Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

071: LB 1x

Lichte beginnelingen skiff
4 races

za 10:55 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 120° (OZO), 20% wind mee, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 3[4]01:48,18(2)03:39,58(1)05:35,50(1)07:35,26(1)
  Jolmer Tuinstra01:51,4001:55,9201:59,76
2.PROProteus[6]01:47,39(1)03:40,88(2)05:38,71(2)07:36,06(2)
  Rico Hooijschuur01:53,4901:57,8301:57,35
3.NJONjord 1[7]01:48,96(3)03:42,89(3)05:41,60(3)07:42,40(3)
  Tom Huberts01:53,9301:58,7102:00,80
4.NJONjord 2[3]01:51,66(4)03:49,01(4)05:48,31(4)07:45,79(4)
  Mathijs Peters01:57,3501:59,3001:57,48
5.NERNereus[5]01:53,86(5)03:50,95(5)05:52,59(5)07:56,11(5)
  Floris Korten01:57,0902:01,6402:03,52

za 11:00 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 120° (OZO), 20% wind mee, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[6]01:47,13(1)03:39,86(1)05:34,28(1)07:31,97(1)
  Reinier Goldhoorn01:52,7301:54,4201:57,69
2.GYAGyas 1[5]01:47,55(2)03:42,08(2)05:40,05(2)07:39,56(2)
  Nils Meijer01:54,5301:57,9701:59,51
3.EUREuros[2]01:50,45(3)03:47,34(3)05:43,02(3)07:40,54(3)
  Theo van Hal01:56,8901:55,6801:57,52
4.OKEOkeanos[3]01:53,16(5)03:49,24(4)05:44,90(4)07:41,44(4)
  Thomas van der Wardt01:56,0801:55,6601:56,54
5.SAUSaurus[7]01:52,86(4)03:49,91(5)05:47,09(5)07:47,68(5)
  Jorn Ketelaars01:57,0501:57,1802:00,59
6.EEMEem[4]01:53,93(6)03:52,58(6)05:51,43(6)07:53,42(6)
  Simon Maas01:58,6501:58,8502:01,99

za 15:35 : B-finale

4.0 m/s, 120° (OZO), 20% wind mee, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EEMEem[5]01:52,89(1)03:48,44(1)05:46,47(1)07:44,13(1)
  Simon Maas01:55,5501:58,0301:57,66
2.NJONjord 2[2]01:54,56(3)03:52,13(3)05:51,08(3)07:45,95(2)
  Mathijs Peters01:57,5701:58,9501:54,87
3.SAUSaurus[1]01:54,18(2)03:51,77(2)05:50,15(2)07:50,60(3)
  Jorn Ketelaars01:57,5901:58,3802:00,45
4.NERNereus[4]01:57,20(5)03:56,68(5)05:58,73(5)08:00,08(4)
  Floris Korten01:59,4802:02,0502:01,35
5.OKEOkeanos[3]01:56,62(4)03:54,87(4)05:57,77(4)08:04,37(5)
  Thomas van der Wardt01:58,2502:02,9002:06,60

za 15:40 : A-finale

4.0 m/s, 120° (OZO), 20% wind mee, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 3[4]01:48,97(2)03:40,71(1)05:33,19(1)07:25,51(1)
  Jolmer Tuinstra01:51,7401:52,4801:52,32
2.GYAGyas 1[5]01:47,87(1)03:41,18(2)05:37,42(2)07:34,13(2)
  Nils Meijer01:53,3101:56,2401:56,71
3.PROProteus[2]01:51,25(6)03:45,64(6)05:41,98(5)07:35,04(3)
  Rico Hooijschuur01:54,3901:56,3401:53,06
4.GYAGyas 2[3]01:49,55(3)03:43,92(4)05:41,60(4)07:36,51(4)
  Reinier Goldhoorn01:54,3701:57,6801:54,91
5.NJONjord 1[6]01:49,91(4)03:43,50(3)05:42,18(6)07:37,16(5)
  Tom Huberts01:53,5901:58,6801:54,98
6.EUREuros[1]01:50,97(5)03:44,94(5)05:41,28(3)07:39,99(6)
  Theo van Hal01:53,9701:56,3401:58,71

Acties

Terug