133e Varsity

10 april 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

004: Dames Acht

Dames Acht
4 races

zo 10:30 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 150° (ZZO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[1]01:34,64(1)03:17,69(1)05:07,38(1)06:55,69(1)
  Ivet Panjer01:43,0501:49,6901:48,31
2.OKEOkeanos[5]01:40,12(3)03:23,28(3)05:14,58(3)07:00,98(2)
  Sarah Tabak01:43,1601:51,3001:46,40
3.PHOPhocas[4]01:37,29(2)03:22,34(2)05:13,58(2)07:01,37(3)
  Eliane Daanen01:45,0501:51,2401:47,79
4.TRITriton[2]01:41,11(4)03:26,65(4)05:19,64(4)07:09,93(4)
  Anna Zondag01:45,5401:52,9901:50,29
5.EUREuros[3]01:42,31(5)03:29,54(5)05:24,05(5)07:19,61(5)
  Floor Bakker01:47,2301:54,5101:55,56

zo 10:35 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 150° (ZZO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[1]01:39,82(5)03:23,26(1)05:08,90(1)06:57,58(1)
  Nicole Hartman01:43,4401:45,6401:48,68
2.NERNereus[3]01:37,93(2)03:23,68(2)05:13,02(2)07:02,88(2)
  Barbara Brink01:45,7501:49,3401:49,86
3.ARGArgo[5]01:38,99(4)03:24,05(3)05:17,43(3)07:07,59(3)
  Sanne Put01:45,0601:53,3801:50,16
4.PROProteus[4]01:38,56(3)03:58,17(4)05:18,69(4)07:11,49(4)
  Wiep van der Toorn02:19,6101:20,5201:52,80
5.ORCOrca (2)[2]01:37,52(1)--05:46,37(5)07:35,30(5)
  Lisanne van der Lelij01:48,93

zo 10:40 : voorwedstrijd 3

1.0 m/s, 150° (ZZO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:32,88(2)03:14,00(1)04:59,84(1)06:45,96(1)
  Femke van Veen01:41,1201:45,8401:46,12
2.AEGAegir[1]01:32,53(1)03:15,58(2)05:04,40(2)06:52,94(2)
  Marleen Schumacher01:43,0501:48,8201:48,54
3.SKASkadi[4]01:35,33(4)03:23,21(3)05:13,50(3)07:02,60(3)
  Maaike Linders01:47,8801:50,2901:49,10
4.ASOAsopos[3]01:35,79(5)03:24,29(5)05:13,93(4)07:03,72(4)
  Nenya Jochemsen01:48,5001:49,6401:49,79
5.SKOSkøll[5]01:34,99(3)03:23,88(4)05:15,19(5)07:05,89(5)
  Jolijn ten Bos01:48,8901:51,3101:50,70

zo 16:00 : A-finale

4.0 m/s, 80° (O), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[2]01:46,96(4)03:42,71(2)05:40,07(1)07:33,69(1)
  Ivet Panjer01:55,7501:57,3601:53,62
2.NJONjord[4]01:46,66(3)03:42,98(3)05:41,91(2)07:36,87(2)
  Femke van Veen01:56,3201:58,9301:54,96
3.AEGAegir[5]01:45,34(1)03:41,98(1)05:44,25(3)07:40,66(3)
  Marleen Schumacher01:56,6402:02,2701:56,41
4.NERNereus[1]01:46,09(2)03:43,51(4)05:48,02(4)07:44,36(4)
  Barbara Brink01:57,4202:04,5101:56,34
5.LAGLaga[3]01:49,71(5)03:48,77(5)05:50,59(5)07:48,58(5)
  Nicole Hartman01:59,0602:01,8201:57,99
6.OKEOkeanos[6]01:51,56(6)03:53,43(6)05:57,43(6)07:54,90(6)
  Sarah Tabak02:01,8702:04,0001:57,47

Acties

Terug