Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

104: E 8+

Elite acht
3 races

zo 14:00 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 140° (ZO), 40% wind mee, 60% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[5]01:25,57(4)--04:22,32(1)05:52,39(1)
  Koen van den Herik01:30,07
2.GYAGyas[7]01:25,05(3)--04:23,83(3)05:53,97(2)
  Teun Oonk01:30,14
3.NERNereus 1[2]01:24,58(1)--04:23,13(2)05:54,02(3)
  Sven Guijt01:30,89
4.LAGLaga 1[3]01:24,83(2)--04:26,46(4)05:57,63(4)
  Jelle Ammerlaan01:31,17
5.SKOSkøll/Okeanos[4]01:28,95(5)--04:34,57(5)06:07,22(5)
  Martijn Jong01:32,65
6.LAGLaga 2[6]01:30,70(6)--04:45,48(6)06:22,99(6)
  Jens Keijser01:37,51

zo 14:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Aegir[3]01:25,09(2)02:50,84(1)04:19,40(1)05:46,90(1)
  Nils Meijer01:25,7501:28,5601:27,50
2.NJONjord[6]01:23,85(1)02:51,33(2)04:20,49(2)05:50,42(2)
  Jasper Hoffstedde01:27,4801:29,1601:29,93
3.PROProteus[5]01:25,33(3)02:54,40(3)04:24,31(3)05:53,93(3)
  Jiri de Vos01:29,0701:29,9101:29,62
4.SKOSkøll[7]01:28,24(4)03:03,03(4)04:39,61(4)06:14,61(4)
  Willem Crul01:34,7901:36,5801:35,00
5.LEYLeythe-combi[2]01:33,18(6)03:07,40(6)04:41,83(5)06:15,39(5)
  Finn Florijn01:34,2201:34,4301:33,56
6.SKASkadi[4]01:31,20(5)03:06,90(5)04:43,32(6)06:18,49(6)
  Tom Kosse01:35,7001:36,4201:35,17

zo 18:10 : A-finale

3.0 m/s, 10° (N), 90% wind tegen, 10% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:26,11(1)--04:22,06(1)05:50,30(1)
  Jasper Hoffstedde01:28,24
2.PROProteus[7]01:26,31(2)--04:22,32(2)05:52,02(2)
  Jiri de Vos01:29,70
3.GYAGyas/Aegir[4]01:27,45(4)--04:23,42(3)05:52,20(3)
  Nils Meijer01:28,78
4.NERNereus 2[5]01:26,93(3)--04:29,46(4)06:04,50(4)
  Koen van den Herik01:35,04
5.GYAGyas[3]01:27,81(5)--04:30,94(5)06:06,89(5)
  Teun Oonk01:35,95
6.NERNereus 1[2]01:28,66(6)--04:35,02(6)06:10,53(6)
  Sven Guijt01:35,51

Acties

Terug