Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

007: Dev 4- (Development Klassement)

Development vier-zonder
5 races

za 12:15 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[5]01:38,99(1)03:31,47(1)05:27,24(1)07:20,90(1)
  Erin Smeijsters01:52,4801:55,7701:53,66
2.ARGArgo[2]01:45,85(3)03:39,27(3)05:33,52(3)07:22,02(2)
  Luuk Achterberg01:53,4201:54,2501:48,50
3.SAUSaurus/Maastrichtsche[6]01:44,85(2)03:36,93(2)05:31,52(2)07:22,92(3)
  Thomas de Bekker01:52,0801:54,5901:51,40
4.VIKViking/RIC[4]01:49,27(5)03:42,87(5)05:38,83(5)07:30,39(4)
  Paolo Pantano01:53,6001:55,9601:51,56
5.LAGLaga 2[3]01:48,76(4)03:41,64(4)05:37,21(4)07:31,88(5)
  Max Wink01:52,8801:55,5701:54,67

za 12:20 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[5]01:39,38(1)03:30,23(1)05:21,96(1)07:18,95(1)
  Bas Thijssen01:50,8501:51,7301:56,99
2.AEGAegir[6]01:42,81(2)03:37,58(2)05:35,41(2)07:28,67(2)
  Wessel Hesselink01:54,7701:57,8301:53,26
3.SKOSkøll 2[4]01:46,05(3)03:42,68(3)05:39,61(3)07:30,09(3)
  Maarten Klop01:56,6301:56,9301:50,48
4.LAGLaga 1[2]01:48,81(5)03:45,84(4)05:43,39(4)07:33,60(4)
  Floris Doorn01:57,0301:57,5501:50,21
5.SKOSkøll/Okeanos[3]01:48,51(4)03:46,97(5)05:47,54(5)07:41,92(5)
  Martijn Jong01:58,4602:00,5701:54,38

za 12:25 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:38,87(2)03:24,37(1)05:11,55(1)07:03,59(1)
  Koen van den Herik01:45,5001:47,1801:52,04
2.SKOSkøll 1[3]01:38,16(1)03:24,83(2)05:14,46(2)07:06,40(2)
  Jan van der Bij01:46,6701:49,6301:51,94
3.PROProteus[6]01:44,58(6)03:33,43(5)05:19,62(3)07:09,65(3)
  Friso Dam01:48,8501:46,1901:50,03
4.GYAGyas/Njord[2]01:40,51(3)03:30,46(3)05:21,26(4)07:16,40(4)
  Jorn Haverkort01:49,9501:50,8001:55,14
5.NJONjord[1]01:43,64(5)03:31,79(4)05:22,69(5)07:17,31(5)
  Sjaak Brinks01:48,1501:50,9001:54,62
6.EUREuros[4]01:43,39(4)03:35,17(6)05:29,10(6)07:29,19(6)
  Steven Hoogeveen01:51,7801:53,9302:00,09

za 16:10 : B-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[4]01:55,19(2)03:50,84(2)05:45,54(1)07:39,08(1)
  Friso Dam01:55,6501:54,7001:53,54
2.GYAGyas/Njord[2]01:51,52(1)03:50,30(1)05:47,46(2)07:41,47(2)
  Jorn Haverkort01:58,7801:57,1601:54,01
3.LAGLaga 1[1]01:58,02(6)03:54,01(4)05:49,40(3)07:42,01(3)
  Floris Doorn01:55,9901:55,3901:52,61
4.SAUSaurus/Maastrichtsche[6]01:55,58(3)03:53,14(3)05:50,39(4)07:46,01(4)
  Thomas de Bekker01:57,5601:57,2501:55,62
5.VIKViking/RIC[3]01:56,45(4)03:54,36(5)05:52,60(5)07:48,45(5)
  Paolo Pantano01:57,9101:58,2401:55,85
6.SKOSkøll 2[5]01:57,10(5)03:55,22(6)05:53,32(6)07:52,19(6)
  Maarten Klop01:58,1201:58,1001:58,87

za 16:15 : A-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:43,01(2)03:32,66(2)05:22,40(2)07:07,30(1)
  Bas Thijssen01:49,6501:49,7401:44,90
2.NERNereus[6]01:41,81(1)03:30,60(1)05:22,07(1)07:12,22(2)
  Koen van den Herik01:48,7901:51,4701:50,15
3.SKOSkøll 1[1]01:44,31(3)03:37,00(3)05:32,63(3)07:25,95(3)
  Jan van der Bij01:52,6901:55,6301:53,32
4.ARGArgo[2]01:50,11(5)03:42,39(4)05:37,95(4)07:30,76(4)
  Luuk Achterberg01:52,2801:55,5601:52,81
5.ORCOrca[5]01:45,33(4)03:43,12(5)05:41,93(5)07:38,83(5)
  Erin Smeijsters01:57,7901:58,8101:56,90
6.AEGAegir[3]01:53,88(6)03:55,76(6)05:59,27(6)08:01,69(6)
  Wessel Hesselink02:01,8802:03,5102:02,42

Acties

Terug