46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

001: HOnerv C4+

Heren onervaren C-vier
42 races

zo 09:00 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 10[6]01:50,80(1)
  Wouter Bos
2.AEGAegir 8[2]02:02,74(2)
  Gerk Hijlkema
3.ASOAsopos 7[1]02:04,52(3)
  Camiel Aarents
4.ORCOrca 2[5]02:05,97(4)
  Frank van der Woude
5.PROProteus 16[4]02:06,86(5)
  Jasper Vlaar
6.SKOSkøll 6[3]02:11,39(6)
  Pim Stokkel

zo 09:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.VIDVidar 6[6]01:56,77(1)
  Dave Emons
2.NJONjord 7[2]01:59,19(2)
  Niels Dalenoord
3.SKASkadi 9[5]02:02,79(3)
  Olaf Wallaart
4.SAUSaurus 3[1]02:03,21(4)
  Christian Collaert
5.PELPelargos 1[3]02:08,87(5)
  Rene Veul
6.EUREuros 2[4]02:16,71(6)
  Bram Schotpoort

zo 09:10 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.ARGArgo 3[1]12101:56,85(1)
  Vincent Rang
2.GYAGyas 12[4]02:00,82(2)
  Jesse de Groot
3.BORBoreas 1[6]02:01,09(3)
  Simon den Elzen
4.PROProteus 14[3]02:06,57(4)
  Mike Hoogeveen
5.ASOAsopos 8[2]02:10,43(5)
  Hidde Hoogeveen

zo 09:15 : voorwedstrijd 4

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 3[6]--
  Pieter Verweij
2.PROProteus 3[3]--
  Vosse Meijssen
3.ARGArgo 4[1]--
  Willem Cremers
4.PHOPhocas 7[2]--
  Swen Claessens
5.OKEOkeanos 3[4]--
  Björn Wouters
6.SKOSkøll 18[5]--
  Mees Spijkerman

zo 09:20 : voorwedstrijd 5

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 4[1]01:50,34(1)
  Ties Talsma
2.ASOAsopos 3[2]01:55,44(2)
  Ronald Ginjaar
3.NJONjord 4[6]01:56,67(3)
  Sebastiaan Huisman
4.AEGAegir 7[3]01:57,36(4)
  Yannic Hoeksma
5.VIDVidar 4[4]02:10,66(5)
  Ruben van den Berg
6.EUREuros 3[5]02:18,16(6)
  Koen Zoetekouw

zo 09:25 : voorwedstrijd 6

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 13[4]01:54,69(1)
  Tom Salden
2.PHOPhocas 11[5]02:03,07(2)
  Rene Urban
3.ORCOrca 4[1]02:08,42(3)
  Tom Monster
4.EUREuros 12[6]02:16,69(4)
  Tom van Maanen
5.SKOSkøll 9[2]02:25,20(5)
  Siem Klok
6.GYAGyas 10[3]02:33,71(6)
  Bertus Mulderije

zo 09:30 : voorwedstrijd 7

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.ARGArgo 2[6]16601:57,56(1)
  Daan Jordaan
2.SKOSkøll 3[3]02:01,81(2)
  Jesse de Wringer
3.SKASkadi 1[4]02:02,79(3)
  Jesse Brefeld
4.AEGAegir 4[1]02:11,78(4)
  Vincent Douw van der Krap
5.EUREuros 5[2]02:16,34(5)
  Noud Smeman
6.PROProteus 18[5]02:18,29(6)
  Jan van der Schot

zo 09:35 : voorwedstrijd 8

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[6]01:57,94(1)
  Nikola Blom
2.PROProteus 20[3]02:01,49(2)
  Waris Mohammad
3.ASOAsopos 4[4]02:05,78(3)
  Dominic van Kleef
4.SKOSkøll 1[2]02:07,08(4)
  Jean-Luc Hooglugt
5.VIDVidar 11[5]02:35,63(5)
  Sander Frik

zo 09:40 : voorwedstrijd 9

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.AEGAegir 6[4]02:04,49(1)
  Valentijn Swank
2.PROProteus 11[3]02:11,02(2)
  Willem Jan Tempelaar
3.GYAGyas 2[2]02:15,28(3)
  Teun Timmer
4.BORBoreas 3[1]02:16,15(4)
  Jaïr Stroeve
5.EUREuros 7[5]02:16,85(5)
  Wartan Joulfayan
6.SKOSkøll 2[6]02:17,93(6)
  Maarten Lemmens
7.PHOPhocas 4[7]02:25,83(7)
  Erik-Jan van Drieënhuizen

zo 09:45 : voorwedstrijd 10

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 2[2]01:54,53(1)
  Frank Rensen
2.PHOPhocas 8[3]02:03,64(2)
  Leander van den Heuvel
3.SKASkadi 5[6]02:04,61(3)
  Lourens Vale
4.SKOSkøll 11[5]02:06,62(4)
  Bart ter Mull
5.GYAGyas 3[1]02:14,51(5)
  Jens Bakker
6.SAUSaurus 1[4]02:15,22(6)
  Niek van Venrooij

zo 09:50 : voorwedstrijd 11

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 9[1]01:56,02(1)
  Marijn Lubbers
2.EUREuros 4[2]01:59,42(2)
  Casper Maas
3.GYAGyas 13[6]02:00,08(3)
  Kars van Vreumingen
4.VIDVidar 1[5]02:04,68(4)
  Martijn Plat
5.PROProteus 5[4]02:06,55(5)
  Tim Geukers
6.OKEOkeanos 2[3]02:13,66(6)
  Luc Rensen

zo 09:55 : voorwedstrijd 12

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 1[5]02:00,79(1)
  Jeroen Reimink
2.SKASkadi 6[6]02:01,89(2)
  Daaf Onijs
3.AEGAegir 3[2]02:08,00(3)
  Tijmen Harink
4.SKOSkøll 15[4]02:10,38(4)
  Tjeerd Dam
5.ASOAsopos 9[3]02:11,33(5)
  Rick van den Berg
6.PROProteus 17[1]02:11,49(6)
  Jasper Boogers

zo 10:00 : voorwedstrijd 13

2.0 m/s, 160° (ZZO), 11% wind tegen, 89% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 9[1]01:51,44(1)
  Vincent Wijdeveld
2.ORCOrca 1[4]01:57,14(2)
  Rutger de Jong
3.PHOPhocas 6[2]02:02,33(3)
  Hákon Hollander
4.EUREuros 1[5]02:12,15(4)
  Bjorn Breunissen
5.NJONjord 5[3]02:14,43(5)
  Daan Walder
6.SKOSkøll 17[6]02:16,47(6)
  Roelof Dik

zo 10:05 : voorwedstrijd 14

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 8[1]01:59,96(1)
  Ben Timm
2.PROProteus 7[4]02:00,23(2)
  Saul Pennings
3.VIDVidar 8[6]02:03,43(3)
  Thomas IJpelaar
4.ASOAsopos 6[2]02:03,66(4)
  Victor Hakeboom
5.BORBoreas 2[3]02:20,07(5)
  Robert Janssen
6.SKOSkøll 19[5]02:20,24(6)
  Daniël Adam

zo 10:10 : voorwedstrijd 15

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 7[4]01:59,10(1)
  Lukas Radema
2.PROProteus 15[2]02:06,31(2)
  Pieter Cornelis Degeling
3.AEGAegir 5[5]02:08,98(3)
  Jeroen van Wijngaarden
4.SKASkadi 2[1]02:10,50(4)
  Robbert Allewijn
5.SKOSkøll 10[3]02:16,49(5)
  Abel Driessen
6.VIDVidar 2[6]02:16,67(6)
  Djaricson Betrian

zo 10:15 : voorwedstrijd 16

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 5[3]02:00,51(1)
  Niek Stevenson
2.PROProteus 19[1]02:05,37(2)
  Karel Brans
3.SKASkadi 10[2]02:09,37(3)
  Hendrik de Mol van Otterloo
4.SKOSkøll 5[6]02:09,55(4)
  Michael Kwekkeboom
5.EUREuros 10[4]02:20,63(5)
  Koen Wilms
6.PHOPhocas 3[5]02:58,16(6)
  Jorn Palsenbarg

zo 10:20 : voorwedstrijd 17

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.EUREuros 13[6]02:05,68(1)
  Sven Eijpe
2.SKOSkøll 4[5]02:08,63(2)
  Wibout Rustenburg
3.PHOPhocas 1[2]02:13,67(3)
  Niels Boer
4.PROProteus 12[3]02:14,33(4)
  Stijn Bosselaar
5.GYAGyas 11[1]02:14,78(5)
  Henri Batterink
6.VIDVidar 9[4]02:18,59(6)
  Wessel van Ham

zo 10:25 : voorwedstrijd 18

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 15[2]01:59,16(1)
  Wouter Welling
2.PELPelargos 2[3]02:05,17(2)
  Bas Berg
3.PROProteus 1[1]02:05,40(3)
  jesper kreuk
4.OKEOkeanos 4[4]02:06,84(4)
  Jacco Bos
5.AEGAegir 1[5]02:11,02(5)
  Quincy Maduro
6.EUREuros 11[6]02:13,10(6)
  Max van Gaalen

zo 10:30 : voorwedstrijd 19

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[6]01:49,78(1)
  Max Mohrmann
2.ARGArgo 1[4]01:52,06(2)
  Arthur Delver
3.VIDVidar 3[1]01:56,71(3)
  Stan Dings
4.PHOPhocas 12[2]02:10,13(4)
  Sjors Weggeman
5.PROProteus 8[5]02:12,51(5)
  Hugo de Thouars
6.SKOSkøll 8[3]02:19,48(6)
  Daan van der Schaft

zo 10:35 : voorwedstrijd 20

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 4[6]01:52,31(1)
  Pieter Labaar
2.PROProteus 2[3]02:01,00(2)
  Lars kleyn Winkel
3.THEThêta[4]02:05,56(3)
  Sjo Huijnen
4.ASOAsopos 10[2]02:05,73(4)
  Stijn Berendsen
5.GYAGyas 9[5]02:08,27(5)
  Bjorn Wokke
6.OKEOkeanos 5[1]02:11,93(6)
  Maarten de Boer

zo 10:40 : voorwedstrijd 21

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 14[1]02:01,43(1)
  Ruben Jacobi
2.EUREuros 8[5]02:01,61(2)
  Viktor Klassen
3.PROProteus 10[2]02:03,70(3)
  Cees van Vledder
4.VIDVidar 7[3]02:06,24(4)
  Sander van Rij
5.SKOSkøll 7[6]02:06,44(5)
  Lodewijk van Keizerswaard
6.AEGAegir 2[4]02:07,47(6)
  Willem van Laatum

zo 10:45 : voorwedstrijd 22

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 5[4]01:59,47(1)
  David Koers
2.OKEOkeanos 6[2]02:07,68(2)
  Rik van Dijk
3.SKOSkøll 14[3]02:08,48(3)
  Nicki Covena
4.NJONjord 6[6]02:10,59(4)
  Petrik Buitenhuis
5.GYAGyas 8[5]02:13,71(5)
  Stefan Jansen
6.ASOAsopos 11[1]02:18,34(6)
  Alexander van der Geest

zo 10:50 : voorwedstrijd 23

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 4[4]01:57,16(1)
  Brendan Analikwu
2.AMPAmphitrite[3]02:02,34(2)
  Melle Kinkel
3.GYAGyas 6[1]02:05,54(3)
  Dennie Kroes
4.SKOSkøll 12[2]02:06,52(4)
  Jesper Doorn
5.EUREuros 9[5]02:08,13(5)
  Christiaan Muetstege
6.VIDVidar 5[6]02:15,17(6)
  Rik Lo

zo 10:55 : voorwedstrijd 24

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 1[4]01:51,76(1)
  Mathijs Berkhout
2.SKASkadi 7[3]02:03,15(2)
  Oliver Martens
3.SAUSaurus 2[2]02:04,48(3)
  Kjel Meijers
4.PHOPhocas 2[1]02:09,54(4)
  Jeroen Wagemans
5.ORCOrca 3[5]02:11,54(5)
  Jurrian van de Kraats

zo 11:00 : voorwedstrijd 25

3.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[4]01:59,15(1)
  Daniël Zomerdijk
2.OKEOkeanos 1[1]02:01,39(2)
  Frederik Tijssen
3.ARGArgo 5[7]02:04,87(3)
  Erik de Klerk
4.GYAGyas 5[5]02:13,72(4)
  Sikko Medema
5.EUREuros 6[6]02:16,72(5)
  Arne Baas
6.SKOSkøll 16[3]02:24,59(6)
  Boaz Repetur
7.VIDVidar 10[2]02:25,33(7)
  Floris van Drunen

zo 13:10 : kwart-finale 1

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[5]01:54,78(1)
  Ronald Ginjaar
2.SKASkadi 3[3]01:57,07(2)
  Pieter Verweij
3.SKASkadi 8[4]02:02,04(3)
  Ben Timm
4.ORCOrca 4[6]02:03,38(4)
  Tom Monster
5.PHOPhocas 6[1]02:04,10(5)
  Hákon Hollander
6.PROProteus 15[2]02:06,93(6)
  Pieter Cornelis Degeling

zo 13:15 : kwart-finale 2

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 4[3]01:54,21(1)
  Pieter Labaar
2.PHOPhocas 11[2]02:05,57(2)
  Rene Urban
3.PELPelargos 2[5]02:06,44(3)
  Bas Berg
4.PHOPhocas 5[4]02:09,09(4)
  David Koers
5.SKASkadi 10[1]02:13,62(5)
  Hendrik de Mol van Otterloo
6.SKOSkøll 14[6]02:19,77(6)
  Nicki Covena

zo 13:20 : kwart-finale 3

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.AEGAegir 3[1]02:01,67(1)
  Tijmen Harink
2.SKASkadi 7[5]02:03,08(2)
  Oliver Martens
3.ASOAsopos 5[4]02:04,25(3)
  Niek Stevenson
4.PROProteus 2[2]02:05,25(4)
  Lars kleyn Winkel
5.EUREuros 13[3]02:08,12(5)
  Sven Eijpe
6.THEThêta[6]02:08,53(6)
  Sjo Huijnen

zo 13:25 : kwart-finale 4

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 4[4]01:54,97(1)
  Brendan Analikwu
2.ARGArgo 3[3]01:55,74(2)
  Vincent Rang
3.SKASkadi 1[6]01:58,85(3)
  Jesse Brefeld
4.OKEOkeanos 6[2]02:01,80(4)
  Rik van Dijk
5.SKASkadi 5[1]02:02,54(5)
  Lourens Vale
6.EUREuros 4[5]02:12,80(6)
  Casper Maas

zo 13:30 : kwart-finale 5

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 10[4]01:51,57(1)
  Wouter Bos
2.VIDVidar 3[6]01:57,79(2)
  Stan Dings
3.OKEOkeanos 1[5]02:03,23(3)
  Frederik Tijssen
4.PHOPhocas 8[2]02:04,98(4)
  Leander van den Heuvel
5.ASOAsopos 7[1]02:05,79(5)
  Camiel Aarents
6.GYAGyas 1[3]02:11,39(6)
  Jeroen Reimink

zo 13:35 : kwart-finale 6

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 4[4]01:54,51(1)
  Ties Talsma
2.ORCOrca 1[2]01:54,94(2)
  Rutger de Jong
3.AEGAegir 6[3]01:59,29(3)
  Valentijn Swank
4.SKASkadi 6[5]02:01,38(4)
  Daaf Onijs
5.ASOAsopos 4[6]02:08,71(5)
  Dominic van Kleef
6.PROProteus 10[1]02:28,90(6)
  Cees van Vledder

zo 13:40 : kwart-finale 7

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.ARGArgo 2[3]16601:55,46(1)
  Daan Jordaan
2.PROProteus 9[4]01:57,17(2)
  Vincent Wijdeveld
3.BORBoreas 1[6]01:58,96(3)
  Simon den Elzen
4.AEGAegir 8[5]02:05,45(4)
  Gerk Hijlkema
5.PROProteus 19[2]02:07,95(5)
  Karel Brans
6.AEGAegir 5[1]02:13,40(6)
  Jeroen van Wijngaarden

zo 13:45 : kwart-finale 8

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 14[4]02:00,48(1)
  Ruben Jacobi
2.NJONjord 3[3]02:01,18(2)
  Daniël Zomerdijk
3.SKOSkøll 4[2]02:02,53(3)
  Wibout Rustenburg
4.SKOSkøll 3[5]02:03,73(4)
  Jesse de Wringer
5.PROProteus 1[1]02:09,24(5)
  jesper kreuk
6.PHOPhocas 1[6]02:14,54(6)
  Niels Boer

zo 13:50 : kwart-finale 9

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 3[2]01:57,13(1)
  Vosse Meijssen
2.VIDVidar 6[3]01:59,53(2)
  Dave Emons
3.GYAGyas 7[4]02:01,75(3)
  Lukas Radema
4.GYAGyas 13[1]02:02,64(4)
  Kars van Vreumingen
5.AMPAmphitrite[5]02:09,57(5)
  Melle Kinkel
6.ARGArgo 5[6]02:26,58(6)
  Erik de Klerk

zo 13:55 : kwart-finale 10

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[5]01:50,91(1)
  Max Mohrmann
2.ARGArgo 4[7]01:57,11(2)
  Willem Cremers
3.PROProteus 13[4]01:58,45(3)
  Tom Salden
4.PROProteus 20[3]02:06,03(4)
  Waris Mohammad
5.EUREuros 8[6]02:07,21(5)
  Viktor Klassen
6.VIDVidar 8[2]02:07,96(6)
  Thomas IJpelaar
7.GYAGyas 2[1]02:25,76(7)
  Teun Timmer

zo 14:00 : kwart-finale 11

1.0 m/s, 130° (ZO), 43% wind tegen, 57% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 1[4]01:52,42(1)
  Mathijs Berkhout
2.NJONjord 1[5]01:54,87(2)
  Nikola Blom
3.PROProteus 7[7]01:58,40(3)
  Saul Pennings
4.GYAGyas 12[6]01:59,59(4)
  Jesse de Groot
5.SKASkadi 9[2]02:01,11(5)
  Olaf Wallaart
6.NJONjord 7[3]02:01,50(6)
  Niels Dalenoord
7.NJONjord 4[1]02:13,80(7)
  Sebastiaan Huisman

zo 14:05 : kwart-finale 12

2.0 m/s, 150° (ZZO), 23% wind tegen, 77% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.ARGArgo 1[2]28401:50,30(1)
  Arthur Delver
2.GYAGyas 15[3]01:54,55(2)
  Wouter Welling
3.PHOPhocas 9[5]01:55,72(3)
  Marijn Lubbers
4.ASOAsopos 2[4]01:57,74(4)
  Frank Rensen
5.SAUSaurus 2[1]33202:06,06(5)
  Kjel Meijers
6.GYAGyas 6[7]02:10,76(6)
  Dennie Kroes
7.PROProteus 11[6]02:11,73(7)
  Willem Jan Tempelaar

zo 16:00 : halve-finale 1

1.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[5]01:50,28(1)
  Max Mohrmann
2.GYAGyas 15[6]01:55,49(2)
  Wouter Welling
3.ARGArgo 4[1]01:58,03(3)
  Willem Cremers
4.AEGAegir 3[3]01:58,89(4)
  Tijmen Harink
5.PROProteus 4[2]01:59,10(5)
  Brendan Analikwu
6.GYAGyas 14[4]02:00,88(6)
  Ruben Jacobi

zo 16:05 : halve-finale 2

2.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 4[4]01:50,36(1)
  Pieter Labaar
2.PROProteus 3[2]01:53,46(2)
  Vosse Meijssen
3.NJONjord 1[6]01:54,84(3)
  Nikola Blom
4.ARGArgo 2[3]01:55,19(4)
  Daan Jordaan
5.SKASkadi 3[1]01:56,50(5)
  Pieter Verweij
6.ASOAsopos 1[5]02:09,37(6)
  Mathijs Berkhout

zo 16:10 : halve-finale 3

2.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 10[2]01:46,53(1)
  Wouter Bos
2.ARGArgo 1[5]01:49,75(2)
  Arthur Delver
3.GYAGyas 4[4]01:50,28(3)
  Ties Talsma
4.ASOAsopos 3[3]01:54,93(4)
  Ronald Ginjaar
5.ARGArgo 3[6]01:56,67(5)
  Vincent Rang
6.ORCOrca 1[1]01:57,29(6)
  Rutger de Jong

zo 17:20 : B-finale

2.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 4[3]01:50,39(1)
  Ties Talsma
2.ARGArgo 2[5]01:54,82(2)
  Daan Jordaan
3.NJONjord 1[4]01:56,46(3)
  Nikola Blom
4.ARGArgo 4[2]01:57,68(4)
  Willem Cremers
5.ASOAsopos 3[1]01:57,90(5)
  Ronald Ginjaar
6.AEGAegir 3[6]01:59,00(6)
  Tijmen Harink

zo 17:25 : A-finale

2.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 10[4]01:47,99(1)
  Wouter Bos
2.NJONjord 2[3]01:48,47(2)
  Max Mohrmann
3.ARGArgo 1[6]01:51,20(3)
  Arthur Delver
4.PROProteus 3[2]01:55,63(4)
  Vosse Meijssen
5.SKASkadi 4[5]01:56,56(5)
  Pieter Labaar

Acties

Terug