Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)

Lichte eerstejaars acht
5 races

za 13:15 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[5]01:41,51(1)03:31,62(1)05:25,48(1)07:15,08(1)
  Tom Kosse01:50,1101:53,8601:49,60
2.LAGLaga[4]01:44,86(3)03:34,02(2)05:27,75(2)07:17,68(2)
  Ide Govers01:49,1601:53,7301:49,93
3.SAUSaurus[3]01:46,41(4)03:36,64(4)05:29,82(4)07:19,08(3)
  Till Wichmann01:50,2301:53,1801:49,26
4.ASOAsopos[2]01:42,90(2)03:34,60(3)05:28,78(3)07:21,76(4)
  Victor Hakeboom01:51,7001:54,1801:52,98

za 13:20 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[3]01:42,33(1)03:32,53(1)05:20,04(1)07:08,45(1)
  Willem Crul01:50,2001:47,5101:48,41
2.PROProteus[5]01:44,95(2)03:35,50(2)05:21,45(2)07:08,67(2)
  Matthijs Bijman01:50,5501:45,9501:47,22
3.NJONjord[6]01:47,80(3)03:39,02(3)05:23,45(3)07:10,35(3)
  Bram den Dekker01:51,2201:44,4301:46,90
4.GYAGyas[2]01:50,06(4)03:44,69(4)05:34,45(4)07:26,49(4)
  Arjan van Vliet01:54,6301:49,7601:52,04
5.ARGArgo/Phocas[4]01:51,62(5)03:45,07(5)05:36,17(5)07:29,10(5)
  Janhenk Boekeloo01:53,4501:51,1001:52,93

za 13:25 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:40,19(1)03:25,66(1)05:16,33(1)07:10,37(1)
  Lars van den Boom01:45,4701:50,6701:54,04
2.VIDVidar[4]01:40,46(2)03:28,15(2)05:19,28(2)07:14,29(2)
  Jozua Schep01:47,6901:51,1301:55,01
3.AEGAegir[2]01:43,90(3)03:33,43(3)05:26,97(3)07:19,91(3)
  Vincent Walinga01:49,5301:53,5401:52,94
4.TRITriton[6]01:44,32(4)03:34,28(4)05:29,23(4)07:22,61(4)
  Luuk van den Boomen01:49,9601:54,9501:53,38
5.OKEOkeanos/Orca[5]01:44,57(5)03:34,74(5)05:29,44(5)07:22,94(5)
  Mark Wessels01:50,1701:54,7001:53,50

za 17:20 : B-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]--03:38,50(3)05:28,16(1)07:18,77(1)
  Bram den Dekker01:49,6601:50,61
2.ASOAsopos[2]--03:39,12(4)05:29,72(3)07:18,98(2)
  Victor Hakeboom01:50,6001:49,26
3.SAUSaurus[4]--03:38,18(2)05:29,07(2)07:19,19(3)
  Till Wichmann01:50,8901:50,12
4.AEGAegir[6]--03:36,13(1)05:30,25(4)07:21,69(4)
  Vincent Walinga01:54,1201:51,44
5.TRITriton[3]--03:39,42(5)05:36,71(5)07:26,93(5)
  Luuk van den Boomen01:57,2901:50,22

za 17:25 : A-finale

5.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:39,60(1)03:24,73(1)05:13,29(1)07:02,56(1)
  Lars van den Boom01:45,1301:48,5601:49,27
2.SKOSkøll[6]01:41,51(2)03:28,86(2)05:15,92(2)07:04,94(2)
  Willem Crul01:47,3501:47,0601:49,02
3.SKASkadi[5]01:43,76(4)03:31,80(3)05:20,52(3)07:12,37(3)
  Tom Kosse01:48,0401:48,7201:51,85
4.PROProteus[2]01:45,37(5)03:34,76(4)05:26,19(4)07:16,48(4)
  Matthijs Bijman01:49,3901:51,4301:50,29
5.LAGLaga[1]01:46,77(6)03:37,17(6)05:29,11(6)07:21,93(5)
  Ide Govers01:50,4001:51,9401:52,82
6.VIDVidar[3]01:43,05(3)03:35,05(5)05:28,37(5)07:23,35(6)
  Jozua Schep01:52,0001:53,3201:54,98

Acties

Terug