NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

145: M18 1x

Meisjes achttien skiff
5 races

zo 10:54 : heat 1

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche 2[6]01:58,51(1)04:02,86(1)06:08,21(1)08:13,45(1)
  Celine den Bremer02:04,3502:05,3502:05,24
2.VIKViking 1[5]02:00,08(2)04:05,43(2)06:13,21(2)08:17,93(2)
  Lis Verouden02:05,3502:07,7802:04,72
3.LAALaak 2[3]02:01,70(3)04:08,29(3)06:19,02(3)08:27,15(3)
  Laura Wilden02:06,5902:10,7302:08,13
4.WILWillem III[2]02:03,25(4)04:12,13(4)06:23,20(4)08:30,85(4)
  Florentine de Boer02:08,8802:11,0702:07,65
5.LAALaak 1[4]02:04,17(5)04:14,49(5)06:26,85(5)08:37,38(5)
  Carlijn Wilms02:10,3202:12,3602:10,53

zo 10:58 : heat 2

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 3[6]02:02,80(3)04:12,85(1)06:22,22(1)08:28,62(1)
  Mirre Dona02:10,0502:09,3702:06,40
2.HUNHunze 1[3]02:02,20(1)04:13,06(2)06:24,92(2)08:36,05(2)
  Marchien Goldhoorn02:10,8602:11,8602:11,13
3.HUNHunze 3[5]02:02,61(2)04:13,47(3)06:25,90(3)08:38,84(3)
  Anna Knol02:10,8602:12,4302:12,94
4.PAMPampus[4]02:05,27(4)04:19,79(4)06:34,50(4)08:44,63(4)
  Rebecca Kole02:14,5202:14,7102:10,13
5.HUNHunze 2[2]02:07,16(5)04:21,11(5)06:37,69(5)08:50,59(5)
  Daphne Nederhoed02:13,9502:16,5802:12,90

zo 11:02 : heat 3

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda[3]02:03,43(2)04:14,20(1)06:25,80(1)08:37,67(1)
  Sera Weevers02:10,7702:11,6002:11,87
2.LAALaak 3[5]02:06,34(4)04:21,08(3)06:36,46(3)08:46,37(2)
  Francien van Gent02:14,7402:15,3802:09,91
3.RICRIC[4]02:07,70(5)04:19,75(2)06:35,19(2)08:47,27(3)
  Maartje Karst02:12,0502:15,4402:12,08
4.VIKViking 2[6]02:05,81(3)04:22,75(5)06:37,25(4)08:49,99(4)
  Pien de Ruiter02:16,9402:14,5002:12,74
5.HUNHunze 4[2]02:03,01(1)04:22,16(4)06:44,02(5)09:02,69(5)
  Kaatje Knol02:19,1502:21,8602:18,67

zo 11:06 : heat 4

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 1[6]02:00,28(1)04:07,53(1)06:17,60(1)08:22,65(1)
  Josette Derksen02:07,2502:10,0702:05,05
2.TUBTubantia 2[5]02:05,16(2)04:16,34(2)06:31,43(2)08:43,78(2)
  Chris Buijvoets02:11,1802:15,0902:12,35
3.ROORoosendaalse 1[1]02:06,14(3)04:20,79(3)06:38,19(3)08:51,63(3)
  Jori Potters02:14,6502:17,4002:13,44
4.WHEWhere[4]02:10,12(5)04:28,40(5)06:42,99(4)08:56,05(4)
  Anna Honingh02:18,2802:14,5902:13,06
5.ROORoosendaalse 2[3]02:10,68(6)04:25,96(4)06:44,12(5)08:59,22(5)
  Lianne Damink02:15,2802:18,1602:15,10
6.TUBTubantia 1[2]02:08,46(4)04:30,90(6)06:51,23(6)09:06,06(6)
  Anne Koning ter Heege02:22,4402:20,3302:14,83

zo 11:10 : heat 5

7.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SRCStandford RC[3]02:05,76(1)04:20,08(1)06:35,12(1)08:48,06(1)
  Olivia Leupold02:14,3202:15,0402:12,94
2.AMSAmstel 2[5]02:08,00(2)04:23,22(2)06:37,69(2)08:48,82(2)
  Emily Herzstein02:15,2202:14,4702:11,13
3.ZWOZwolsche 1[4]02:09,71(3)04:28,47(3)06:47,67(3)09:06,41(3)
  Isabel Gerdes02:18,7602:19,2002:18,74
4.WEEWeesp[2]02:18,53(5)04:39,38(4)07:00,48(4)09:18,91(4)
  Britt Bom02:20,8502:21,1002:18,43

Acties

Terug