Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

107: G 2x

Gevorderde dubbeltwee
3 races

zo 13:50 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 140° (ZO), 40% wind mee, 60% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2[7]01:33,86(2)03:11,59(1)04:51,98(1)06:35,81(1)
  Lennart van Lierop01:37,7301:40,3901:43,83
2.AEGAegir[4]01:33,58(1)03:13,77(2)04:55,61(2)06:38,22(2)
  Melvin Twellaar01:40,1901:41,8401:42,61
3.TRITriton[3]01:34,10(3)03:15,26(3)04:56,91(3)06:39,98(3)
  Jakub Grabmuller01:41,1601:41,6501:43,07
4.PROProteus 1[2]01:36,34(4)03:25,67(5)04:59,34(4)06:40,89(4)
  Bart Overes01:49,3301:33,6701:41,55
5.EUREuros[6]01:40,15(5)03:27,30(6)05:12,85(5)06:59,14(5)
  Benjamin van Kooten01:47,1501:45,5501:46,29
6.PROProteus 2[5]01:40,39(6)03:18,55(4)05:15,00(6)06:59,66(6)
  Thijs van der Zee01:38,1601:56,4501:44,66

zo 13:55 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 140° (ZO), 40% wind mee, 60% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus/Saurus[7]01:32,54(1)03:09,36(1)04:46,59(1)06:24,30(1)
  Gerard van der Velden01:36,8201:37,2301:37,71
2.VIDVidar/Laga[3]01:35,73(3)03:15,08(3)04:54,47(2)06:35,76(2)
  Koen van Brussel01:39,3501:39,3901:41,29
3.WILWillem III/Skøll[4]01:36,28(5)03:16,15(4)04:57,49(4)06:36,84(3)
  Thomas Hogeboom01:39,8701:41,3401:39,35
4.SKASkadi[2]01:35,38(2)03:14,50(2)04:56,47(3)06:37,92(4)
  Joris Faas01:39,1201:41,9701:41,45
5.SKOSkøll 1[6]01:36,05(4)03:17,04(5)04:58,00(5)06:39,78(5)
  Pieter Taselaar01:40,9901:40,9601:41,78
6.SCPSport Clube do Porto[5]01:40,86(6)03:30,11(6)05:21,50(6)07:18,68(6)
  Diogo Allen Santos Guimarães Coelho01:49,2501:51,3901:57,18

zo 17:55 : A-finale

3.0 m/s, 100° (O), 10% wind tegen, 90% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus/Saurus[5]01:33,68(1)03:12,22(1)04:51,56(1)06:33,35(1)
  Gerard van der Velden01:38,5401:39,3401:41,79
2.SKOSkøll 2[4]01:35,79(3)03:16,68(3)04:59,35(3)06:39,15(2)
  Lennart van Lierop01:40,8901:42,6701:39,80
3.AEGAegir[3]01:35,49(2)03:16,23(2)04:57,98(2)06:41,76(3)
  Melvin Twellaar01:40,7401:41,7501:43,78
4.TRITriton[2]01:38,40(5)03:20,12(4)05:01,50(4)06:43,00(4)
  Jakub Grabmuller01:41,7201:41,3801:41,50
5.VIDVidar/Laga[6]01:38,07(4)03:20,59(5)05:02,39(5)06:43,43(5)
  Koen van Brussel01:42,5201:41,8001:41,04
6.WILWillem III/Skøll[7]01:38,74(6)03:22,62(6)05:05,39(6)06:46,17(6)
  Thomas Hogeboom01:43,8801:42,7701:40,78

Acties

Terug