Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

116: LM 1x

Lightweight Men's Single Sculls
4 races

zo 10:20 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.FALFalkenbergs RK[1]01:53,58(2)03:48,51(1)05:45,96(1)07:44,46(1)
  Mattias Johansson01:54,9301:57,4501:58,50
2.GYAGyas 2[2]01:53,29(1)03:50,19(2)05:48,33(2)07:45,36(2)
  Damion Eigenberg01:56,9001:58,1401:57,03
3.NERNereus[5]01:55,11(3)03:54,53(3)05:54,61(4)07:49,88(3)
  Floris Loeffen01:59,4202:00,0801:55,27
4.EUREuros[4]01:57,74(5)03:55,81(4)05:54,03(3)07:50,86(4)
  Chris Lokin01:58,0701:58,2201:56,83
5.GYAGyas 1[3]01:55,97(4)03:56,88(5)05:56,99(5)07:53,06(5)
  Jolmer Tuinstra02:00,9102:00,1101:56,07

zo 10:25 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GBRLeander Club[2]01:52,39(2)03:47,05(1)05:40,72(1)07:34,25(1)
  Sam Mottram01:54,6601:53,6701:53,53
2.PHOPhocas[1]01:55,04(3)03:48,62(3)05:42,27(2)07:36,49(2)
  Erik Dekker01:53,5801:53,6501:54,22
3.PROProteus[4]01:51,95(1)03:47,29(2)05:44,09(3)07:41,32(3)
  Bart Lukkes01:55,3401:56,8001:57,23
4.TRITriton[3]01:58,05(4)03:58,74(4)06:00,49(4)07:59,44(4)
  Lay de Jong02:00,6902:01,7501:58,95
5.VIDVidar[5]01:58,90(5)03:59,98(5)06:03,50(5)08:01,49(5)
  Max Menten02:01,0802:03,5201:57,99

zo 10:30 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.IRQIraq[3]01:52,58(2)03:46,69(1)05:42,98(1)07:44,21(1)
  Mohammed Ryad Alkhalafaji01:54,1101:56,2902:01,23
2.NSRNorske Studenters RK 1[2]01:51,98(1)03:47,40(2)05:46,36(2)07:44,97(2)
  Sten Patrick Een Sture01:55,4201:58,9601:58,61
3.JPNJapan[4]01:53,15(3)03:49,27(3)05:48,99(3)07:47,73(3)
  Masahiro Takeda01:56,1201:59,7201:58,74
4.UNBUN Bruxelles[1]01:59,87(4)04:01,89(4)06:04,72(4)08:07,64(4)
  Remy Moulin02:02,0202:02,8302:02,92

zo 14:30 : A-finale

5.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.FALFalkenbergs RK[1]01:50,31(1)03:44,06(1)05:40,55(1)07:34,58(1)
  Mattias Johansson01:53,7501:56,4901:54,03
2.GBRLeander Club[2]01:51,09(2)03:47,41(2)05:43,39(2)07:36,22(2)
  Sam Mottram01:56,3201:55,9801:52,83
3.NSRNorske Studenters RK 1[5]01:52,93(3)03:51,16(3)05:49,29(3)07:42,44(3)
  Sten Patrick Een Sture01:58,2301:58,1301:53,15
4.IRQIraq[3]01:54,91(4)03:54,11(5)05:51,61(4)07:42,54(4)
  Mohammed Ryad Alkhalafaji01:59,2001:57,5001:50,93
5.PHOPhocas[6]01:55,79(6)03:53,63(4)05:51,98(5)07:48,11(5)
  Erik Dekker01:57,8401:58,3501:56,13
6.GYAGyas 2[4]01:55,26(5)03:55,58(6)05:58,80(6)08:00,97(6)
  Damion Eigenberg02:00,3202:03,2202:02,17

Acties

Terug