ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

038: M16 4x (NK)

Meisjes zestien dubbelvier-zonder
4 races

za 09:39 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland/Viking/Amstel[5]01:44,10(2)03:31,36(1)05:21,59(1)07:12,63(1)
  Femke Paulis01:47,2601:50,2301:51,04
2.WILWillem III 1[4]01:43,30(1)03:35,07(2)05:27,74(2)07:21,74(2)
  Hannah van Westreenen01:51,7701:52,6701:54,00
3.LAALaak/Gouda/Nautilus[3]01:51,85(3)03:46,27(3)05:40,74(3)07:34,86(3)
  Carmen Kuenen01:54,4201:54,4701:54,12
4.RICRIC/Hoop[2]01:52,04(4)03:47,93(4)05:43,24(4)07:37,51(4)
  Jessy Vermeer01:55,8901:55,3101:54,27
5.TROTromp[6]01:55,01(5)03:52,09(5)05:49,92(5)07:47,03(5)
  Lideweij van Berkom01:57,0801:57,8301:57,11

za 09:44 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne/Amstel[4]01:46,53(1)03:38,82(1)05:31,99(1)07:26,08(1)
  Jo Schreurs01:52,2901:53,1701:54,09
2.WILWillem III 2[6]01:50,51(3)03:43,41(3)05:39,00(2)07:32,64(2)
  Saartje van der Wurff01:52,9001:55,5901:53,64
3.VIKViking[2]01:49,02(2)03:43,00(2)05:39,55(3)07:32,96(3)
  Hannah Visser01:53,9801:56,5501:53,41
4.WILWillem III/Zwolsche[5]01:50,99(4)03:46,89(4)05:40,66(4)07:34,92(4)
  Charlotte Russel01:55,9001:53,7701:54,26
5.ALPAlphen[3]01:55,47(5)03:56,61(5)05:58,77(5)07:58,81(5)
  Sarah Tromp02:01,1402:02,1602:00,04

za 15:29 : B-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC/Hoop[3]01:48,96(1)03:44,50(1)05:41,31(1)07:36,07(1)
  Jessy Vermeer01:55,5401:56,8101:54,76
2.TROTromp[5]01:54,10(2)03:52,09(2)05:52,12(2)07:51,08(2)
  Lideweij van Berkom01:57,9902:00,0301:58,96

za 15:36 : A-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[2]01:43,05(1)03:29,29(1)05:16,30(1)07:02,09(1)
  Hannah van Westreenen01:46,2401:47,0101:45,79
2.SALSalland/Viking/Amstel[3]01:45,13(2)03:31,82(2)05:19,06(2)07:07,50(2)
  Femke Paulis01:46,6901:47,2401:48,44
3.SPASpaarne/Amstel[4]01:48,32(3)03:38,21(3)05:31,58(3)07:23,95(3)
  Jo Schreurs01:49,8901:53,3701:52,37
4.LAALaak/Gouda/Nautilus[6]01:52,01(4)03:46,84(4)05:39,67(4)07:31,50(4)
  Carmen Kuenen01:54,8301:52,8301:51,83
5.WILWillem III 2[5]01:53,23(5)03:48,83(6)05:42,96(5)07:38,63(5)
  Saartje van der Wurff01:55,6001:54,1301:55,67
6.VIKViking[1]01:53,53(6)03:48,39(5)05:47,14(6)07:45,15(6)
  Hannah Visser01:54,8601:58,7501:58,01

Acties

Terug