Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

129: DB 4+

Dames beginner vier-met
4 races

zo 10:05 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[3]01:48,95(1)03:45,32(1)05:42,72(1)07:39,23(1)
  Sera Weevers01:56,3701:57,4001:56,51
2.ORCOrca[4]01:54,56(2)03:50,68(2)05:48,49(2)07:47,40(2)
  Emma Verkaaik01:56,1201:57,8101:58,91
3.GYAGyas 1[6]01:56,76(3)03:56,14(3)05:55,18(3)07:54,26(3)
  Rianne van Diepen01:59,3801:59,0401:59,08
4.THEThĂȘta/Triton[5]01:57,01(4)03:58,98(4)06:04,70(4)08:08,32(4)
  Marit Pattipeilohy02:01,9702:05,7202:03,62

zo 10:10 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 170° (Z), 67% wind mee, 33% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[7]01:51,64(1)03:47,43(1)05:44,90(1)07:42,61(1)
  Lony Brian01:55,7901:57,4701:57,71
2.LAGLaga[6]01:53,02(3)03:52,85(3)05:49,64(2)07:47,42(2)
  Mela Sagasser01:59,8301:56,7901:57,78
3.NERNereus[4]01:51,92(2)03:49,45(2)05:50,40(3)07:52,53(3)
  Margriet van Toledo01:57,5302:00,9502:02,13
4.GYAGyas 2[3]01:56,61(4)03:57,76(4)05:57,99(4)07:59,78(4)
  Annelies Venema02:01,1502:00,2302:01,79
5.PELPelargos/Laak[5]01:58,43(5)04:00,09(5)06:06,18(5)08:11,21(5)
  Lianne Damink02:01,6602:06,0902:05,03

zo 15:30 : B-finale

3.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThĂȘta/Triton[4]01:59,67(2)04:02,49(2)06:09,18(2)08:13,54(1)
  Marit Pattipeilohy02:02,8202:06,6902:04,36
2.PELPelargos/Laak[3]01:58,20(1)04:00,10(1)06:08,67(1)08:13,92(2)
  Lianne Damink02:01,9002:08,5702:05,25
3.GYAGyas 2[5]02:01,65(3)04:06,62(3)06:16,23(3)08:21,71(3)
  Annelies Venema02:04,9702:09,6102:05,48

zo 15:35 : A-finale

3.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[5]01:51,75(1)03:50,36(1)05:53,14(1)07:52,86(1)
  Sera Weevers01:58,6102:02,7801:59,72
2.LAGLaga[3]01:55,53(2)03:55,61(2)05:59,16(3)07:56,71(2)
  Mela Sagasser02:00,0802:03,5501:57,55
3.AEGAegir[4]01:57,46(4)03:55,86(3)05:57,24(2)07:57,43(3)
  Lony Brian01:58,4002:01,3802:00,19
4.GYAGyas 1[2]01:58,75(6)03:58,56(4)06:03,50(4)08:02,91(4)
  Rianne van Diepen01:59,8102:04,9401:59,41
5.ORCOrca[6]01:57,10(3)03:59,21(5)06:03,82(5)08:05,93(5)
  Emma Verkaaik02:02,1102:04,6102:02,11
6.NERNereus[7]01:58,29(5)04:00,61(6)06:05,16(6)08:06,78(6)
  Margriet van Toledo02:02,3202:04,5502:01,62

Acties

Terug