Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

134: DN 1x

Dames nieuwelingen skiff
5 races

zo 09:55 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]02:01,74(1)04:11,44(1)06:21,74(1)08:34,86(1)
  Marieke Mulder02:09,7002:10,3002:13,12
2.THEThêta 2[6]02:05,40(2)04:17,24(2)06:29,33(2)08:42,99(2)
  Marjan Hagelaars02:11,8402:12,0902:13,66
3.AEGAegir[3]02:08,57(3)04:20,15(3)06:34,36(3)08:46,81(3)
  Anne-Men Huijzer02:11,5802:14,2102:12,45
4.ORCOrca 1[4]02:08,96(4)04:22,44(4)06:38,59(4)08:53,85(4)
  Loes Verkuil02:13,4802:16,1502:15,26
5.NRCNottingham RC 3[5]02:10,67(5)04:25,78(5)06:45,96(5)09:06,91(5)
  Kerryn Meston02:15,1102:20,1802:20,95
6.ZWOZwolsche[1]02:13,20(6)04:35,16(6)06:58,09(6)09:18,81(6)
  Laura Oosterbroek02:21,9602:22,9302:20,72

zo 10:00 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[5]02:03,41(1)04:13,15(1)06:26,67(1)08:40,66(1)
  Myrna Brandt02:09,7402:13,5202:13,99
2.NRCNottingham RC 1[6]02:12,31(4)04:26,53(3)06:39,10(3)08:46,96(2)
  Rosie Wilkins02:14,2202:12,5702:07,86
3.ODIOdin[4]02:07,88(2)04:20,98(2)06:34,71(2)08:49,89(3)
  Zarah van der Putten02:13,1002:13,7302:15,18
4.PROProteus[1]02:10,40(3)04:30,15(4)06:47,36(4)09:03,80(4)
  Merel Dubbeldam02:19,7502:17,2102:16,44
5.EUREuros 2[3]02:18,96(5)04:39,32(6)06:59,81(6)09:15,15(5)
  Geeske Boer02:20,3602:20,4902:15,34
6.NRCNottingham RC 2[2]02:20,94(6)04:39,07(5)06:57,47(5)09:16,96(6)
  Sammy Dartnall02:18,1302:18,4002:19,49

zo 10:05 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 100° (O), 10% wind tegen, 90% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]02:00,85(1)04:09,59(1)06:20,51(1)08:30,71(1)
  Bente van der Laan02:08,7402:10,9202:10,20
2.SKASkadi[4]02:03,20(2)04:12,83(2)06:23,37(2)08:35,47(2)
  Jara Verweij02:09,6302:10,5402:12,10
3.THEThêta 1[6]02:07,40(4)04:17,05(3)06:28,80(3)08:37,97(3)
  Eveline Wouters02:09,6502:11,7502:09,17
4.DDSDDS[3]02:05,17(3)04:20,27(4)06:37,32(4)08:56,29(4)
  Philine Goldbohm02:15,1002:17,0502:18,97
5.DAVDaventria[2]02:11,77(5)04:28,56(5)06:47,97(5)09:07,87(5)
  Lisa de Gee02:16,7902:19,4102:19,90
6.ORCOrca 3[1]02:12,83(6)04:30,91(6)06:52,84(6)09:15,77(6)
  Tessa Gutker02:18,0802:21,9302:22,93

zo 16:20 : B-finale

7.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[6]02:13,34(1)04:29,64(1)06:45,51(1)09:05,53(1)
  Anne-Men Huijzer02:16,3002:15,8702:20,02
2.ODIOdin[5]02:18,32(4)04:40,13(4)06:59,75(4)09:15,04(2)
  Zarah van der Putten02:21,8102:19,6202:15,29
3.THEThêta 1[4]02:18,82(5)04:37,71(2)06:56,98(2)09:15,10(3)
  Eveline Wouters02:18,8902:19,2702:18,12
4.ORCOrca 1[3]02:23,24(6)04:46,54(6)07:03,10(5)09:19,99(4)
  Loes Verkuil02:23,3002:16,5602:16,89
5.DDSDDS[1]02:16,40(2)04:39,13(3)06:59,55(3)09:21,02(5)
  Philine Goldbohm02:22,7302:20,4202:21,47
6.PROProteus[2]02:17,73(3)04:42,06(5)07:04,34(6)09:22,66(6)
  Merel Dubbeldam02:24,3302:22,2802:18,32

zo 16:25 : A-finale

7.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]02:11,51(1)04:29,44(1)06:46,89(1)09:04,08(1)
  Marieke Mulder02:17,9302:17,4502:17,19
2.NERNereus[4]02:12,94(2)04:33,19(2)06:52,03(2)09:11,03(2)
  Bente van der Laan02:20,2502:18,8402:19,00
3.ORCOrca 2[6]02:13,97(3)04:33,66(3)06:55,62(3)09:12,43(3)
  Myrna Brandt02:19,6902:21,9602:16,81
4.SKASkadi[3]02:20,66(4)04:48,04(4)07:11,86(4)09:40,97(4)
  Jara Verweij02:27,3802:23,8202:29,11
5.THEThêta 2[2]02:33,59(5)05:13,99(5)07:57,65(5)10:27,25(5)
  Marjan Hagelaars02:40,4002:43,6602:29,60
6.NRCNottingham RC 1[1]02:47,32(6)05:31,90(6)08:17,25(6)10:39,90(6)
  Rosie Wilkins02:44,5802:45,3502:22,65

Acties

Terug