Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

127: DG 2x

Dames gevorderde dubbeltwee
4 races

zo 10:55 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca/Laga[5]01:48,41(1)03:43,46(1)05:40,73(1)07:40,47(1)
  Myrna Brandt01:55,0501:57,2701:59,74
2.BORBoreas/Zwolsche[6]01:53,04(2)03:49,74(2)05:49,28(2)07:47,72(2)
  Gerdien Havinga01:56,7001:59,5401:58,44
3.PROProteus 1[4]01:56,90(3)03:54,87(3)05:56,09(3)07:56,44(3)
  Romy Zwetsloot01:57,9702:01,2202:00,35
4.SKOSkøll/Gyas[3]01:57,17(4)03:55,15(4)05:57,09(4)07:59,47(4)
  Carolien Tigelaar01:57,9802:01,9402:02,38

zo 11:00 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/Gyas[3]01:47,09(1)03:39,93(1)05:34,49(1)07:27,20(1)
  Mieke Wilms01:52,8401:54,5601:52,71
2.PROProteus 2[6]01:53,46(3)03:47,38(2)05:42,73(2)07:39,37(2)
  Astrid Potemans01:53,9201:55,3501:56,64
3.NERNereus 2[5]01:52,54(2)03:50,00(3)05:51,52(3)07:49,67(3)
  Margot van der Voort01:57,4602:01,5201:58,15
4.GYAGyas[4]01:59,92(4)04:06,13(4)06:12,45(4)08:16,50(4)
  Tjaardy Buiskool02:06,2102:06,3202:04,05

zo 11:05 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[5]01:45,18(1)03:36,17(1)05:29,90(1)07:23,29(1)
  Martine van den Boomgaard01:50,9901:53,7301:53,39
2.EUREuros 1[4]01:47,11(2)03:39,23(2)05:34,90(2)07:29,17(2)
  Helen Harmsen01:52,1201:55,6701:54,27
3.SKOSkøll 2[6]01:49,55(3)03:45,93(3)05:44,07(3)07:39,87(3)
  Anne-Sophie Romijn01:56,3801:58,1401:55,80
4.EUREuros 2[3]01:53,80(4)03:52,52(4)05:50,83(4)07:49,66(4)
  Floor Bakker01:58,7201:58,3101:58,83
5.SKOSkøll 1[7]02:01,17(5)04:07,40(5)06:14,66(5)08:21,80(5)
  Sterre Roelofs02:06,2302:07,2602:07,14

zo 16:15 : A-finale

3.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[5]01:48,95(2)03:42,93(1)05:37,64(2)07:32,59(1)
  Martine van den Boomgaard01:53,9801:54,7101:54,95
2.NJONjord/Gyas[3]01:48,62(1)03:43,22(2)05:37,15(1)07:35,24(2)
  Mieke Wilms01:54,6001:53,9301:58,09
3.ORCOrca/Laga[4]01:51,48(3)03:45,81(3)05:39,58(3)07:36,09(3)
  Myrna Brandt01:54,3301:53,7701:56,51
4.EUREuros 1[2]01:52,88(4)03:50,56(4)05:47,42(4)07:46,44(4)
  Helen Harmsen01:57,6801:56,8601:59,02
5.PROProteus 2[6]01:58,33(5)03:57,08(5)05:53,75(5)07:58,32(5)
  Astrid Potemans01:58,7501:56,6702:04,57
6.BORBoreas/Zwolsche[7]01:58,58(6)03:59,06(6)06:00,39(6)08:08,41(6)
  Gerdien Havinga02:00,4802:01,3302:08,02

Acties

Terug