ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

134: DN 1x

Dames nieuwelingen skiff
6 races

zo 11:04 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[4]01:58,63(1)04:02,48(1)06:07,77(1)08:12,23(1)
  Ymkje Clevering02:03,8502:05,2902:04,46
2.PROProteus 1[2]02:01,47(2)04:07,26(2)06:13,22(2)08:19,26(2)
  Janneke Voordouw02:05,7902:05,9602:06,04
3.EUREuros 1[5]02:03,45(4)04:10,69(3)06:20,08(3)08:29,39(3)
  Minke Holleboom02:07,2402:09,3902:09,31
4.RICRIC[6]02:03,16(3)04:13,23(4)06:26,00(4)08:38,67(4)
  Marjolein Dohmen02:10,0702:12,7702:12,67
5.DAVDaventria[3]02:06,37(5)04:19,83(5)06:37,93(5)08:55,08(5)
  Lisa de Gee02:13,4602:18,1002:17,15

zo 11:08 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[6]01:58,38(1)04:05,62(1)06:17,44(1)08:10,20(1)
  Jara Verweij02:07,2402:11,8201:52,76
2.WETWetterwille 1[3]02:01,12(4)04:08,44(2)06:22,81(2)08:25,50(2)
  Joy Droogsma02:07,3202:14,3702:02,69
3.ODIOdin[5]01:59,88(2)04:11,68(4)06:24,68(3)08:34,81(3)
  Zarah van der Putten02:11,8002:13,0002:10,13
4.ORCOrca 2[2]02:00,86(3)04:11,22(3)06:30,02(4)08:37,48(4)
  Loes Verkuil02:10,3602:18,8002:07,46
5.ORCOrca 3[4]02:04,82(5)04:16,68(5)--08:42,62(5)
  Tessa Gutker02:11,86

zo 11:12 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[5]01:59,06(1)04:03,20(1)06:09,11(2)08:11,79(1)
  Myrna Brandt02:04,1402:05,9102:02,68
2.WETWetterwille 2[6]02:04,61(4)04:06,86(3)06:07,61(1)08:13,32(2)
  Rosalie Torensma02:02,2502:00,7502:05,71
3.EUREuros 2[3]02:00,60(2)04:05,52(2)06:11,17(3)08:15,09(3)
  Helen Harmsen02:04,9202:05,6502:03,92
4.GYAGyas 1[4]02:02,63(3)04:11,09(4)06:16,18(4)08:20,68(4)
  Eline Feitsma02:08,4602:05,0902:04,50
5.ZWOZwolsche[2]02:05,66(5)04:16,40(5)06:30,75(5)08:42,55(5)
  Laura Oosterbroek02:10,7402:14,3502:11,80

zo 11:16 : voorwedstrijd 4

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta 1[6]01:57,84(2)03:58,70(1)06:03,39(1)08:10,40(1)
  Eveline Wouters02:00,8602:04,6902:07,01
2.THEThêta 2[1]01:57,48(1)04:04,85(2)06:12,37(2)08:19,97(2)
  Marjan Hagelaars02:07,3702:07,5202:07,60
3.AEGAegir[3]02:01,56(4)04:08,09(4)06:18,78(5)08:23,23(3)
  Anne-Men Huijzer02:06,5302:10,6902:04,45
4.PROProteus 2[5]02:02,02(5)04:10,60(5)06:17,88(4)08:23,60(4)
  Merel Dubbeldam02:08,5802:07,2802:05,72
5.DDSDDS[4]02:01,16(3)04:07,67(3)06:15,48(3)08:27,55(5)
  Philine Goldbohm02:06,5102:07,8102:12,07
6.LAGLaga[2]02:06,36(6)04:21,08(6)06:37,74(6)08:52,11(6)
  Sanne Bouwman02:14,7202:16,6602:14,37

zo 16:59 : B-finale

4.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[2]02:00,38(1)04:05,24(1)06:11,23(1)08:16,75(1)
  Anne-Men Huijzer02:04,8602:05,9902:05,52
2.ODIOdin[6]02:02,91(4)04:10,27(3)06:17,43(2)08:19,94(2)
  Zarah van der Putten02:07,3602:07,1602:02,51
3.WETWetterwille 1[3]02:02,20(3)04:10,89(4)06:19,68(5)08:21,18(3)
  Joy Droogsma02:08,6902:08,7902:01,50
4.THEThêta 2[4]02:00,70(2)04:09,57(2)06:17,91(3)08:22,86(4)
  Marjan Hagelaars02:08,8702:08,3402:04,95
5.EUREuros 1[5]02:04,95(5)04:12,18(5)06:18,75(4)08:23,10(5)
  Minke Holleboom02:07,2302:06,5702:04,35

zo 17:03 : A-finale

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[3]01:59,29(1)03:59,21(1)06:00,62(1)08:02,44(1)
  Jara Verweij01:59,9202:01,4102:01,82
2.THEThêta 1[2]02:03,59(5)04:07,91(6)06:09,64(3)08:10,21(2)
  Eveline Wouters02:04,3202:01,7302:00,57
3.GYAGyas 2[5]01:59,71(2)04:01,77(2)06:07,70(2)08:11,24(3)
  Ymkje Clevering02:02,0602:05,9302:03,54
4.WETWetterwille 2[6]02:03,88(6)04:07,69(5)06:10,34(5)08:12,07(4)
  Rosalie Torensma02:03,8102:02,6502:01,73
5.PROProteus 1[1]02:02,76(4)04:05,79(4)06:09,96(4)08:14,28(5)
  Janneke Voordouw02:03,0302:04,1702:04,32
6.ORCOrca 1[4]01:59,93(3)04:05,03(3)06:11,84(6)08:17,95(6)
  Myrna Brandt02:05,1002:06,8102:06,11

Acties

Terug