Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

015: LDev 4- (Development Klassement)

Lichte development vier-zonder
5 races

za 12:30 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[5]01:41,51(1)03:34,45(1)05:30,78(1)07:27,88(1)
  Niels Brinkman01:52,9401:56,3301:57,10
2.VIDVidar[3]01:42,83(2)03:36,03(2)05:33,00(2)07:29,46(2)
  Simon de Kruijff01:53,2001:56,9701:56,46
3.GYAGyas[2]01:44,46(3)03:37,43(4)05:35,41(4)07:32,18(3)
  Rob Nijmeijer01:52,9701:57,9801:56,77
4.OKEOkeanos[4]01:45,00(4)03:37,02(3)05:34,75(3)07:35,85(4)
  Willem Wijgergangs01:52,0201:57,7302:01,10
5.PROProteus 2[1]01:47,41(5)03:42,55(5)05:45,08(5)07:46,90(5)
  Cas van Mierlo01:55,1402:02,5302:01,82

za 12:35 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[3]01:38,49(1)03:25,54(1)05:17,65(1)07:15,42(1)
  Dirk Oostendorp01:47,0501:52,1101:57,77
2.LAGLaga 2[1]01:40,75(2)03:30,14(2)05:24,41(2)07:22,24(2)
  Bas de Ruijter01:49,3901:54,2701:57,83
3.ARGArgo[5]01:41,44(3)03:33,68(3)05:32,39(3)07:34,52(3)
  Joan Capella Pujol01:52,2401:58,7102:02,13
4.NJONjord 2[6]01:43,95(4)03:34,95(4)05:34,37(4)07:39,39(4)
  Sven Brinkman01:51,0001:59,4202:05,02
5.SKASkadi[4]01:45,40(5)03:42,12(5)05:45,42(5)07:49,63(5)
  Maarten Blok01:56,7202:03,3002:04,21
6.ASOAsopos[2]01:47,23(6)03:46,04(6)05:51,65(6)07:57,59(6)
  Elwin Flaman01:58,8102:05,6102:05,94

za 12:40 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[1]01:44,09(1)03:32,37(1)05:24,26(1)07:19,08(1)
  Tijmen van Rietbergen01:48,2801:51,8901:54,82
2.SKASkadi/Skøll[5]01:44,70(2)03:33,93(2)05:25,45(2)07:20,81(2)
  Leander Geschiere01:49,2301:51,5201:55,36
3.LAGLaga 1[2]01:45,73(4)03:35,10(3)05:25,88(3)07:22,55(3)
  Jelle Van Haasteren01:49,3701:50,7801:56,67
4.PROProteus 1[6]01:45,02(3)03:35,77(4)05:28,71(4)07:30,37(4)
  Hendrik Jan Kruijsse01:50,7501:52,9402:01,66
5.NJONjord 1[4]01:47,98(5)03:37,43(5)05:31,65(5)07:31,53(5)
  Casper Reinders01:49,4501:54,2201:59,88
6.LAGLaga 3[3]01:49,21(6)03:43,71(6)05:40,82(6)07:46,17(6)
  Lukas Pragt01:54,5001:57,1102:05,35

za 17:00 : B-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:48,05(3)03:39,88(2)05:31,76(1)07:27,04(1)
  Rob Nijmeijer01:51,8301:51,8801:55,28
2.ARGArgo[5]01:44,59(1)03:37,99(1)05:32,08(2)07:29,34(2)
  Joan Capella Pujol01:53,4001:54,0901:57,26
3.OKEOkeanos[1]01:49,96(4)03:45,76(4)05:39,91(4)07:33,96(3)
  Willem Wijgergangs01:55,8001:54,1501:54,05
4.LAGLaga 1[6]01:47,86(2)03:43,07(3)05:36,52(3)07:34,20(4)
  Jelle Van Haasteren01:55,2101:53,4501:57,68
5.PROProteus 1[2]01:51,44(5)03:47,21(5)05:43,26(5)07:40,45(5)
  Hendrik Jan Kruijsse01:55,7701:56,0501:57,19
6.NJONjord 2[3]01:52,46(6)03:52,44(6)05:52,59(6)07:57,00(6)
  Sven Brinkman01:59,9802:00,1502:04,41

za 17:05 : A-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 2[4]01:42,36(1)03:30,80(1)05:22,90(1)07:13,06(1)
  Dirk Oostendorp01:48,4401:52,1001:50,16
2.LAGLaga 2[1]01:47,37(2)03:34,85(2)05:28,72(2)07:20,37(2)
  Bas de Ruijter01:47,4801:53,8701:51,65
3.EUREuros[6]01:47,81(4)03:37,44(3)05:32,82(3)07:22,67(3)
  Tijmen van Rietbergen01:49,6301:55,3801:49,85
4.SKASkadi/Skøll[2]01:48,83(6)03:41,37(6)05:37,97(5)07:29,73(4)
  Leander Geschiere01:52,5401:56,6001:51,76
5.NERNereus 1[5]01:47,60(3)03:40,10(5)05:38,21(6)07:30,06(5)
  Niels Brinkman01:52,5001:58,1101:51,85
6.VIDVidar[3]01:48,66(5)03:39,36(4)05:36,43(4)07:30,43(6)
  Simon de Kruijff01:50,7001:57,0701:54,00

Acties

Terug