Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

037: M16 2x

Meisjes zestien dubbeltwee
5 races

za 09:20 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 80% wind mee, 20% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas[6]01:51,65(1)03:49,93(1)05:51,12(1)07:53,50(1)
  Adine de Keijzer01:58,2802:01,1902:02,38
2.HUNHunze/Gouda[7]01:54,19(2)03:54,66(2)06:01,54(2)08:13,99(2)
  Wouke Mollema02:00,4702:06,8802:12,45
3.RICRIC 3[8]02:00,66(3)04:12,86(3)06:26,33(3)08:39,59(3)
  Cécile Bras02:12,2002:13,4702:13,26
4.ALPAlphen[5]02:01,72(4)04:15,31(4)06:30,25(4)08:42,40(4)
  Nina Belger02:13,5902:14,9402:12,15
5.VIKViking[4]02:07,96(5)04:26,73(5)06:47,63(5)09:10,71(5)
  Jikke Lerou02:18,7702:20,9002:23,08

za 09:25 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 210° (ZZW), 80% wind mee, 20% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Amstel[4]01:53,06(1)03:53,56(1)05:57,25(1)08:01,95(1)
  Jet Zandbergen02:00,5002:03,6902:04,70
2.WILWillem III[7]01:57,80(3)03:58,63(2)06:02,65(2)08:07,60(2)
  Anne Kooijenga02:00,8302:04,0202:04,95
3.NAANaarden 1[5]01:56,31(2)04:01,25(3)06:09,80(3)08:15,40(3)
  Emma Schippers02:04,9402:08,5502:05,60
4.BREBreda[8]02:00,28(5)04:05,85(4)06:13,17(4)08:19,88(4)
  Frederique Tienhoven02:05,5702:07,3202:06,71
5.ZWOZwolsche 2[6]01:58,83(4)04:08,73(5)06:17,70(5)08:31,62(5)
  Misa Molema02:09,9002:08,9702:13,92

za 09:30 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 210° (ZZW), 80% wind mee, 20% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC 1[6]01:56,56(2)03:56,65(1)05:57,99(1)07:58,59(1)
  Fréderique Pals02:00,0902:01,3402:00,60
2.NAANaarden 2[7]01:55,06(1)03:57,30(2)06:02,62(2)08:08,28(2)
  Hanne Berendse02:02,2402:05,3202:05,66
3.ZWOZwolsche 1[5]01:57,80(3)04:06,93(3)06:17,08(3)08:24,40(3)
  Franca Ekelmans02:09,1302:10,1502:07,32
4.SPASpaarne[4]02:00,25(4)04:08,35(4)06:18,20(4)08:25,90(4)
  Anouk Beerens02:08,1002:09,8502:07,70
5.HEMHemus[3]02:01,53(5)04:09,94(5)06:19,74(5)08:27,32(5)
  Marlou Geraedts02:08,4102:09,8002:07,58
6.RICRIC 2[8]02:01,82(6)04:10,27(6)06:20,57(6)08:30,28(6)
  Iris Janssen02:08,4502:10,3002:09,71

za 15:25 : B-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.BREBreda[4]02:01,72(3)04:09,26(2)06:18,37(2)08:20,92(1)
  Frederique Tienhoven02:07,5402:09,1102:02,55
2.NAANaarden 1[6]01:57,89(1)04:06,46(1)06:14,56(1)08:21,28(2)
  Emma Schippers02:08,5702:08,1002:06,72
3.SPASpaarne[3]02:02,78(5)04:11,22(3)06:21,78(3)08:30,36(3)
  Anouk Beerens02:08,4402:10,5602:08,58
4.ZWOZwolsche 1[5]02:00,80(2)04:11,22(3)06:22,20(4)08:30,69(4)
  Franca Ekelmans02:10,4202:10,9802:08,49
5.ALPAlphen[8]02:03,62(6)04:15,08(6)06:27,81(6)08:34,96(5)
  Nina Belger02:11,4602:12,7302:07,15
6.RICRIC 3[7]02:02,47(4)04:13,93(5)06:26,15(5)08:36,64(6)
  Cécile Bras02:11,4602:12,2202:10,49

za 15:30 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas[6]01:56,66(1)03:58,50(1)06:01,55(1)08:02,65(1)
  Adine de Keijzer02:01,8402:03,0502:01,10
2.RICRIC 1[4]01:58,57(3)04:01,46(3)06:06,91(3)08:05,35(2)
  Fréderique Pals02:02,8902:05,4501:58,44
3.WILWillem III/Amstel[5]01:57,45(2)04:00,52(2)06:06,25(2)08:07,13(3)
  Jet Zandbergen02:03,0702:05,7302:00,88
4.HUNHunze/Gouda[8]02:02,02(6)04:05,85(5)06:10,76(4)08:11,68(4)
  Wouke Mollema02:03,8302:04,9102:00,92
5.WILWillem III[7]02:00,98(5)04:05,64(4)06:13,54(5)08:17,14(5)
  Anne Kooijenga02:04,6602:07,9002:03,60
6.NAANaarden 2[3]02:00,32(4)04:05,85(5)06:20,07(6)08:28,73(6)
  Hanne Berendse02:05,5302:14,2202:08,66

Acties

Terug