Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LEj 8+

Lichte eerstejaars acht
5 races

za 13:20 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[7]--03:08,13(1)04:45,77(1)06:24,44(1)
  Sicco Nessen01:37,6401:38,67
2.SKOSkøll[3]--03:10,74(2)04:48,39(2)06:28,07(2)
  Jesper van Duuren01:37,6501:39,68
3.EUREuros[5]--03:12,69(4)04:51,10(3)06:31,03(3)
  Roeland Heeres01:38,4101:39,93
4.PHOPhocas[4]--03:13,15(5)04:51,90(4)06:33,67(4)
  Aaron Wijnker01:38,7501:41,77
5.TRITriton[6]--03:12,14(3)04:52,77(5)06:33,68(5)
  Marijn Valk01:40,6301:40,91

za 13:25 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[7]01:30,30(1)03:04,72(1)04:44,08(1)06:23,33(1)
  Robert Slob01:34,4201:39,3601:39,25
2.NJONjord[5]01:34,22(5)03:07,46(2)04:46,02(2)06:25,61(2)
  Sven Brinkman01:33,2401:38,5601:39,59
3.PROProteus/Vidar[3]01:31,88(2)03:08,43(4)04:48,12(4)06:27,90(3)
  Frank Overes01:36,5501:39,6901:39,78
4.AEGAegir[6]01:34,21(4)03:07,78(3)04:47,01(3)06:28,73(4)
  Robert Kuyer01:33,5701:39,2301:41,72
5.OKEOkeanos[4]01:33,56(3)03:10,48(5)04:48,53(5)06:31,20(5)
  Jorik Spijkerman01:36,9201:38,0501:42,67

za 13:30 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[7]01:32,51(4)03:07,03(2)04:42,60(2)06:17,90(1)
  Rémy de Jong01:34,5201:35,5701:35,30
2.LAGLaga[5]01:31,46(2)03:05,63(1)04:42,17(1)06:19,11(2)
  Jelle Van Haasteren01:34,1701:36,5401:36,94
3.ASOAsopos[6]01:32,23(3)03:08,16(4)04:44,49(4)06:20,40(3)
  Elwin Flaman01:35,9301:36,3301:35,91
4.SKASkadi[4]01:32,91(5)03:08,49(5)04:43,70(3)06:21,81(4)
  Daniël den Ouden01:35,5801:35,2101:38,11
5.VIDVidar[3]01:30,89(1)03:07,24(3)04:45,75(5)06:24,86(5)
  Jester Koldijk01:36,3501:38,5101:39,11

za 17:50 : B-finale

2.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[6]01:32,30(1)03:08,03(1)04:45,27(1)06:24,39(1)
  Daniël den Ouden01:35,7301:37,2401:39,12
2.ASOAsopos[4]01:33,64(2)03:11,75(2)04:51,99(2)06:30,66(2)
  Elwin Flaman01:38,1101:40,2401:38,67
3.EUREuros[3]01:36,27(4)03:13,07(3)04:53,02(3)06:32,39(3)
  Roeland Heeres01:36,8001:39,9501:39,37
4.PHOPhocas[2]01:35,15(3)03:13,78(4)04:54,96(5)06:34,63(4)
  Aaron Wijnker01:38,6301:41,1801:39,67
5.PROProteus/Vidar[5]01:36,65(5)03:14,82(5)04:53,76(4)06:35,01(5)
  Frank Overes01:38,1701:38,9401:41,25
6.AEGAegir[1]01:37,90(6)03:17,24(6)04:59,83(6)06:42,04(6)
  Robert Kuyer01:39,3401:42,5901:42,21

za 17:55 : A-finale

2.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:32,58(2)03:09,04(2)04:48,51(1)06:25,41(1)
  Rémy de Jong01:36,4601:39,4701:36,90
2.SKOSkøll[6]01:31,58(1)03:08,76(1)04:49,02(2)06:27,31(2)
  Jesper van Duuren01:37,1801:40,2601:38,29
3.NERNereus[5]01:34,53(4)03:09,84(3)04:49,48(3)06:28,06(3)
  Sicco Nessen01:35,3101:39,6401:38,58
4.LAGLaga[1]01:33,71(3)03:10,89(4)04:51,63(4)06:30,68(4)
  Jelle Van Haasteren01:37,1801:40,7401:39,05
5.NJONjord[2]01:35,55(5)03:12,47(5)04:52,81(5)06:32,53(5)
  Sven Brinkman01:36,9201:40,3401:39,72
6.ORCOrca[3]01:36,01(6)03:13,39(6)04:54,41(6)06:34,09(6)
  Robert Slob01:37,3801:41,0201:39,68

Acties

Terug