46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

013: DErv 4+

Dames ervaren vier-met
11 races

za 11:30 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[3]02:09,06(3)04:24,96(3)06:41,85(1)08:55,94(1)
  Paulien van Dieren02:15,9002:16,8902:14,09
2.SKASkadi 2[6]02:07,48(1)04:24,11(2)06:42,47(3)08:56,29(2)
  Demi Karreman02:16,6302:18,3602:13,82
3.ASOAsopos 2[2]02:08,43(2)04:23,77(1)06:42,17(2)09:04,61(3)
  Marissa Schoonhoven02:15,3402:18,4002:22,44
4.AEGAegir 1[4]02:15,25(4)04:36,84(4)07:04,27(4)09:27,59(4)
  Annemarijn de Boer02:21,5902:27,4302:23,32
5.ARGArgo 4[5]02:15,77(5)04:43,34(5)07:15,76(5)09:44,01(5)
  Joske Meeuwsen02:27,5702:32,4202:28,25

za 11:35 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 2[3]02:07,06(1)04:26,37(1)06:44,92(1)09:03,94(1)
  Anouk Velzeboer02:19,3102:18,5502:19,02
2.PELPelargos[6]02:11,91(2)04:34,12(2)06:59,09(2)09:21,49(2)
  Ankie Fleischeuer02:22,2102:24,9702:22,40
3.LAGLaga 1[4]02:12,65(3)04:39,21(4)07:01,48(3)09:23,44(3)
  Floor Hiemstra02:26,5602:22,2702:21,96
4.AEGAegir 2[2]02:14,00(4)04:37,44(3)07:05,98(4)09:28,46(4)
  Daphne Dragt02:23,4402:28,5402:22,48
5.PHOPhocas 2[5]02:19,48(5)04:55,53(5)07:31,77(5)10:02,84(5)
  Miriam van Ruitenbeek02:36,0502:36,2402:31,07

za 11:40 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[4]02:10,12(1)04:26,64(1)06:46,83(1)09:07,93(1)
  Mariska Graat02:16,5202:20,1902:21,10
2.PROProteus 2[2]02:12,16(3)04:31,76(2)06:57,13(2)09:21,81(2)
  Lisa Swaalf02:19,6002:25,3702:24,68
3.ARGArgo 3[5]02:10,55(2)04:34,64(3)07:00,26(3)09:22,40(3)
  Aranka Windmeijer02:24,0902:25,6202:22,14
4.GYAGyas[3]02:15,70(4)04:48,73(4)07:26,69(4)10:02,11(4)
  Luca van den Brink02:33,0302:37,9602:35,42
5.ASOAsopos 3[6]02:21,71(5)04:57,67(5)07:35,33(5)10:05,01(5)
  Vera van de Donk02:35,9602:37,6602:29,68

za 12:25 : voorwedstrijd 4

4.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus 1[6]45502:04,00(1)04:14,88(1)06:29,36(1)08:44,44(1)
  Roos Rooijakkers02:10,8802:14,4802:15,08
2.SKOSkøll[2]02:15,43(3)04:42,85(2)07:14,22(2)09:39,66(2)
  Emma Groenveld02:27,4202:31,3702:25,44
3.ASOAsopos 5[4]02:14,63(2)04:45,43(3)07:14,97(3)09:41,82(3)
  Iris Zelsmann02:30,8002:29,5402:26,85
4.ARGArgo 1[5]02:19,13(4)04:58,99(4)07:39,99(4)10:17,67(4)
  Leila Van den Boogaard02:39,8602:41,0002:37,68
5.ARGArgo 5[3]02:28,54(5)05:07,34(5)07:48,45(5)10:27,23(5)
  Hannah Cronenberg02:38,8002:41,1102:38,78

za 12:30 : voorwedstrijd 5

4.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 3[5]01:57,91(1)04:08,25(1)06:20,08(1)08:30,53(1)
  Sera Weevers02:10,3402:11,8302:10,45
2.SKASkadi 3[3]02:00,78(3)04:12,01(3)06:23,25(2)08:32,82(2)
  Tessa van Basten Batenburg02:11,2302:11,2402:09,57
3.LAGLaga 4[2]01:59,82(2)04:11,42(2)06:24,68(3)08:35,23(3)
  Regina Aukes02:11,6002:13,2602:10,55
4.LAGLaga 2[6]02:04,86(4)04:15,52(4)06:29,33(4)08:40,51(4)
  Charlotte Ivanyi02:10,6602:13,8102:11,18
5.PROProteus 1[4]02:10,83(5)04:37,44(5)07:08,23(5)09:36,25(5)
  Saskia Vertregt02:26,6102:30,7902:28,02

za 12:35 : voorwedstrijd 6

4.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 1[3]02:04,88(2)04:16,23(1)06:29,66(1)08:39,41(1)
  Nanda van der Sloot02:11,3502:13,4302:09,75
2.ASOAsopos 4[6]02:03,05(1)04:17,37(2)06:36,92(2)08:53,01(2)
  Tjissa de Wit02:14,3202:19,5502:16,09
3.ASOAsopos 1[4]02:09,36(3)04:29,72(3)06:53,55(3)09:13,98(3)
  Laura van den Bosch02:20,3602:23,8302:20,43
4.SAUSaurus 2[2]02:11,79(4)04:33,34(4)07:00,89(4)09:21,35(4)
  Anne Roosma02:21,5502:27,5502:20,46
5.SKASkadi 1[1]02:16,52(6)04:40,68(5)07:10,08(5)09:35,55(5)
  Corine Hulleman02:24,1602:29,4002:25,47
6.ARGArgo 2[5]02:15,25(5)04:40,93(6)07:15,05(6)09:41,86(6)
  Marisa Beunk02:25,6802:34,1202:26,81

za 15:00 : halve-finale 1

2.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus 1[4]45502:06,86(1)04:19,24(2)06:30,35(1)08:39,79(1)
  Roos Rooijakkers02:12,3802:11,1102:09,44
2.LAGLaga 4[1]02:07,99(2)04:18,60(1)06:32,75(3)08:41,05(2)
  Regina Aukes02:10,6102:14,1502:08,30
3.TRITriton 1[3]02:08,35(3)04:20,75(3)06:30,69(2)08:43,54(3)
  Paulien van Dieren02:12,4002:09,9402:12,85
4.LAGLaga 1[6]40302:13,38(5)04:34,33(4)06:57,88(5)09:15,23(4)
  Floor Hiemstra02:20,9502:23,5502:17,35
5.ASOAsopos 4[5]02:12,86(4)04:35,16(6)06:58,18(6)09:16,35(5)
  Tjissa de Wit02:22,3002:23,0202:18,17
6.PROProteus 2[2]02:13,64(6)04:34,56(5)06:56,80(4)09:19,64(6)
  Lisa Swaalf02:20,9202:22,2402:22,84

za 15:05 : halve-finale 2

2.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 3[4]02:07,69(1)04:16,11(1)06:29,81(1)08:41,28(1)
  Sera Weevers02:08,4202:13,7002:11,47
2.TRITriton 2[3]02:11,70(3)04:23,12(2)06:37,04(2)08:49,04(2)
  Anouk Velzeboer02:11,4202:13,9202:12,00
3.SKASkadi 2[2]02:13,90(4)04:24,58(3)06:40,77(3)08:53,85(3)
  Demi Karreman02:10,6802:16,1902:13,08
4.ARGArgo 3[1]02:10,29(2)04:34,24(4)07:00,50(4)09:23,68(4)
  Aranka Windmeijer02:23,9502:26,2602:23,18
5.ASOAsopos 1[6]02:17,42(5)04:37,99(5)07:02,57(5)09:25,57(5)
  Laura van den Bosch02:20,5702:24,5802:23,00
6.SKOSkøll[5]02:28,13(6)04:58,47(6)07:33,69(6)10:06,29(6)
  Emma Groenveld02:30,3402:35,2202:32,60

za 15:10 : halve-finale 3

2.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 3[5]02:04,64(1)04:16,63(1)06:30,48(1)08:40,57(1)
  Tessa van Basten Batenburg02:11,9902:13,8502:10,09
2.ASOAsopos 2[6]02:06,04(2)04:17,47(2)06:31,33(2)08:42,11(2)
  Marissa Schoonhoven02:11,4302:13,8602:10,78
3.PHOPhocas 1[3]02:08,18(3)04:21,61(3)06:36,67(3)08:45,45(3)
  Nanda van der Sloot02:13,4302:15,0602:08,78
4.PELPelargos[2]02:13,93(5)04:34,96(5)06:59,91(4)09:19,15(4)
  Ankie Fleischeuer02:21,0302:24,9502:19,24
5.LAGLaga 3[4]02:13,25(4)04:33,77(4)07:00,14(5)09:21,17(5)
  Mariska Graat02:20,5202:26,3702:21,03
6.ASOAsopos 5[1]02:19,60(6)04:45,37(6)07:19,85(6)09:43,58(6)
  Iris Zelsmann02:25,7702:34,4802:23,73

za 16:55 : B-finale

1.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 1[5]02:05,77(1)04:16,88(1)06:29,24(1)08:38,71(1)
  Nanda van der Sloot02:11,1102:12,3602:09,47
2.SKASkadi 2[3]02:10,29(2)04:25,36(3)06:38,19(2)08:46,39(2)
  Demi Karreman02:15,0702:12,8302:08,20
3.TRITriton 1[4]02:10,45(3)04:25,03(2)06:39,02(3)08:49,67(3)
  Paulien van Dieren02:14,5802:13,9902:10,65
4.LAGLaga 1[6]02:15,10(5)04:36,06(5)06:55,60(4)09:10,12(4)
  Floor Hiemstra02:20,9602:19,5402:14,52
5.ARGArgo 3[2]02:12,65(4)04:34,04(4)06:56,56(5)09:14,74(5)
  Aranka Windmeijer02:21,3902:22,5202:18,18

za 17:00 : A-finale

1.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 3[3]02:03,22(1)04:12,55(1)06:23,33(1)08:29,97(1)
  Sera Weevers02:09,3302:10,7802:06,64
2.SAUSaurus 1[4]02:05,66(4)04:15,03(3)06:26,81(2)08:32,47(2)
  Roos Rooijakkers02:09,3702:11,7802:05,66
3.LAGLaga 4[5]02:04,30(2)04:14,93(2)06:28,83(5)08:34,20(3)
  Regina Aukes02:10,6302:13,9002:05,37
4.SKASkadi 3[2]02:06,12(5)04:16,18(5)06:27,99(4)08:34,23(4)
  Tessa van Basten Batenburg02:10,0602:11,8102:06,24
5.ASOAsopos 2[1]02:06,41(6)04:16,08(4)06:27,65(3)08:34,84(5)
  Marissa Schoonhoven02:09,6702:11,5702:07,19
6.TRITriton 2[6]02:05,37(3)04:16,91(6)06:29,27(6)08:35,80(6)
  Anouk Velzeboer02:11,5402:12,3602:06,53

Acties

Terug