ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

143: J18 2x

Jongens achttien dubbeltwee
8 races

za 15:27 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus/Amstel[2]01:35,34(1)03:15,39(1)05:00,33(1)06:41,04(1)
  Ben van Brussel01:40,0501:44,9401:40,71
2.HERHertog/Hemus[4]01:43,27(4)03:28,39(3)05:14,57(3)06:57,77(2)
  Leander Geschiere01:45,1201:46,1801:43,20
3.ZWOZwolsche/Hunze[5]01:41,15(2)03:26,64(2)05:14,24(2)07:04,09(3)
  Jurjen Randag01:45,4901:47,6001:49,85
4.HUNHunze[6]01:42,49(3)03:28,77(4)05:22,81(4)07:10,13(4)
  Maurits van Herwijnen01:46,2801:54,0401:47,32
5.NAANaarden 1[3]01:43,80(5)03:33,59(5)05:27,10(5)07:20,40(5)
  Tim Winkel01:49,7901:53,5101:53,30

za 15:31 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Hoop[3]01:37,67(1)03:19,77(1)05:03,80(1)06:49,43(1)
  Willem Buist01:42,1001:44,0301:45,63
2.HUNHunze/Maastrichtsche[2]01:39,39(2)03:25,33(3)05:10,68(3)06:55,20(2)
  Koen Keijzer01:45,9401:45,3501:44,52
3.TROTromp 3[6]01:40,34(4)03:23,77(2)05:10,31(2)06:58,63(3)
  Kjell Bottema01:43,4301:46,5401:48,32
4.TROTromp 2[4]01:45,17(5)03:26,42(4)05:12,25(4)07:01,89(4)
  Enzo van Toor01:41,2501:45,8301:49,64
5.MAAMaas 1[5]01:39,80(3)03:38,44(5)05:33,39(5)07:26,47(5)
  Allard Koster01:58,6401:54,9501:53,08

za 15:35 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[4]01:41,43(2)03:24,24(1)05:12,47(1)07:02,35(1)
  Casper van Luyken01:42,8101:48,2301:49,88
2.RICRIC/Hoop[6]01:41,25(1)03:26,83(2)05:15,19(2)07:05,50(2)
  Nando Schröder01:45,5801:48,3601:50,31
3.HUNHunze/Gouda[2]01:46,34(3)03:33,88(3)05:23,56(3)07:13,24(3)
  Thomas Kuipers01:47,5401:49,6801:49,68
4.MWCMaastrichtsche/Roosendaalse[3]01:48,58(4)03:38,73(4)05:31,23(4)07:23,79(4)
  Lars Kreiter01:50,1501:52,5001:52,56
5.NAANaarden 3[5]01:49,79(6)03:42,79(5)05:36,06(5)07:32,02(5)
  Wolff Konig01:53,0001:53,2701:55,96
6.MWCMaastrichtsche[1]01:49,20(5)03:45,01(6)05:44,56(6)07:44,43(6)
  Rui de Boer01:55,8101:59,5501:59,87

za 15:39 : voorwedstrijd 4

8.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Maas[3]01:39,38(1)03:24,08(1)05:10,09(1)06:57,57(1)
  Charles de Monchy01:44,7001:46,0101:47,48
2.WILWillem III[5]01:41,19(2)03:26,83(2)05:15,27(2)07:05,28(2)
  Miguel Overzier01:45,6401:48,4401:50,01
3.BEABeatrix[2]01:46,84(4)03:37,25(4)05:28,11(4)07:16,11(3)
  Koen de Boer01:50,4101:50,8601:48,00
4.NAANaarden 2[4]01:44,18(3)03:35,49(3)05:27,76(3)07:19,74(4)
  Friso Lohman01:51,3101:52,2701:51,98
5.ALKAlkmaarsche[1]01:50,43(5)03:41,14(5)05:36,54(5)07:28,01(5)
  Joram Nottrot01:50,7101:55,4001:51,47
6.MAAMaas 2[6]01:56,22(6)03:49,83(6)05:42,77(6)07:34,41(6)
  Victor van Dam01:53,6101:52,9401:51,64

zo 10:14 : halve-finale 1

3.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus/Amstel[5]01:35,04(1)03:15,94(1)05:03,08(1)06:49,65(1)
  Ben van Brussel01:40,9001:47,1401:46,57
2.TROTromp 1[4]01:39,96(2)03:26,55(2)05:14,03(2)07:04,16(2)
  Casper van Luyken01:46,5901:47,4801:50,13
3.WILWillem III[3]01:41,47(4)03:29,65(4)05:24,07(5)07:06,83(3)
  Miguel Overzier01:48,1801:54,4201:42,76
4.ZWOZwolsche/Hunze[2]01:40,51(3)03:29,02(3)05:18,44(3)07:10,45(4)
  Jurjen Randag01:48,5101:49,4201:52,01
5.HUNHunze/Gouda[6]01:44,86(5)03:34,97(5)05:21,53(4)07:15,18(5)
  Thomas Kuipers01:50,1101:46,5601:53,65

zo 10:18 : halve-finale 2

3.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Hoop[4]01:37,95(1)03:20,51(1)05:05,39(1)06:50,10(1)
  Willem Buist01:42,5601:44,8801:44,71
2.HERHertog/Hemus[5]01:40,09(2)03:24,62(2)05:09,67(2)06:54,28(2)
  Leander Geschiere01:44,5301:45,0501:44,61
3.WILWillem III/Maas[3]01:41,41(4)03:25,12(3)05:13,86(3)06:59,85(3)
  Charles de Monchy01:43,7101:48,7401:45,99
4.TROTromp 3[1]01:40,94(3)03:28,21(4)--07:04,68(4)
  Kjell Bottema01:47,27
5.BEABeatrix[6]01:42,36(6)03:28,67(5)--07:07,79(5)
  Koen de Boer01:46,31
6.RICRIC/Hoop[2]01:41,89(5)03:30,56(6)--07:10,61(6)
  Nando Schröder01:48,67

zo 16:27 : B-finale

4.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC/Hoop[6]01:41,86(2)03:27,69(1)05:14,82(1)07:00,01(1)
  Nando Schröder01:45,8301:47,1301:45,19
2.TROTromp 3[3]01:41,57(1)03:28,67(2)05:16,77(2)07:03,59(2)
  Kjell Bottema01:47,1001:48,1001:46,82
3.ZWOZwolsche/Hunze[4]01:42,71(3)03:33,14(3)05:19,94(3)07:06,47(3)
  Jurjen Randag01:50,4301:46,8001:46,53
4.HUNHunze/Gouda[5]01:46,04(5)03:35,85(4)05:27,50(4)07:14,63(4)
  Thomas Kuipers01:49,8101:51,6501:47,13
5.BEABeatrix[2]01:44,68(4)03:36,75(5)05:29,55(5)07:15,57(5)
  Koen de Boer01:52,0701:52,8001:46,02

zo 16:31 : A-finale

4.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HEMHemus/Amstel[3]01:33,46(1)03:15,19(1)04:56,76(1)06:36,78(1)
  Ben van Brussel01:41,7301:41,5701:40,02
2.WILWillem III/Hoop[4]01:38,78(3)03:21,32(2)05:03,79(2)06:43,69(2)
  Willem Buist01:42,5401:42,4701:39,90
3.WILWillem III/Maas[6]01:38,21(2)03:21,70(3)05:06,58(3)06:50,05(3)
  Charles de Monchy01:43,4901:44,8801:43,47
4.HERHertog/Hemus[2]01:39,52(5)03:25,03(5)05:09,66(5)06:52,21(4)
  Leander Geschiere01:45,5101:44,6301:42,55
5.TROTromp 1[5]01:39,27(4)03:23,93(4)05:09,35(4)06:55,88(5)
  Casper van Luyken01:44,6601:45,4201:46,53
6.WILWillem III[1]01:40,69(6)03:28,17(6)05:16,40(6)07:06,71(6)
  Miguel Overzier01:47,4801:48,2301:50,31

Acties

Terug