Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DDev 4- (Development Klassement)

Dames development vier-zonder
4 races

za 09:35 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:50,30(1)03:50,01(1)05:51,19(1)07:46,21(1)
  Miriam Visser01:59,7102:01,1801:55,02
2.NJONjord[3]01:51,55(2)03:51,66(2)05:51,81(2)07:48,02(2)
  Doris Maat02:00,1102:00,1501:56,21
3.ASOAsopos[5]01:52,98(3)03:54,26(3)05:56,23(3)07:54,66(3)
  Anouk Bonke02:01,2802:01,9701:58,43
4.NJONjord/Proteus[4]01:54,47(4)03:57,53(4)06:00,39(4)07:59,34(4)
  Femke van Veen02:03,0602:02,8601:58,95
5.GYAGyas[7]01:58,86(5)04:03,56(5)06:09,36(5)08:11,77(5)
  Ivet Panjer02:04,7002:05,8002:02,41
6.PHOPhocas[2]02:01,31(6)04:15,76(6)06:28,93(6)08:40,52(6)
  Eliane Daanen02:14,4502:13,1702:11,59

za 09:40 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[2]01:51,90(2)03:51,09(2)05:51,39(2)07:48,24(1)
  Jessica Niemeijer01:59,1902:00,3001:56,85
2.ARGArgo[3]01:50,29(1)03:50,10(1)05:51,13(1)07:49,12(2)
  Maaike van Overstraten Kruijsse01:59,8102:01,0301:57,99
3.ORCOrca[5]01:54,25(4)03:54,85(3)05:54,73(3)07:53,86(3)
  Tessa Gutker02:00,6001:59,8801:59,13
4.TRITriton/Hoop[4]01:56,12(5)03:57,59(5)05:58,90(4)07:58,02(4)
  Eline van Marle02:01,4702:01,3101:59,12
5.LAGLaga[7]01:53,51(3)03:56,03(4)06:01,08(5)08:05,92(5)
  Iris van der Heide02:02,5202:05,0502:04,84

za 14:40 : B-finale

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton/Hoop[5]02:04,12(3)04:06,91(1)06:13,99(1)08:18,71(1)
  Eline van Marle02:02,7902:07,0802:04,72
2.NJONjord/Proteus[6]02:02,87(1)04:07,29(2)06:17,64(2)08:22,82(2)
  Femke van Veen02:04,4202:10,3502:05,18
3.LAGLaga[4]02:03,54(2)04:12,70(3)06:25,32(3)08:32,89(3)
  Iris van der Heide02:09,1602:12,6202:07,57
4.GYAGyas[3]02:06,16(4)04:17,31(4)06:28,19(4)08:36,21(4)
  Ivet Panjer02:11,1502:10,8802:08,02
5.PHOPhocas[2]02:11,71(5)04:29,74(5)06:50,19(5)09:04,98(5)
  Eliane Daanen02:18,0302:20,4502:14,79

za 14:45 : A-finale

6.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:56,68(1)03:59,85(1)06:05,48(1)08:04,99(1)
  Miriam Visser02:03,1702:05,6301:59,51
2.SKOSkøll[6]01:58,49(2)04:01,50(2)06:05,72(2)08:05,29(2)
  Jessica Niemeijer02:03,0102:04,2201:59,57
3.ARGArgo[4]01:58,95(3)04:06,33(3)06:12,97(3)08:17,79(3)
  Maaike van Overstraten Kruijsse02:07,3802:06,6402:04,82
4.NJONjord[3]02:02,11(5)04:09,41(5)06:16,89(5)08:22,28(4)
  Doris Maat02:07,3002:07,4802:05,39
5.ASOAsopos[1]02:00,16(4)04:08,00(4)06:15,69(4)08:25,11(5)
  Anouk Bonke02:07,8402:07,6902:09,42
6.ORCOrca[2]02:03,74(6)04:15,17(6)06:26,63(6)08:38,58(6)
  Tessa Gutker02:11,4302:11,4602:11,95

Acties

Terug