Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DDev 4- (Development Klassement)

Dames development vier-zonder
5 races

za 08:35 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[7]01:36,76(1)03:21,22(1)05:07,93(1)06:56,17(1)
  Miriam Visser01:44,4601:46,7101:48,24
2.SILSilVia[4]01:38,52(2)03:23,60(2)05:11,78(2)06:58,63(2)
  Lonneke Bos01:45,0801:48,1801:46,85
3.ASOAsopos[5]01:40,16(3)03:26,25(3)05:15,50(3)07:08,11(3)
  Emma Backer01:46,0901:49,2501:52,61
4.TRITriton/Hoop[6]01:43,12(4)03:29,75(4)05:21,03(4)07:09,53(4)
  Karlijn Bloem01:46,6301:51,2801:48,50

za 08:40 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]01:38,20(1)03:23,92(1)05:12,57(1)07:02,46(1)
  Maaike van Overstraten Kruijsse01:45,7201:48,6501:49,89
2.NJONjord/Proteus[7]01:42,78(3)03:29,20(2)05:19,50(2)07:10,58(2)
  Femke van Veen01:46,4201:50,3001:51,08
3.LAGLaga[6]01:45,53(4)03:36,27(4)05:29,92(3)07:22,43(3)
  Nicole Hartman01:50,7401:53,6501:52,51
4.PROProteus[5]01:41,72(2)03:34,87(3)05:30,70(4)07:23,20(4)
  Marloes Aben01:53,1501:55,8301:52,50

za 08:45 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[7]01:40,55(2)03:24,23(2)05:10,26(1)06:56,36(1)
  Jessica Niemeijer01:43,6801:46,0301:46,10
2.NJONjord[6]01:37,91(1)03:22,59(1)05:10,51(2)06:59,98(2)
  Doris Maat01:44,6801:47,9201:49,47
3.ORCOrca[8]01:44,70(5)03:33,34(4)05:25,39(4)07:16,79(3)
  Tessa Gutker01:48,6401:52,0501:51,40
4.GYAGyas[4]01:43,19(3)03:31,39(3)05:24,49(3)07:17,24(4)
  Ivet Panjer01:48,2001:53,1001:52,75

za 14:40 : B-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton/Hoop[4]01:44,20(2)03:33,35(1)05:23,69(1)07:12,04(1)
  Karlijn Bloem01:49,1501:50,3401:48,35
2.ASOAsopos[7]01:43,91(1)03:34,87(2)05:25,46(2)07:15,99(2)
  Emma Backer01:50,9601:50,5901:50,53
3.GYAGyas[8]01:47,53(3)03:37,34(3)05:27,68(3)07:18,25(3)
  Ivet Panjer01:49,8101:50,3401:50,57
4.LAGLaga[6]01:50,88(5)03:40,85(5)05:31,22(4)07:22,80(4)
  Nicole Hartman01:49,9701:50,3701:51,58
5.ORCOrca[5]01:47,53(3)03:38,91(4)05:31,65(5)07:24,63(5)
  Tessa Gutker01:51,3801:52,7401:52,98

za 14:45 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:40,32(1)03:25,34(1)05:12,48(1)06:57,76(1)
  Miriam Visser01:45,0201:47,1401:45,28
2.ARGArgo[5]01:43,81(3)03:27,74(2)05:14,60(2)07:01,44(2)
  Maaike van Overstraten Kruijsse01:43,9301:46,8601:46,84
3.NJONjord[7]01:43,81(3)03:27,78(3)05:18,24(3)07:04,81(3)
  Doris Maat01:43,9701:50,4601:46,57
4.SKOSkøll[6]01:44,25(5)03:31,03(4)05:20,86(4)07:05,64(4)
  Jessica Niemeijer01:46,7801:49,8301:44,78
5.SILSilVia[3]01:43,54(2)03:32,81(5)05:25,40(5)07:14,70(5)
  Lonneke Bos01:49,2701:52,5901:49,30
6.NJONjord/Proteus[8]01:48,59(6)03:39,66(6)--07:24,55(6)
  Femke van Veen01:51,07

Acties

Terug