Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

024: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
4 races

za 08:50 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:36,38(1)03:16,81(1)05:01,30(1)06:46,36(1)
  Maartje Duzijn01:40,4301:44,4901:45,06
2.SKOSkøll[4]01:37,11(2)03:20,71(2)05:03,82(2)06:48,76(2)
  Katinka Krom01:43,6001:43,1101:44,94
3.PROProteus/Phocas[7]01:38,88(3)03:21,55(3)05:06,42(3)06:50,65(3)
  Laura de Vries01:42,6701:44,8701:44,23
4.ASOAsopos[8]01:40,00(4)03:23,33(4)05:09,78(4)06:56,25(4)
  Fenna van Rossum01:43,3301:46,4501:46,47
5.SKASkadi[6]01:40,27(5)03:25,61(5)05:13,93(5)07:04,61(5)
  Quirine Griep01:45,3401:48,3201:50,68

za 08:55 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[8]01:35,17(1)03:15,39(2)04:57,75(1)06:39,55(1)
  Floor Davids01:40,2201:42,3601:41,80
2.OKEOkeanos[3]01:35,53(2)03:14,84(1)04:58,02(2)06:41,76(2)
  Diana Spijkerman01:39,3101:43,1801:43,74
3.NJONjord[5]01:36,56(3)03:20,71(3)05:04,92(3)06:50,76(3)
  Flora den Bieman01:44,1501:44,2101:45,84
4.THEThêta[4]01:37,45(4)03:23,30(4)05:07,88(4)06:53,77(4)
  Carijn Mulder01:45,8501:44,5801:45,89
5.ARGArgo[7]01:39,54(5)03:27,14(5)05:16,49(5)07:06,01(5)
  Julia Brockherde01:47,6001:49,3501:49,52
6.TRITriton[6]01:40,76(6)03:28,79(6)05:18,77(6)07:06,61(6)
  Sarah Spruijt01:48,0301:49,9801:47,84

za 14:50 : B-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[5]01:38,50(1)03:20,08(1)05:03,64(1)06:47,96(1)
  Carijn Mulder01:41,5801:43,5601:44,32
2.SKASkadi[4]01:40,92(4)03:22,72(2)05:07,07(2)06:51,93(2)
  Quirine Griep01:41,8001:44,3501:44,86
3.ARGArgo[7]01:39,55(2)03:24,76(3)05:08,69(3)06:54,67(3)
  Julia Brockherde01:45,2101:43,9301:45,98
4.ASOAsopos[6]01:40,71(3)03:25,13(4)05:11,56(4)06:56,44(4)
  Fenna van Rossum01:44,4201:46,4301:44,88
5.TRITriton[3]01:43,47(5)03:29,89(5)05:16,37(5)07:05,87(5)
  Sarah Spruijt01:46,4201:46,4801:49,50

za 14:55 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:35,24(1)03:12,73(1)04:53,06(1)06:33,82(1)
  Maartje Duzijn01:37,4901:40,3301:40,76
2.NERNereus[5]01:36,54(3)03:16,54(2)04:56,25(2)06:36,89(2)
  Floor Davids01:40,0001:39,7101:40,64
3.OKEOkeanos[7]01:35,51(2)03:17,05(3)05:00,84(3)06:40,41(3)
  Diana Spijkerman01:41,5401:43,7901:39,57
4.SKOSkøll[4]01:40,48(5)03:20,77(4)05:03,90(4)06:46,40(4)
  Katinka Krom01:40,2901:43,1301:42,50
5.NJONjord[3]01:38,08(4)03:22,66(5)05:06,76(5)06:47,56(5)
  Flora den Bieman01:44,5801:44,1001:40,80
6.PROProteus/Phocas[8]01:41,03(6)03:25,51(6)05:11,77(6)06:56,81(6)
  Laura de Vries01:44,4801:46,2601:45,04

Acties

Terug