Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

211: M16 1x

Meisjes zestien skiff
5 races

vr 18:10 : time-trial

5.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 1------08:56,53(1)
  Susan Temming
2.SALSalland------08:57,93(2)
  Femke Paulis
3.GOUGouda------09:14,89(3)
  Anne-Fleur van der Zee
4.MAAMaas 1------09:15,93(4)
  Pien Ruigrok
5.LEYLeythe------09:20,14(5)
  Isabel van Opzeeland
6.HEMHemus------09:29,20(6)
  Maaike van Middelaar
7.RICRIC 2------09:29,27(7)
  Jessy Vermeer
8.TROTromp------09:32,12(8)
  Eveline Beem
9.WILWillem III 1------09:38,25(9)
  Saartje van der Wurff
10.MAAMaas 2------09:39,19(10)
  Jolien Feenstra
11.RICRIC 1------09:45,00(11)
  Wies Westbroek
12.ARCARC------09:48,25(12)
  Nelly van der Veen
13.VIKViking 2------09:50,65(13)
  Hannah Visser
14.WILWillem III 3------09:51,67(14)
  Charlotte Russel
15.WILWillem III 2------10:10,03(15)
  Isa Nienhaus
16.MAAMaas 3------10:10,29(16)
  Adine de Keijzer

za 19:20 : halve-finale 1

3.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 1[5]02:26,55(1)05:12,22(1)08:01,76(1)10:38,10(1)
  Susan Temming02:45,6702:49,5402:36,34
2.RICRIC 2[3]02:28,42(2)05:18,54(2)08:07,87(2)10:43,30(2)
  Jessy Vermeer02:50,1202:49,3302:35,43
3.MAAMaas 1[4]02:38,23(5)05:37,90(5)08:33,88(5)11:08,86(3)
  Pien Ruigrok02:59,6702:55,9802:34,98
4.ARCARC[7]02:35,93(4)05:34,85(3)08:31,08(3)11:09,82(4)
  Nelly van der Veen02:58,9202:56,2302:38,74
5.HEMHemus[6]02:35,07(3)05:35,32(4)08:33,66(4)11:17,69(5)
  Maaike van Middelaar03:00,2502:58,3402:44,03
6.WILWillem III 1[2]02:47,90(6)06:00,04(6)09:03,35(6)11:47,72(6)
  Saartje van der Wurff03:12,1403:03,3102:44,37

za 19:25 : halve-finale 2

3.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland[4]02:31,61(1)05:15,27(1)07:54,75(1)10:26,64(1)
  Femke Paulis02:43,6602:39,4802:31,89
2.LEYLeythe[6]02:46,88(3)05:40,26(2)08:33,18(3)11:08,82(2)
  Isabel van Opzeeland02:53,3802:52,9202:35,64
3.GOUGouda[5]02:42,11(2)05:42,94(3)08:32,91(2)11:08,92(3)
  Anne-Fleur van der Zee03:00,8302:49,9702:36,01
4.RICRIC 1[2]02:56,15(4)05:59,48(4)08:53,45(4)11:34,12(4)
  Wies Westbroek03:03,3302:53,9702:40,67
5.MAAMaas 2[7]03:01,38(5)06:07,01(5)09:00,15(5)11:45,69(5)
  Jolien Feenstra03:05,6302:53,1402:45,54
6.TROTromp[3]03:22,39(6)06:39,62(6)09:38,44(6)12:23,14(6)
  Eveline Beem03:17,2302:58,8202:44,70

zo 08:45 : B-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus[5]02:58,78(3)05:48,04(1)08:33,08(1)11:04,25(1)
  Maaike van Middelaar02:49,2602:45,0402:31,17
2.ARCARC[4]02:57,86(2)05:52,73(2)08:36,25(2)11:05,22(2)
  Nelly van der Veen02:54,8702:43,5202:28,97
3.RICRIC 1[3]02:54,87(1)05:53,25(3)08:39,41(3)11:13,21(3)
  Wies Westbroek02:58,3802:46,1602:33,80
4.WILWillem III 1[7]03:12,52(4)06:05,89(4)08:50,22(4)11:25,66(4)
  Saartje van der Wurff02:53,3702:44,3302:35,44
5.MAAMaas 2[6]03:12,90(5)06:15,60(5)09:05,27(5)11:41,44(5)
  Jolien Feenstra03:02,7002:49,6702:36,17
6.TROTromp[8]03:20,16(6)06:17,51(6)09:05,81(6)11:42,06(6)
  Eveline Beem02:57,3502:48,3002:36,25

zo 08:49 : A-finale

5.0 m/s, 320° (NW), 40% wind tegen, 60% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland[3]02:37,48(1)05:13,73(1)07:43,63(1)10:03,97(1)
  Femke Paulis02:36,2502:29,9002:20,34
2.VIKViking 1[4]02:41,70(2)05:18,88(2)07:50,25(2)10:14,69(2)
  Susan Temming02:37,1802:31,3702:24,44
3.LEYLeythe[5]02:46,78(4)05:27,04(4)07:58,59(3)10:24,55(3)
  Isabel van Opzeeland02:40,2602:31,5502:25,96
4.RICRIC 2[6]02:42,33(3)05:25,38(3)07:59,42(4)10:34,21(4)
  Jessy Vermeer02:43,0502:34,0402:34,79
5.GOUGouda[8]02:51,41(5)05:41,98(5)08:24,31(5)10:54,61(5)
  Anne-Fleur van der Zee02:50,5702:42,3302:30,30
6.MAAMaas 1[7]03:09,34(6)06:17,16(6)09:08,04(6)11:50,60(6)
  Pien Ruigrok03:07,8202:50,8802:42,56

Acties

Terug