Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

136: DB 8+

Dames beginnelingen acht
5 races

zo 11:45 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:42,73(2)03:30,33(1)05:18,04(1)07:05,13(1)
  Nicole Hartman01:47,6001:47,7101:47,09
2.AEGAegir[2]01:42,20(1)03:31,01(2)05:20,71(2)07:09,41(2)
  Marleen Schumacher01:48,8101:49,7001:48,70
3.PROProteus[4]01:44,35(3)03:32,33(3)05:21,48(3)07:12,18(3)
  Wiep van der Toorn01:47,9801:49,1501:50,70
4.ORCOrca[3]01:46,34(4)03:36,92(4)05:27,45(4)07:18,56(4)
  Lisanne van der Lelij01:50,5801:50,5301:51,11

zo 11:50 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]01:42,15(1)03:30,25(1)05:17,50(1)07:03,44(1)
  Femke van Veen01:48,1001:47,2501:45,94
2.OKEOkeanos[3]01:44,77(3)03:33,10(2)05:21,70(2)07:07,80(2)
  Megan Korthagen01:48,3301:48,6001:46,10
3.SKOSkøll[4]01:45,04(4)03:33,73(3)05:22,46(3)07:09,26(3)
  Jolijn ten Bos01:48,6901:48,7301:46,80
4.NERNereus[2]01:43,37(2)03:34,45(4)05:24,17(4)07:09,60(4)
  Hijleke Nauta01:51,0801:49,7201:45,43

zo 11:55 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Aegir[5]01:47,03(2)03:39,11(1)05:30,33(1)07:18,61(1)
  Charlotte Hermans01:52,0801:51,2201:48,28
2.ARGArgo[4]01:47,59(3)03:40,75(3)05:30,71(2)07:20,20(2)
  Sanne Put01:53,1601:49,9601:49,49
3.TRITriton[6]01:48,16(4)03:40,29(2)05:30,99(3)07:21,36(3)
  Femke Reefman01:52,1301:50,7001:50,37
4.ASOAsopos[3]01:48,99(5)03:41,54(4)05:32,87(4)07:24,47(4)
  Nenya Jochemsen01:52,5501:51,3301:51,60
5.SKASkadi/Njord/Laga[2]01:46,57(1)03:42,80(5)05:35,52(5)07:30,12(5)
  Maaike Linders01:56,2301:52,7201:54,60

zo 18:00 : B-finale

7.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:49,75(1)03:43,29(1)05:39,01(1)07:33,95(1)
  Hijleke Nauta01:53,5401:55,7201:54,94
2.SKOSkøll[4]01:52,11(2)03:46,85(2)05:42,89(2)07:38,89(2)
  Jolijn ten Bos01:54,7401:56,0401:56,00
3.ORCOrca[3]01:54,77(4)03:50,85(4)05:47,63(4)07:41,28(3)
  Lisanne van der Lelij01:56,0801:56,7801:53,65
4.PROProteus[6]01:52,11(2)03:49,00(3)05:46,48(3)07:44,54(4)
  Wiep van der Toorn01:56,8901:57,4801:58,06
5.TRITriton[5]01:55,21(5)03:52,90(5)05:50,11(5)07:46,19(5)
  Femke Reefman01:57,6901:57,2101:56,08

zo 18:05 : A-finale

6.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:47,45(2)03:38,63(2)05:30,43(1)07:22,47(1)
  Nicole Hartman01:51,1801:51,8001:52,04
2.NJONjord[5]01:46,07(1)03:37,73(1)05:32,19(2)07:26,71(2)
  Femke van Veen01:51,6601:54,4601:54,52
3.AEGAegir[2]01:50,72(5)03:47,62(6)05:42,98(4)07:36,32(3)
  Marleen Schumacher01:56,9001:55,3601:53,34
4.OKEOkeanos[1]01:50,51(4)03:44,74(3)05:42,14(3)07:36,61(4)
  Megan Korthagen01:54,2301:57,4001:54,47
5.PHOPhocas/Aegir[6]01:50,13(3)03:46,66(5)05:46,22(6)07:41,19(5)
  Charlotte Hermans01:56,5301:59,5601:54,97
6.ARGArgo[3]01:51,52(6)03:46,22(4)05:45,74(5)07:45,98(6)
  Sanne Put01:54,7001:59,5202:00,24

Acties

Terug