46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

002: DOnerv C4+

Dames onervaren C-vier
42 races

za 09:00 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 90° (O), 81% wind tegen, 19% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.EUREuros 1[2]02:11,39(1)
  Arisca Wonders
2.PELPelargos 1[1]02:18,08(2)
  Rachel Taylor
3.GYAGyas 5[3]02:22,75(3)
  Lucinda Zonneveld
4.PHOPhocas 10[5]02:26,78(4)
  Francien Hodselmans
5.ASOAsopos 13[6]02:32,52(5)
  Garcia Nolten
6.SKOSkøll 22[4]02:37,81(6)
  Agnes Termeer

za 09:05 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.OKEOkeanos 2[2]02:11,94(1)
  Anne Vrieler
2.NJONjord 6[4]02:12,67(2)
  Indy Planting
3.ORCOrca 7[1]02:20,32(3)
  Sacha Reuvers
4.VIDVidar 3[3]02:21,90(4)
  Dewi van Zijl
5.PROProteus 6[5]02:30,83(5)
  Willemijn Boere
6.SKOSkøll 19[6]02:59,95(6)
  Imke Jacobs

za 09:10 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 14[3]02:17,66(1)
  Floor Vrijdag
2.ASOAsopos 17[2]02:19,71(2)
  Helia Vons
3.GYAGyas 14[5]02:25,45(3)
  Marieke Ouwerling
4.SKOSkøll 5[4]02:32,12(4)
  Laura Wolfs
5.AEGAegir 1[6]02:49,27(5)
  Iris Doolaar
6.SAUSaurus 7[1]02:58,50(6)
  Lia Ghozati

za 09:15 : voorwedstrijd 4

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 16[2]02:16,81(1)
  Kirsten Peters
2.GYAGyas 9[4]02:23,30(2)
  Romy ter Horst
3.PROProteus 9[6]02:26,32(3)
  Anne de Hoop
4.ASOAsopos 6[5]02:44,97(4)
  Emma van Hateren
5.SKOSkøll 20[3]02:50,91(5)
  Marit Sicking

za 09:20 : voorwedstrijd 5

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SKASkadi 3[4]14402:10,77(1)
  Emma Poelman
2.ASOAsopos 5[2]02:19,82(2)
  Fenna van Rossum
3.SAUSaurus 1[3]14302:22,63(3)
  Kirsten Reijbroek
4.ORCOrca 1[5]02:31,28(4)
  Yuye Lanz
5.EUREuros 3[6]02:31,50(5)
  Myrthe von den Benken
6.SKOSkøll 21[1]02:46,48(6)
  Munavvar Akhmedova

za 09:25 : voorwedstrijd 6

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 12[5]02:11,64(1)
  Rebecca van Rijn
2.NJONjord 5[1]02:21,20(2)
  Yara Schepen
3.SKOSkøll 14[2]02:23,01(3)
  Quiquina van Leeuwen
4.ASOAsopos 18[3]02:24,70(4)
  Baukje de Vries
5.OKEOkeanos 6[4]02:27,52(5)
  Ilse Rosa Bian
6.GYAGyas 10[6]02:41,57(6)
  Valerie Vos

za 09:30 : voorwedstrijd 7

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 8[4]02:11,18(1)
  Sophie Bekker
2.PHOPhocas 9[6]02:21,35(2)
  Minoesh Klaassen
3.SKOSkøll 3[5]02:24,87(3)
  Jelien Taselaar
4.GYAGyas 11[3]02:27,45(4)
  Inge Goelema
5.ASOAsopos 16[2]02:30,55(5)
  Annemoon Roeland

za 09:35 : voorwedstrijd 8

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 15[3]02:21,22(1)
  Janne Walgemoet
2.SAUSaurus 4[6]02:25,64(2)
  Kelsy Waaijenberg
3.ASOAsopos 20[5]02:27,35(3)
  Maren van den Berg
4.SKOSkøll 10[1]02:27,56(4)
  Merel van Gulik
5.PELPelargos 2[4]02:27,66(5)
  Isa Van Rijswijk
6.VIDVidar 1[2]02:40,22(6)
  Willeke Nieuwenhuizen

za 09:40 : voorwedstrijd 9

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 10[2]02:13,91(1)
  Femke Bouma
2.NJONjord 3[5]02:17,87(2)
  Anna Roseboom
3.GYAGyas 2[3]02:19,75(3)
  Maud van der Marel
4.ORCOrca 5[6]02:27,73(4)
  Lisanne Bevers
5.EUREuros 5[4]02:29,83(5)
  Annelies Dekker
6.SKOSkøll 8[1]02:30,33(6)
  Veronica Baas

za 09:45 : voorwedstrijd 10

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 12[5]02:14,48(1)
  Margriet Hegeman
2.ASOAsopos 9[4]02:18,98(2)
  Hanneke Nijland
3.SKOSkøll 17[3]02:27,95(3)
  Maroeska Verzaal
4.PROProteus 7[6]02:30,35(4)
  Hanna Sickler
5.AEGAegir 2[1]02:47,13(5)
  Julia Davids
6.BORBoreas 1[2]02:50,11(6)
  Ytsje Renkema

za 09:50 : voorwedstrijd 11

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ORCOrca 3[1]02:15,82(1)
  Zinzi de Waard
2.ASOAsopos 23[2]02:30,59(2)
  Madelief van Gils
3.PHOPhocas 8[4]02:31,13(3)
  Madelief Rennspies
4.SAUSaurus 8[5]02:33,48(4)
  Nena Goossens
5.SKOSkøll 12[6]02:44,31(5)
  Cecile Dekker

za 09:55 : voorwedstrijd 12

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 7[2]02:16,29(1)
  Claire Witteman
2.GYAGyas 17[4]02:16,76(2)
  Frouke Tijsma
3.OKEOkeanos 7[3]02:17,32(3)
  Demi Reus
4.ASOAsopos 12[6]02:20,62(4)
  Desire de Jong
5.SKOSkøll 23[5]02:31,35(5)
  Iris Mateboer

za 10:00 : voorwedstrijd 13

3.0 m/s, 80° (O), 95% wind tegen, 5% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SKASkadi 1[1]22102:08,95(1)
  Sophie Korver
2.SKOSkøll 4[4]02:15,23(2)
  Loes Termeulen
3.ORCOrca 6[6]02:21,19(3)
  Stella Rijks
4.PROProteus 4[3]02:23,98(4)
  Anna Zonneveld
5.EUREuros 4[2]02:31,54(5)
  Maranda Haenen

za 10:05 : voorwedstrijd 14

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 2[2]02:10,12(1)
  Sanne Mak
2.VIDVidar 5[4]02:19,85(2)
  Lisa Kooij
3.PHOPhocas 5[3]02:23,25(3)
  Greetje Swaans
4.SAUSaurus 5[6]02:26,86(4)
  Evy Boom
5.PELPelargos 4[1]02:32,06(5)
  Ires van Hout
6.GYAGyas 6[5]02:42,79(6)
  Nina Spaan

za 10:10 : voorwedstrijd 15

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 24[2]02:19,75(1)
  Tessa Siertsema
2.AEGAegir 3[5]02:31,08(2)
  Courtney Rowan
3.GYAGyas 7[3]02:33,78(3)
  Sabine Hillen
4.ASOAsopos 19[6]02:35,68(4)
  Femke Hepsakker
5.OKEOkeanos 4[1]02:36,94(5)
  Iris Trommelen
6.AMPAmphitrite[4]02:43,84(6)
  Kitty Tjaden

za 10:15 : voorwedstrijd 16

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 5[6]02:17,87(1)
  Miriam van der Veer
2.NJONjord 4[4]02:21,13(2)
  Suzanne van Os
3.GYAGyas 8[1]02:25,50(3)
  Vera Tempelaar
4.PHOPhocas 11[2]02:25,92(4)
  Inge Pepping
5.SKOSkøll 16[3]02:36,53(5)
  Florien Brückmann
6.ASOAsopos 22[5]03:09,39(6)
  Anika van Schooten

za 10:20 : voorwedstrijd 17

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ORCOrca 4[6]02:15,19(1)
  Mouk Sinnema
2.SAUSaurus 2[4]02:18,35(2)
  Hester Stoorvogel
3.ASOAsopos 8[1]02:19,12(3)
  Anouk Bouwmeester
4.PHOPhocas 1[5]02:19,48(4)
  Femke Hulzinga
5.SKOSkøll 6[2]02:36,65(5)
  Lotje Wolfs
6.EUREuros 6[3]02:41,05(6)
  Jessica Stroes

za 10:25 : voorwedstrijd 18

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[1]02:11,52(1)
  Veerle in 't Veld
2.GYAGyas 16[3]02:17,97(2)
  Lieke Jorna
3.PHOPhocas 7[6]02:27,56(3)
  Laura Wurf
4.ASOAsopos 15[2]02:39,01(4)
  Jorieke Wisman
5.SKOSkøll 18[5]02:40,10(5)
  Roos Slagter

za 10:30 : voorwedstrijd 19

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 13[2]02:14,60(1)
  Hanne Bonsing
2.PROProteus 2[4]02:18,03(2)
  Suzanne Lampe
3.GYAGyas 3[6]02:20,29(3)
  Vera Proce
4.SKOSkøll 11[3]02:20,30(4)
  Saskia Spruit
5.ASOAsopos 14[5]02:40,05(5)
  Garcia Nolten
6.VIDVidar 2[1]03:13,24(6)
  Féline Clement

za 10:35 : voorwedstrijd 20

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 15[1]02:20,46(1)
  Eleanor King
2.ASOAsopos 4[6]02:25,74(2)
  Sophie de Ruiter
3.PHOPhocas 2[5]02:26,60(3)
  Elise Mussche
4.SAUSaurus 6[2]02:29,13(4)
  Babette Spaargaren
5.OKEOkeanos 1[7]02:29,32(5)
  Emma Romijn
6.SKOSkøll 25[3]02:31,08(6)
  Rosalie ten Voorde
7.PELPelargos 3[4]02:34,63(7)
  Quirien Schendstok

za 10:40 : voorwedstrijd 21

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[2]02:13,24(1)
  Relinde van Aalst
2.SKOSkøll 15[5]02:17,35(2)
  Jeanine Kribbe
3.GYAGyas 1[3]02:30,56(3)
  Sarah van der Wal
4.ASOAsopos 11[6]02:31,69(4)
  Femke d Hollander
5.PHOPhocas 3[1]02:45,15(5)
  Gwyn Clerkx
6.ORCOrca 2[4]02:47,19(6)
  Jessica van Bokhorst

za 10:45 : voorwedstrijd 22

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 1[4]02:08,71(1)
  Kirsten Schaap
2.SKASkadi 2[5]02:13,68(2)
  Frederique Valk
3.PROProteus 1[2]02:18,06(3)
  Kiri van den Wall Bake
4.SKOSkøll 7[3]02:30,26(4)
  Naomi Ruijtenberg
5.OKEOkeanos 5[6]02:34,40(5)
  Madelief Uijen
6.PHOPhocas 6[1]02:36,19(6)
  Loes Thijssen

za 10:50 : voorwedstrijd 23

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.THEThêta[5]02:07,32(1)
  Marjolein Pijper
2.PROProteus 3[1]02:16,06(2)
  Wies van Wetten
3.GYAGyas 13[6]02:18,13(3)
  Hanna Wolters
4.ASOAsopos 7[2]02:22,56(4)
  Noah Hommes
5.SKOSkøll 9[3]02:29,97(5)
  Kimberly van Brakel
6.PHOPhocas 4[4]02:30,22(6)
  Marieke Bussmann

za 10:55 : voorwedstrijd 24

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SAUSaurus 3[2]33202:19,73(1)
  Lisanne Houtstra
2.AEGAegir 4[1]02:22,41(2)
  Jolieke Duzijn
3.GYAGyas 18[4]02:23,27(3)
  Lisanne Boekhoud
4.EUREuros 2[3]02:26,38(4)
  Sanne Barzilay
5.SKOSkøll 1[6]02:28,90(5)
  Maartje van Asselt
6.BORBoreas 2[5]02:51,65(6)
  Chazia Slinkman

za 11:00 : voorwedstrijd 25

2.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[2]02:10,45(1)
  Liza Willemse
2.ASOAsopos 2[1]02:10,68(2)
  Bianca Schoneveld
3.PROProteus 10[5]02:17,97(3)
  Jessica van den Heuvel
4.OKEOkeanos 3[3]02:24,39(4)
  Willemijn de Koning
5.VIDVidar 6[6]02:40,19(5)
  Kim de Wilde
6.SKOSkøll 13[4]02:54,80(6)
  Evaline Vink

za 13:00 : kwart-finale 1

4.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SKASkadi 3[3]14402:09,39(1)
  Emma Poelman
2.PHOPhocas 14[4]02:17,48(2)
  Floor Vrijdag
3.AEGAegir 4[5]02:18,94(3)
  Jolieke Duzijn
4.PROProteus 3[2]02:19,58(4)
  Wies van Wetten
5.GYAGyas 2[1]02:21,56(5)
  Maud van der Marel
6.GYAGyas 5[6]02:32,38(6)
  Lucinda Zonneveld

za 13:05 : kwart-finale 2

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.THEThêta[4]02:08,13(1)
  Marjolein Pijper
2.ASOAsopos 2[2]02:12,47(2)
  Bianca Schoneveld
3.SKASkadi 2[5]02:13,84(3)
  Frederique Valk
4.PHOPhocas 13[3]02:16,36(4)
  Hanne Bonsing
5.GYAGyas 3[1]02:28,07(5)
  Vera Proce
6.GYAGyas 7[6]02:37,87(6)
  Sabine Hillen

za 13:10 : kwart-finale 3

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[5]02:11,76(1)
  Anna Roseboom
2.ASOAsopos 3[4]02:12,77(2)
  Veerle in 't Veld
3.EUREuros 1[3]02:18,48(3)
  Arisca Wonders
4.PROProteus 10[1]02:23,32(4)
  Jessica van den Heuvel
5.ASOAsopos 4[2]02:30,86(5)
  Sophie de Ruiter
6.PHOPhocas 8[6]02:35,69(6)
  Madelief Rennspies

za 13:15 : kwart-finale 4

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SKASkadi 1[4]22102:10,40(1)
  Sophie Korver
2.ORCOrca 4[3]02:17,27(2)
  Mouk Sinnema
3.NJONjord 5[2]02:23,64(3)
  Yara Schepen
4.GYAGyas 1[6]02:24,72(4)
  Sarah van der Wal
5.OKEOkeanos 7[1]02:25,68(5)
  Demi Reus
6.AEGAegir 3[5]02:28,55(6)
  Courtney Rowan

za 13:20 : kwart-finale 5

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 1[6]02:15,44(1)
  Kiri van den Wall Bake
2.GYAGyas 12[3]02:19,75(2)
  Margriet Hegeman
3.NJONjord 4[2]02:25,74(3)
  Suzanne van Os
4.SAUSaurus 1[1]02:26,99(4)
  Kirsten Reijbroek
5.SAUSaurus 3[4]02:33,27(5)
  Lisanne Houtstra
6.ASOAsopos 23[5]02:36,52(6)
  Madelief van Gils

za 13:25 : kwart-finale 6

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 7[4]02:14,14(1)
  Claire Witteman
2.PROProteus 8[3]02:15,02(2)
  Sophie Bekker
3.GYAGyas 16[5]02:16,93(3)
  Lieke Jorna
4.GYAGyas 14[6]02:30,59(4)
  Marieke Ouwerling
5.PHOPhocas 7[1]02:37,23(5)
  Laura Wurf
6.PHOPhocas 9[2]03:15,10(6)
  Minoesh Klaassen

za 13:30 : kwart-finale 7

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 12[4]02:15,56(1)
  Rebecca van Rijn
2.SKOSkøll 2[3]02:16,65(2)
  Sanne Mak
3.GYAGyas 8[1]02:24,66(3)
  Vera Tempelaar
4.PHOPhocas 2[6]02:26,09(4)
  Elise Mussche
5.GYAGyas 9[2]02:31,60(5)
  Romy ter Horst
6.VIDVidar 5[5]02:36,46(6)
  Lisa Kooij

za 13:35 : kwart-finale 8

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[4]02:17,70(1)
  Relinde van Aalst
2.SAUSaurus 4[5]02:23,38(2)
  Kelsy Waaijenberg
3.ASOAsopos 5[2]02:23,84(3)
  Fenna van Rossum
4.PHOPhocas 5[6]02:24,60(4)
  Greetje Swaans
5.PHOPhocas 16[3]02:30,01(5)
  Kirsten Peters
6.SKOSkøll 14[1]02:41,00(6)
  Quiquina van Leeuwen

za 13:40 : kwart-finale 9

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 5[4]02:25,46(1)
  Miriam van der Veer
2.ASOAsopos 8[1]02:25,93(2)
  Anouk Bouwmeester
3.SKOSkøll 11[7]02:26,98(3)
  Saskia Spruit
4.NJONjord 6[5]02:27,77(4)
  Indy Planting
5.SAUSaurus 2[2]02:29,65(5)
  Hester Stoorvogel
6.SKOSkøll 24[3]02:29,96(6)
  Tessa Siertsema
7.PROProteus 9[6]02:38,64(7)
  Anne de Hoop

za 13:45 : kwart-finale 10

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 1[5]02:13,59(1)
  Kirsten Schaap
2.GYAGyas 15[4]02:20,96(2)
  Eleanor King
3.SKOSkøll 15[6]02:24,97(3)
  Jeanine Kribbe
4.SKOSkøll 3[2]02:26,09(4)
  Jelien Taselaar
5.ORCOrca 7[1]02:28,47(5)
  Sacha Reuvers
6.SKOSkøll 17[7]02:35,67(6)
  Maroeska Verzaal
7.SKOSkøll 4[3]02:39,05(7)
  Loes Termeulen

za 13:50 : kwart-finale 11

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PELPelargos 1[3]02:16,99(1)
  Rachel Taylor
2.PROProteus 2[7]02:17,44(2)
  Suzanne Lampe
3.ORCOrca 3[5]02:18,01(3)
  Zinzi de Waard
4.ASOAsopos 10[4]02:20,74(4)
  Femke Bouma
5.ASOAsopos 9[6]02:26,21(5)
  Hanneke Nijland
6.GYAGyas 13[1]02:27,29(6)
  Hanna Wolters
7.ORCOrca 6[2]02:42,50(7)
  Stella Rijks

za 13:55 : kwart-finale 12

2.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[6]02:09,97(1)
  Liza Willemse
2.OKEOkeanos 2[5]02:12,50(2)
  Anne Vrieler
3.GYAGyas 17[3]02:18,89(3)
  Frouke Tijsma
4.GYAGyas 18[2]02:20,23(4)
  Lisanne Boekhoud
5.ASOAsopos 17[7]02:20,90(5)
  Helia Vons
6.PHOPhocas 15[4]02:24,92(6)
  Janne Walgemoet
7.ASOAsopos 20[1]02:38,65(7)
  Maren van den Berg

za 16:05 : halve-finale 1

1.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 12[5]02:07,60(1)
  Rebecca van Rijn
2.NJONjord 1[4]02:08,85(2)
  Liza Willemse
3.OKEOkeanos 2[1]02:09,48(3)
  Anne Vrieler
4.NJONjord 2[2]02:10,12(4)
  Relinde van Aalst
5.SKOSkøll 2[6]02:15,21(5)
  Sanne Mak
6.PROProteus 5[3]02:15,46(6)
  Miriam van der Veer

za 16:10 : halve-finale 2

1.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[2]02:07,41(1)
  Anna Roseboom
2.SKASkadi 3[3]02:08,60(2)
  Emma Poelman
3.THEThêta[4]02:09,50(3)
  Marjolein Pijper
4.PROProteus 8[1]02:12,83(4)
  Sophie Bekker
5.PROProteus 1[5]02:16,28(5)
  Kiri van den Wall Bake
6.ORCOrca 4[6]02:27,37(6)
  Mouk Sinnema

za 16:15 : halve-finale 3

1.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[6]02:07,54(1)
  Veerle in 't Veld
2.ASOAsopos 1[4]02:08,46(2)
  Kirsten Schaap
3.SKASkadi 1[2]02:10,94(3)
  Sophie Korver
4.ASOAsopos 2[1]02:11,16(4)
  Bianca Schoneveld
5.PELPelargos 1[5]02:14,59(5)
  Rachel Taylor
6.NJONjord 7[3]02:16,21(6)
  Claire Witteman

za 17:20 : B-finale

1.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaannr.finish
1.SKASkadi 1[4]22102:09,01(1)
  Sophie Korver
2.NJONjord 2[2]02:09,62(2)
  Relinde van Aalst
3.OKEOkeanos 2[5]02:09,63(3)
  Anne Vrieler
4.PROProteus 8[6]02:11,48(4)
  Sophie Bekker
5.ASOAsopos 2[1]02:11,97(5)
  Bianca Schoneveld
6.THEThêta[3]02:29,94(6)
  Marjolein Pijper

za 17:25 : A-finale

1.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[4]02:04,54(1)
  Anna Roseboom
2.ASOAsopos 1[1]02:06,31(2)
  Kirsten Schaap
3.SKASkadi 3[5]02:06,75(3)
  Emma Poelman
4.ASOAsopos 3[3]02:07,02(4)
  Veerle in 't Veld
5.PHOPhocas 12[2]02:08,08(5)
  Rebecca van Rijn
6.NJONjord 1[6]02:08,38(6)
  Liza Willemse

Acties

Terug