Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

116: LM 1x

Lightweight Men's Single Sculls
4 races

zo 10:12 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 190° (Z), 90% wind mee, 10% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAARV Saarbrücken 1[3]01:42,11(1)03:28,72(1)05:16,97(1)07:05,85(1)
  Jost Schoemann-Finck01:46,6101:48,2501:48,88
2.SKOSkøll[2]01:42,60(2)03:31,41(3)05:21,57(3)07:09,11(2)
  Lennart van Lierop01:48,8101:50,1601:47,54
3.SAARV Saarbrücken 2[4]01:43,01(3)03:30,76(2)05:20,41(2)07:10,06(3)
  Matthias Schoemann-Finck01:47,7501:49,6501:49,65
4.EUREuros[5]01:45,71(5)03:36,12(4)05:28,17(4)07:19,53(4)
  Chris Lokin01:50,4101:52,0501:51,36
5.LRKLyngby RK[1]01:44,83(4)03:36,73(5)05:29,58(5)07:23,69(5)
  Martin Christensen01:51,9001:52,8501:54,11

zo 10:18 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 190° (Z), 90% wind mee, 10% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAIMainzer RV 1[3]01:41,82(1)03:30,02(1)05:21,73(1)07:19,04(1)
  Christoph Thiem01:48,2001:51,7101:57,31
2.PHOPhocas[1]01:46,69(4)03:35,20(2)05:26,16(2)07:21,88(2)
  Erik Dekker01:48,5101:50,9601:55,72
3.SKASkadi[2]01:46,18(3)03:36,79(3)05:30,84(3)07:27,40(3)
  Brian Overeijnder01:50,6101:54,0501:56,56
4.DSRDanske Studenters RK 1[4]01:43,75(2)03:37,66(4)05:33,51(4)07:28,75(4)
  Timothy Antonie Hansen01:53,9101:55,8501:55,24

zo 10:24 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 190° (Z), 90% wind mee, 10% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.KODKC Odense 1[2]01:42,18(2)03:31,40(1)05:22,64(1)07:14,85(1)
  Mathias Larsen01:49,2201:51,2401:52,21
2.DSRDanske Studenters RK 2[4]01:45,77(4)03:37,98(4)05:30,49(3)07:18,00(2)
  Jannik Nilton01:52,2101:52,5101:47,51
3.HOOHoop[3]01:41,70(1)03:32,62(2)05:27,07(2)07:18,20(3)
  Floris Loeffen01:50,9201:54,4501:51,13
4.GYAGyas[1]01:44,42(3)03:37,76(3)05:32,14(4)07:24,84(4)
  Marinus Kiep01:53,3401:54,3801:52,70

zo 14:45 : A-finale

5.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAARV Saarbrücken 1[3]01:42,99(1)03:29,96(1)05:18,41(1)07:01,42(1)
  Jost Schoemann-Finck01:46,9701:48,4501:43,01
2.SKOSkøll[6]01:43,54(2)03:30,46(2)05:20,01(2)07:05,15(2)
  Lennart van Lierop01:46,9201:49,5501:45,14
3.MAIMainzer RV 1[5]01:44,06(3)03:33,73(3)05:21,99(3)07:07,62(3)
  Christoph Thiem01:49,6701:48,2601:45,63
4.PHOPhocas[1]01:45,99(4)03:35,24(4)05:27,58(5)07:11,51(4)
  Erik Dekker01:49,2501:52,3401:43,93
5.KODKC Odense 1[4]01:46,48(5)03:36,21(5)05:27,03(4)07:14,07(5)
  Mathias Larsen01:49,7301:50,8201:47,04
6.DSRDanske Studenters RK 2[2]01:48,79(6)03:40,88(6)05:35,72(6)07:22,23(6)
  Jannik Nilton01:52,0901:54,8401:46,51

Acties

Terug