ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 08:41 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[4]01:40,05(1)03:26,85(1)05:15,51(1)07:03,27(1)
  Liselotte Van der Togt01:46,8001:48,6601:47,76
2.AEGAegir[3]01:41,92(3)03:28,93(2)05:17,68(2)07:05,08(2)
  Lotje Mulder01:47,0101:48,7501:47,40
3.OKEOkeanos[5]01:40,70(2)03:29,96(3)05:18,59(3)07:06,19(3)
  Saskia Kleij01:49,2601:48,6301:47,60
4.NJONjord 2[2]01:42,87(4)03:32,35(4)05:20,36(4)07:08,05(4)
  Mieke Wilms01:49,4801:48,0101:47,69

za 08:46 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[6]01:42,49(2)03:28,60(1)05:16,99(1)07:08,53(1)
  Liselore Meijer01:46,1101:48,3901:51,54
2.SKOSkøll[5]01:43,85(3)03:32,40(3)05:22,76(3)07:10,57(2)
  Madeline Mol01:48,5501:50,3601:47,81
3.SKASkadi[4]01:41,98(1)03:29,90(2)05:20,00(2)07:10,81(3)
  Sophie Wooldrik01:47,9201:50,1001:50,81
4.PHOPhocas[2]01:45,61(4)03:36,58(4)05:31,32(4)07:22,93(4)
  Amber Traa01:50,9701:54,7401:51,61
5.TRITriton[3]01:48,32(5)03:39,21(5)05:32,51(5)07:25,47(5)
  Sophie Appeldoorn01:50,8901:53,3001:52,96

za 08:51 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[2]01:40,36(1)03:25,89(1)05:13,42(1)06:58,02(1)
  Willemiek Zweiphenning01:45,5301:47,5301:44,60
2.NERNereus[3]01:41,84(2)03:29,13(2)05:17,18(2)07:01,43(2)
  Mijke Geldere01:47,2901:48,0501:44,25
3.THEThêta[5]01:46,19(3)03:34,05(3)05:19,55(3)07:04,93(3)
  Lisa Dekkers01:47,8601:45,5001:45,38
4.LAGLaga[6]01:47,44(4)03:38,42(4)05:31,93(4)07:20,78(4)
  Siri van der Meijden01:50,9801:53,5101:48,85

za 15:02 : B-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:41,46(1)03:27,69(1)05:16,91(1)07:04,52(1)
  Saskia Kleij01:46,2301:49,2201:47,61
2.SKASkadi[5]01:44,71(2)03:32,29(2)05:20,84(2)07:08,16(2)
  Sophie Wooldrik01:47,5801:48,5501:47,32
3.NJONjord 2[2]01:45,32(3)03:33,29(3)05:24,85(3)07:14,24(3)
  Mieke Wilms01:47,9701:51,5601:49,39
4.LAGLaga[6]01:46,83(5)03:38,34(5)05:28,99(5)07:16,31(4)
  Siri van der Meijden01:51,5101:50,6501:47,32
5.THEThêta[4]01:46,07(4)03:36,17(4)05:28,15(4)07:19,30(5)
  Lisa Dekkers01:50,1001:51,9801:51,15

za 15:07 : A-finale

8.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[2]01:40,30(2)03:26,00(3)05:08,57(1)06:51,68(1)
  Willemiek Zweiphenning01:45,7001:42,5701:43,11
2.AEGAegir[5]01:39,84(1)03:24,79(1)05:10,19(2)06:54,56(2)
  Lotje Mulder01:44,9501:45,4001:44,37
3.ORCOrca 1[3]01:40,80(3)03:25,53(2)05:12,14(3)06:57,06(3)
  Liselotte Van der Togt01:44,7301:46,6101:44,92
4.NJONjord 1[4]01:44,69(5)03:30,34(4)05:16,62(4)07:02,09(4)
  Liselore Meijer01:45,6501:46,2801:45,47
5.NERNereus[1]01:42,30(4)03:30,81(5)05:21,07(5)07:12,80(5)
  Mijke Geldere01:48,5101:50,2601:51,73
6.SKOSkøll[6]01:45,06(6)03:37,30(6)05:27,68(6)07:19,95(6)
  Madeline Mol01:52,2401:50,3801:52,27

Acties

Terug