ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

152: M16 4x

Meisjes zestien dubbelvier-zonder
4 races

za 09:58 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[6]01:45,04(2)03:34,43(2)05:24,38(1)07:14,01(1)
  Fien van Westreenen01:49,3901:49,9501:49,63
2.MAAMaas[4]01:44,44(1)03:33,83(1)05:24,66(2)07:14,23(2)
  Jolien Feenstra01:49,3901:50,8301:49,57
3.LEYLeythe[3]01:46,14(3)03:36,27(3)05:26,91(3)07:16,92(3)
  Mina Henderson01:50,1301:50,6401:50,01
4.WILWillem III 2[2]01:47,50(4)03:38,37(4)05:29,97(4)07:19,14(4)
  Isa Nienhaus01:50,8701:51,6001:49,17
5.NAANaarden[5]01:50,37(5)03:46,76(5)05:46,65(5)07:46,68(5)
  Hanne Berendse01:56,3901:59,8902:00,03

za 10:02 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/RIC/Amstel[5]01:44,59(1)03:36,10(1)05:28,81(1)07:23,95(1)
  Anne-Fleur van der Zee01:51,5101:52,7101:55,14
2.VIKViking[4]01:45,59(2)03:39,08(2)05:31,60(2)07:27,77(2)
  Hannah Visser01:53,4901:52,5201:56,17
3.TROTromp 1[2]01:49,72(3)03:41,29(3)05:35,06(3)07:28,28(3)
  Katinka Westra Hoekzema01:51,5701:53,7701:53,22
4.TROTromp 2[6]01:50,14(4)03:48,55(4)05:46,63(4)07:42,18(4)
  Isa van Dulken01:58,4101:58,0801:55,55
5.ZWOZwolsche[3]01:52,79(5)03:53,16(5)05:53,32(5)07:54,78(5)
  Misa Molema02:00,3702:00,1602:01,46

za 14:37 : B-finale

9.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[6]01:47,53(1)03:36,90(1)05:29,89(1)07:21,33(1)
  Isa Nienhaus01:49,3701:52,9901:51,44
2.NAANaarden[4]01:49,30(2)03:45,28(2)05:42,06(2)07:36,71(2)
  Hanne Berendse01:55,9801:56,7801:54,65
3.ZWOZwolsche[3]01:52,68(4)03:47,33(3)05:44,84(3)07:39,74(3)
  Misa Molema01:54,6501:57,5101:54,90
4.TROTromp 2[5]01:51,75(3)03:50,33(4)05:47,34(4)07:42,28(4)
  Isa van Dulken01:58,5801:57,0101:54,94

za 14:45 : A-finale

9.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/RIC/Amstel[5]01:43,52(1)03:30,92(1)05:18,72(1)07:05,34(1)
  Anne-Fleur van der Zee01:47,4001:47,8001:46,62
2.WILWillem III 1[6]01:46,28(3)03:33,79(2)05:21,71(2)07:08,85(2)
  Fien van Westreenen01:47,5101:47,9201:47,14
3.MAAMaas[3]01:45,10(2)03:35,71(3)05:26,12(3)07:14,00(3)
  Jolien Feenstra01:50,6101:50,4101:47,88
4.LEYLeythe[1]01:47,61(5)03:37,60(4)05:29,00(4)07:17,39(4)
  Mina Henderson01:49,9901:51,4001:48,39
5.VIKViking[4]01:47,28(4)03:38,69(5)05:33,51(5)07:28,72(5)
  Hannah Visser01:51,4101:54,8201:55,21
6.TROTromp 1[2]01:49,74(6)03:42,06(6)05:38,28(6)07:30,99(6)
  Katinka Westra Hoekzema01:52,3201:56,2201:52,71

Acties

Terug