ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

022: DN 4+

Dames nieuwelingen vier-met
4 races

za 08:09 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo 1[4]--03:40,11(1)05:37,46(1)07:32,35(1)
  Lilian Prinsen01:57,3501:54,89
2.PELPelargos[3]--03:42,20(2)05:38,88(2)07:34,57(2)
  Gieneke Teeuwen01:56,6801:55,69
3.PROProteus[6]--03:49,38(4)06:05,21(5)07:39,76(3)
  Astrid Potemans02:15,8301:34,55
4.LAGLaga[2]--03:47,28(3)05:43,04(3)07:56,01(4)
  Lies Keijser01:55,7602:12,97
5.PHOPhocas[5]--04:00,67(5)05:52,52(4)08:08,27(5)
  Lara Kalisvaart01:51,8502:15,75

za 08:14 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Laga 1[5]--03:43,64(1)05:41,28(1)07:37,51(1)
  Eveline Wiegers01:57,6401:56,23
2.ARGArgo 2[3]--03:50,09(2)05:47,70(2)07:44,81(2)
  Nynke de Jong01:57,6101:57,11
3.VIDVidar[2]--03:54,80(5)05:53,43(4)07:49,97(3)
  Kiki Rovers01:58,6301:56,54
4.EUREuros[4]--03:51,97(3)05:50,77(3)07:51,25(4)
  Tynke Siegersma01:58,8002:00,48
5.LAGLaga/Proteus[6]--03:54,08(4)05:54,46(5)07:54,05(5)
  Rosalie Rietjens02:00,3801:59,59

za 08:19 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[1]--03:42,54(1)05:37,39(1)07:33,15(1)
  Sigrid Dogger01:54,8501:55,76
2.SKOSkøll/Weesp[3]--03:45,55(2)05:42,66(2)07:39,17(2)
  Marjolein Gevers01:57,1101:56,51
3.SKASkadi/Laga 2[4]--03:48,20(3)05:44,11(3)07:40,80(3)
  Sacha Raven01:55,9101:56,69
4.THEThêta[6]--03:57,89(6)05:46,21(4)07:44,56(4)
  Julia Sialino01:48,3201:58,35
5.NJONjord[5]--03:51,56(5)05:50,50(5)07:46,00(5)
  Judith van der Pluym01:58,9401:55,50
6.SKASkadi/Proteus[2]--03:48,87(4)05:59,24(6)08:00,41(6)
  Claudia de Hartog02:10,3702:01,17

za 13:30 : A-finale

7.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo 1[4]01:44,86(1)03:37,04(1)05:30,56(1)07:26,13(1)
  Lilian Prinsen01:52,1801:53,5201:55,57
2.SKASkadi/Laga 1[6]01:46,01(2)03:40,60(2)05:32,81(2)07:29,34(2)
  Eveline Wiegers01:54,5901:52,2101:56,53
3.OKEOkeanos[5]01:48,75(3)03:43,13(3)05:36,07(3)07:32,11(3)
  Sigrid Dogger01:54,3801:52,9401:56,04
4.SKOSkøll/Weesp[3]01:49,71(5)03:46,83(4)05:45,78(4)07:43,57(4)
  Marjolein Gevers01:57,1201:58,9501:57,79
5.PELPelargos[2]01:49,03(4)03:47,05(5)05:46,59(5)07:45,01(5)
  Gieneke Teeuwen01:58,0201:59,5401:58,42
6.ARGArgo 2[1]--04:06,02(6)06:07,66(6)08:06,58(6)
  Nynke de Jong02:01,6401:58,92

Acties

Terug