NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

132: DN 2x

Dames nieuwelingen dubbeltwee
5 races

zo 09:38 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir/Odin[3]01:48,87(1)03:45,81(1)05:44,16(1)07:42,61(1)
  Zarah van der Putten01:56,9401:58,3501:58,45
2.DAVDaventria/Zwolsche[5]01:53,66(3)03:52,52(3)05:51,25(2)07:49,11(2)
  Laura Oosterbroek01:58,8601:58,7301:57,86
3.BORBoreas/Zwolsche 2[4]01:52,64(2)03:51,38(2)05:51,75(3)07:50,68(3)
  Nynke Heeg01:58,7402:00,3701:58,93
4.NJONjord[2]02:04,67(4)04:11,69(4)06:23,52(4)08:32,48(4)
  Judith van der Pluym02:07,0202:11,8302:08,96

zo 09:42 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[5]01:47,91(2)03:40,03(1)05:35,05(1)07:31,02(1)
  Eveline Wouters01:52,1201:55,0201:55,97
2.LAGLaga[2]01:47,59(1)03:42,77(2)05:39,67(2)07:35,72(2)
  Ingeborg Dijkstra01:55,1801:56,9001:56,05
3.SILSilVia/RIC[3]01:52,60(3)03:47,92(3)05:45,04(3)07:40,85(3)
  Daniëlle Willemsen01:55,3201:57,1201:55,81
4.BORBoreas/Zwolsche 1[6]01:56,57(4)03:57,27(4)05:56,48(4)07:53,67(4)
  Fenny Ekelmans02:00,7001:59,2101:57,19
5.NERNereus/Argo[4]01:59,43(5)04:06,32(5)06:12,26(5)08:15,61(5)
  Maureen van Bodegom02:06,8902:05,9402:03,35

zo 09:46 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[5]01:49,34(1)03:45,35(1)05:42,19(1)07:37,58(1)
  Loes Verkuil01:56,0101:56,8401:55,39
2.SKASkadi 1[6]01:53,79(3)03:51,40(2)05:47,52(2)07:41,25(2)
  Marleen Mol01:57,6101:56,1201:53,73
3.PHOPhocas 1[4]01:53,10(2)03:51,64(3)05:48,18(3)07:42,80(3)
  Sandra Jenniskens01:58,5401:56,5401:54,62
4.ASOAsopos/Nereus[2]02:01,37(5)04:03,64(4)06:07,03(4)08:08,52(4)
  Brigitte Radier02:02,2702:03,3902:01,49
5.PROProteus[3]02:00,75(4)04:05,31(5)06:08,68(5)08:10,58(5)
  Senna Meij02:04,5602:03,3702:01,90

zo 09:50 : voorwedstrijd 4

5.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus/Gyas[2]01:52,03(2)03:49,18(1)05:49,39(1)07:49,49(1)
  Merel Billet01:57,1502:00,2102:00,10
2.SKASkadi 2[5]01:51,64(1)03:51,85(2)05:54,81(2)07:56,04(2)
  Claudia de Hartog02:00,2102:02,9602:01,23
3.PELPelargos[4]01:56,44(4)03:56,65(4)05:59,34(4)07:57,60(3)
  Tessa Overboom02:00,2102:02,6901:58,26
4.ARGArgo[6]01:54,23(3)03:53,34(3)05:56,50(3)07:57,84(4)
  Marijke van Wijk01:59,1102:03,1602:01,34
5.SPASpaarne[3]01:58,92(5)04:04,33(5)06:12,22(5)08:19,55(5)
  Flora den Bieman02:05,4102:07,8902:07,33

zo 15:54 : A-finale

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[2]01:47,79(2)03:40,30(1)05:34,24(1)07:25,76(1)
  Eveline Wouters01:52,5101:53,9401:51,52
2.LAGLaga[1]01:46,92(1)03:40,68(2)05:36,08(2)07:28,17(2)
  Ingeborg Dijkstra01:53,7601:55,4001:52,09
3.AEGAegir/Odin[5]01:52,16(4)03:45,16(4)05:40,26(3)07:34,39(3)
  Zarah van der Putten01:53,0001:55,1001:54,13
4.ORCOrca[4]01:49,88(3)03:44,45(3)05:55,21(6)07:36,56(4)
  Loes Verkuil01:54,5702:10,7601:41,35
5.SKASkadi 1[6]01:52,84(6)03:47,65(5)05:42,66(4)07:39,66(5)
  Marleen Mol01:54,8101:55,0101:57,00
6.PROProteus/Gyas[3]01:52,16(4)03:52,07(6)05:45,24(5)07:54,75(6)
  Merel Billet01:59,9101:53,1702:09,51

Acties

Terug