08:41,75(3)
  Mick Jonkers02:04,0502:20,1502:13,81
4.ZWOZwolsche 2[4]02:02,63(2)04:13,21(3)06:27,02(2)08:42,21(4)
  Celine den Bremer02:10,5802:13,8102:15,19
5.TROTromp 2[3]02:04,51(5)04:16,53(6)06:34,55(5)08:52,16(5)
  Fieke Verhaaf02:12,0202:18,0202:17,61
6.VIKViking 3[6]02:15,47(6)04:14,63(5)06:47,26(6)09:07,80(6)
  Lis Verouden01:59,1602:32,6302:20,54

zo 14:56 : A-finale

2.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[4]01:58,89(3)04:02,81(2)06:07,56(1)08:10,59(1)
  Karolien Florijn02:03,9202:04,7502:03,03
2.WILWillem III 1[5]01:58,61(2)04:04,89(3)06:09,68(2)08:18,81(2)
  Fanny Bon02:06,2802:04,7902:09,13
3.ZWOZwolsche 1[6]01:56,94(1)04:01,98(1)06:12,28(3)08:20,60(3)
  Martine van den Boomgaard02:05,0402:10,3002:08,32
4.SALSalland 2[3]02:00,21(4)04:06,74(4)06:14,36(4)08:21,72(4)
  Bente Paulis02:06,5302:07,6202:07,36
5.WILWillem III 2[7]02:04,66(5)04:13,38(5)06:25,50(5)08:36,49(5)
  To Wiersma02:08,7202:12,1202:10,99
6.VIKViking 4[2]02:06,78(6)04:17,05(6)06:29,60(6)08:39,81(6)
  Carlijn Hutter02:10,2702:12,5502:10,21

Acties

Terug