Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: BM 1x

Under 23 Men's Single Sculls
3 races

za 08:30 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.INAIndonesia[6]01:51,38(4)03:46,47(1)05:44,81(1)07:42,05(1)
  La Memo01:55,0901:58,3401:57,24
2.KHAKC Hadsund[3]01:51,15(3)03:49,43(2)05:49,18(2)07:48,44(2)
  Peter Rytter Munk01:58,2801:59,7501:59,26
3.SKASkadi[5]01:57,72(6)03:55,04(6)05:54,16(4)07:52,38(3)
  Floris von Bönninghausen01:57,3201:59,1201:58,22
4.MAAMaas[1]01:53,45(5)03:53,28(4)05:55,42(5)07:54,26(4)
  Stanislas Mulot01:59,8302:02,1401:58,84
5.GBRSir William Borlase's Boat Club[2]01:50,32(1)03:51,82(3)05:53,51(3)07:57,70(5)
  Alex Haynes02:01,5002:01,6902:04,19
6.AEGAegir[4]01:50,63(2)03:53,71(5)05:56,05(6)07:59,37(6)
  Melvin Twellaar02:03,0802:02,3402:03,32

za 08:35 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DSRDanske Studenters RK[2]01:47,65(1)03:41,59(1)05:39,58(1)07:40,21(1)
  Sverri Nielsen01:53,9401:57,9902:00,63
2.OKEOkeanos[5]01:52,51(2)03:50,21(2)05:49,76(2)07:50,28(2)
  Bastiaan Collette01:57,7001:59,5502:00,52
3.PROProteus[4]01:55,96(6)03:53,63(5)05:52,57(3)07:52,18(3)
  Bart Overes01:57,6701:58,9401:59,61
4.SAUSaurus[1]01:54,14(4)03:52,49(4)05:53,02(4)07:55,25(4)
  Gerard van der Velden01:58,3502:00,5302:02,23
5.BREBreda[3]01:55,74(5)03:54,63(6)05:57,16(6)08:03,23(5)
  Joris Faas01:58,8902:02,5302:06,07
6.RICRIC[6]01:53,56(3)03:51,35(3)05:54,06(5)08:07,08(6)
  Coen van Tilburg01:57,7902:02,7102:13,02

za 16:36 : A-finale

5.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DSRDanske Studenters RK[4]01:46,86(1)03:42,47(1)05:37,73(1)07:29,44(1)
  Sverri Nielsen01:55,6101:55,2601:51,71
2.INAIndonesia[3]01:50,37(2)03:48,66(2)05:46,86(2)07:40,48(2)
  La Memo01:58,2901:58,2001:53,62
3.KHAKC Hadsund[5]01:52,82(3)03:52,54(3)05:51,51(3)07:42,55(3)
  Peter Rytter Munk01:59,7201:58,9701:51,04
4.SKASkadi[1]01:55,85(6)03:56,62(6)05:52,75(4)07:46,40(4)
  Floris von Bönninghausen02:00,7701:56,1301:53,65
5.PROProteus[6]01:55,27(5)03:55,78(5)05:56,67(5)07:57,62(5)
  Bart Overes02:00,5102:00,8902:00,95
6.OKEOkeanos[2]01:53,68(4)03:55,31(4)05:57,56(6)08:03,86(6)
  Bastiaan Collette02:01,6302:02,2502:06,30

Acties

Terug