Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

119: W 1x (Ladies Trophy)

Ladies Trophy
10 races

za 10:15 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.KNRKNRB/Thêta[5]01:54,85(1)03:55,94(1)06:00,11(1)08:04,28(1)
  Lisa Scheenaard02:01,0902:04,1702:04,17
2.GYAGyas[1]01:56,64(3)03:59,62(3)06:04,13(2)08:09,74(2)
  Marloes Oldenburg02:02,9802:04,5102:05,61
3.MAAMaas[4]01:56,20(2)03:59,33(2)06:07,64(3)08:15,17(3)
  Annick Elianna Taselaar02:03,1302:08,3102:07,53
4.BLRBelarus 2[3]01:57,65(4)04:01,34(4)06:08,11(4)08:19,13(4)
  Yuliya Bichyk02:03,6902:06,7702:11,02
5.GBRTees RC[2]01:59,91(5)04:06,48(5)06:22,21(5)08:45,68(5)
  Josephine Wratten02:06,5702:15,7302:23,47
6.BOUBoucherville RC 3[6]02:11,52(6)04:27,40(6)06:47,49(6)09:07,78(6)
  Stéphanie Marchand02:15,8802:20,0902:20,29

za 10:20 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BLRBelarus 1[6]01:57,70(1)04:01,45(1)06:05,44(1)08:11,77(1)
  Ekaterina Karsten02:03,7502:03,9902:06,33
2.RCARC Aarhus 1[1]01:59,39(2)04:03,32(2)06:09,54(2)08:18,56(2)
  Nina Hollensen02:03,9302:06,2202:09,02
3.GBRAgecroft RC[2]02:01,57(3)04:07,04(3)06:14,66(3)08:25,63(3)
  Georgina Grandfield02:05,4702:07,6202:10,97
4.GBRNottingham RC[4]02:01,80(4)04:09,80(4)06:21,94(4)08:39,56(4)
  Anna Thornton02:08,0002:12,1402:17,62
5.UNBUN Bruxelles[3]02:09,29(5)04:20,81(5)06:36,20(5)08:56,04(5)
  Diana Egerton-Warburton02:11,5202:15,3902:19,84
6.RCARC Aarhus 2[5]02:16,56(6)04:33,98(6)06:55,95(6)09:18,18(6)
  Mai Nielsen02:17,4202:21,9702:22,23

za 10:25 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GBRNottingham RC[2]01:55,71(1)04:01,65(1)06:07,99(1)08:12,70(1)
  Laura Wheeler02:05,9402:06,3402:04,71
2.NZLNew Zealand[5]02:00,60(4)04:05,44(3)06:10,48(2)08:15,45(2)
  Fiona Bourke02:04,8402:05,0402:04,97
3.SKASkadi[4]02:00,28(3)04:07,08(4)06:15,33(4)08:20,60(3)
  Janneke Van der Meulen02:06,8002:08,2502:05,27
4.GRSGentse RS[1]01:58,77(2)04:03,85(2)06:12,52(3)08:30,96(4)
  Annick De Decker02:05,0802:08,6702:18,44
5.BOUBoucherville RC 2[3]02:06,85(5)04:20,00(5)06:33,38(5)08:50,43(5)
  Catherine Ador02:13,1502:13,3802:17,05
6.BOUBoucherville RC 1[6]02:11,86(6)04:30,86(6)06:53,89(6)09:12,46(6)
  Dominique Paiement02:19,0002:23,0302:18,57

za 18:43 : herkansing 1

3.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BLRBelarus 2[2]02:02,87(2)04:08,43(1)06:17,43(1)08:21,56(1)
  Yuliya Bichyk02:05,5602:09,0002:04,13
2.GBRAgecroft RC[3]02:04,66(4)04:10,96(4)06:18,99(2)08:23,45(2)
  Georgina Grandfield02:06,3002:08,0302:04,46
3.GRSGentse RS[4]02:03,14(3)04:09,01(2)06:19,86(3)08:23,75(3)
  Annick De Decker02:05,8702:10,8502:03,89
4.GBRTees RC[1]02:02,41(1)04:09,29(3)06:20,30(4)08:25,64(4)
  Josephine Wratten02:06,8802:11,0102:05,34
5.UNBUN Bruxelles[5]02:08,59(5)04:22,68(5)06:39,42(5)08:52,62(5)
  Diana Egerton-Warburton02:14,0902:16,7402:13,20
6.BOUBoucherville RC 1[6]02:11,67(6)04:26,59(6)06:45,91(6)08:58,77(6)
  Dominique Paiement02:14,9202:19,3202:12,86

za 18:47 : herkansing 2

3.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]01:58,27(1)04:02,15(1)06:07,87(1)08:12,74(1)
  Janneke Van der Meulen02:03,8802:05,7202:04,87
2.MAAMaas[3]02:00,26(3)04:04,44(2)06:10,19(2)08:16,45(2)
  Annick Elianna Taselaar02:04,1802:05,7502:06,26
3.GBRNottingham RC[2]01:59,43(2)04:04,78(3)06:18,18(3)08:29,20(3)
  Anna Thornton02:05,3502:13,4002:11,02
4.BOUBoucherville RC 2[5]02:09,41(4)04:21,70(4)06:34,26(4)08:46,29(4)
  Catherine Ador02:12,2902:12,5602:12,03
6.RCARC Aarhus 2[6]02:26,31(5)04:42,98(5)07:00,32(5)09:18,94(5)
  Mai Nielsen02:16,6702:17,3402:18,62

zo 10:50 : C-finale

5.0 m/s, 190° (Z), 90% wind mee, 10% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GBRTees RC[3]01:55,71(1)03:58,49(1)06:02,20(1)08:03,60(1)
  Josephine Wratten02:02,7802:03,7102:01,40
2.BOUBoucherville RC 2[4]01:56,09(2)03:59,69(2)06:05,83(2)08:10,73(2)
  Catherine Ador02:03,6002:06,1402:04,90
3.UNBUN Bruxelles[5]01:56,91(3)04:02,52(3)06:07,72(3)08:11,28(3)
  Diana Egerton-Warburton02:05,6102:05,2002:03,56
4.BOUBoucherville RC 3[1]02:02,81(5)04:08,54(4)06:14,76(4)08:23,47(4)
  Stéphanie Marchand02:05,7302:06,2202:08,71
5.RCARC Aarhus 2[2]02:01,12(4)04:09,40(5)06:20,99(5)08:31,83(5)
  Mai Nielsen02:08,2802:11,5902:10,84

zo 11:14 : halve-finale A/B 1

4.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BLRBelarus 1[3]01:49,33(1)03:45,25(1)05:41,79(1)07:38,55(1)
  Ekaterina Karsten01:55,9201:56,5401:56,76
2.NZLNew Zealand[2]01:51,24(4)03:47,24(3)05:44,20(2)07:39,86(2)
  Fiona Bourke01:56,0001:56,9601:55,66
3.SKASkadi[5]01:50,78(3)03:46,93(2)05:45,51(3)07:43,76(3)
  Janneke Van der Meulen01:56,1501:58,5801:58,25
4.GYAGyas[4]01:52,47(5)03:50,46(5)05:50,59(4)07:46,58(4)
  Marloes Oldenburg01:57,9902:00,1301:55,99
5.GBRNottingham RC[6]01:50,61(2)03:49,22(4)05:51,20(5)07:49,69(5)
  Anna Thornton01:58,6102:01,9801:58,49
6.GBRAgecroft RC[1]01:55,29(6)03:57,46(6)06:01,16(6)08:07,06(6)
  Georgina Grandfield02:02,1702:03,7002:05,90

zo 11:21 : halve-finale A/B 2

4.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.KNRKNRB/Thêta[3]01:49,24(2)03:43,90(1)05:40,28(1)07:34,59(1)
  Lisa Scheenaard01:54,6601:56,3801:54,31
2.GBRNottingham RC[4]01:48,89(1)03:45,56(2)05:43,77(2)07:38,16(2)
  Laura Wheeler01:56,6701:58,2101:54,39
3.RCARC Aarhus 1[5]01:51,44(4)03:47,98(4)05:45,23(4)07:38,35(3)
  Nina Hollensen01:56,5401:57,2501:53,12
4.MAAMaas[6]01:50,97(3)03:47,51(3)05:44,32(3)07:38,90(4)
  Annick Elianna Taselaar01:56,5401:56,8101:54,58
5.GRSGentse RS[1]01:53,93(6)03:51,27(5)05:49,55(5)07:51,85(5)
  Annick De Decker01:57,3401:58,2802:02,30
6.BLRBelarus 2[2]01:53,73(5)03:53,46(6)05:54,10(6)07:55,42(6)
  Yuliya Bichyk01:59,7302:00,6402:01,32

zo 15:30 : B-finale

3.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas[3]01:51,09(2)03:47,26(1)05:45,01(1)07:41,76(1)
  Annick Elianna Taselaar01:56,1701:57,7501:56,75
2.GBRNottingham RC[4]01:50,75(1)03:49,74(3)05:50,77(3)07:47,57(2)
  Anna Thornton01:58,9902:01,0301:56,80
3.GRSGentse RS[2]01:54,43(3)03:49,33(2)05:47,14(2)07:47,70(3)
  Annick De Decker01:54,9001:57,8102:00,56
4.BLRBelarus 2[1]02:02,07(5)03:57,25(5)05:54,93(4)07:55,07(4)
  Yuliya Bichyk01:55,1801:57,6802:00,14
5.GBRAgecroft RC[5]01:57,44(4)03:53,83(4)05:55,34(5)07:58,83(5)
  Georgina Grandfield01:56,3902:01,5102:03,49

zo 15:40 : A-finale

3.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BLRBelarus 1[3]01:47,81(1)03:39,34(1)05:33,45(1)07:25,22(1)
  Ekaterina Karsten01:51,5301:54,1101:51,77
2.KNRKNRB/Thêta[4]01:48,95(2)03:42,92(2)05:35,55(2)07:27,30(2)
  Lisa Scheenaard01:53,9701:52,6301:51,75
3.NZLNew Zealand[2]01:49,41(3)03:43,07(3)05:35,95(3)07:27,40(3)
  Fiona Bourke01:53,6601:52,8801:51,45
4.RCARC Aarhus 1[6]01:52,51(6)03:47,00(5)05:42,50(4)07:34,87(4)
  Nina Hollensen01:54,4901:55,5001:52,37
5.GBRNottingham RC[5]01:50,47(5)03:45,57(4)05:43,68(5)07:41,95(5)
  Laura Wheeler01:55,1001:58,1101:58,27
6.SKASkadi[1]01:49,81(4)03:47,82(6)05:47,65(6)07:43,33(6)
  Janneke Van der Meulen01:58,0101:59,8301:55,68

Acties

Terug